Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem noviji motor

Recommended Posts

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Pozdrav svima...kako sam razduzio moj bivsi motor, pokusavam da nadjem sebi novi...nije da zurim, ali i sami znate kako je kad svrbi :)

elem, budzet mi je ~4000e, i kontam da se drzim nekih zahteva...

- 600-750ccm

- max 10 godina star

- ima ABS

- tehnicki i papiroloski potpuno ispravan

- trkalice i choperi ni pod razno

 

pregledao sam sve sto se nudi u zadnjih dva tri meseca...pa ako neko od vas, zna nekog ko se razmishlja da proda dobru djuntu - i imate preporuku - pucajte! ili neko od Vas potajno planira da menja, ali josh nije presekao - eto prilike za obostrano zadovoljstvo...

 

nisam zacrtao sebi odredjen model jos uvek, mada postoje neku favoriti...gledao bih posle 2 nejkeda da ovaj put uzmem nesto sa zastitom od vetra. takodje, siguran sam da u naredne 2-3 godine - djiranje ce da se svede na obavljanje poslova po gradu, i povremene voznje u lokalu...

eto, okvirno je to to, ako neko ima predlog ili  sugestiju, rad sam da salusam...jos ako ima i dobru dojavu - ihaj, necu ostati duzan! :)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Honda Integra ti se baš idealno uklapa po svim parametrima. Samo još da meni kane sa druge strane pa da mogu da dodam za svoj novi, inače ne bi se "razduživao" na prazno :)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Sve sam ti već rekao :):

 

- 600-750ccm - 700ccm

- max 10 godina star - 7 godina star

- ima ABS - ima

- tehnicki i papiroloski potpuno ispravan - 100%, na mene se vodi

- trkalice i choperi ni pod razno - touring/enduro

 

Šta još čovek da poželi :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1550 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Suzuki V strom 650. Kolega sa foruma prodaje. Odlican motor, pedantan momak. https://forum.bjbikers.com/index.php?/profile/23131-sale_ca/

 

54822daa5100-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki DL Vstrom 650/Abs, 2008. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 79710 km, Čačak. Cena 4.050 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Kaze covek do 10god star motor max, predlozis mu 11god star :)
Ne kazem da motoru nesto fali, verovatno je bolji od 90% onih koji su par godina mladji od njega, ali valjda ima razlog sto kaze do 10god max...bez ljutnje, nadam se da neces zameriti.

Sent from my 16s Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

opusteno, nije covek nista lose mislio, hoce da pomogne ;)

mada tacno, voleo bih da je 2010 pa na gore...sto ne znaci da predlog nece biti uzet u razmatranje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Pre 6 sati, Yanco je napisao:

Šta još čovek da poželi :)

nista sem neke dobitne greb greb srecke sa ostatkom love koja mi fali za tvoju djuntu ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1550 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 3 sati, Wolf 79 je napisao:

Kaze covek do 10god star motor max, predlozis mu 11god star :)
Ne kazem da motoru nesto fali, verovatno je bolji od 90% onih koji su par godina mladji od njega, ali valjda ima razlog sto kaze do 10god max...bez ljutnje, nadam se da neces zameriti.

Sent from my 16s Pro using Tapatalk
 

Ups.. prevideo sam to za godiste. Nikakve ljutnje i zamerke. :)

 

Znam da je dobar primerak,pa sam se setio da okacim link. Srecna kupovina! 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Da li te zanima Yamaha FZ1S 2009 sa ABS. Ne znam da li je jos uvek na prodaju motor je tu u NS i znam da je cifra bila nesto oko te koju spominjes. Ukoliko te zanima provericu jel na prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
pre 59 minuta, zlig0r je napisao:

nista sem neke dobitne greb greb srecke sa ostatkom love koja mi fali za tvoju djuntu ;) 

Zar da ti par stotina evra ruši snove? Vrlo malo te deli od odličnog NC, pa još automatik, sa tri kofera i veeeelikim vizirom za zaštitu od vetra :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Pre sat vremena, dvlns je napisao:

Da li te zanima Yamaha FZ1S 2009 sa ABS. Ne znam da li je jos uvek na prodaju motor je tu u NS i znam da je cifra bila nesto oko te koju spominjes. Ukoliko te zanima provericu jel na prodaju

mislim da nemam potrebu trenutno za litrom, ali ako je dobra, i jos ovde u NS, greota je ne otici videti zar ne?...pa ko zna... :) tako da da, ako ti nije tesko proveriti, prosledi mi neki info. hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Zato honda je taman za budzet 2009 do 12to, nc ili dovilka,odradi se servis radi sebe i rega taman ta kinta i prs u uvo;),e sad dal lanac il kardan, slatke muke a fina kinta, veliki izbor i dosta marki kvalitetnih za taj iznos. Sa srecom šoping:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
pre 8 minuta, zlig0r je napisao:

mislim da nemam potrebu trenutno za litrom, ali ako je dobra, i jos ovde u NS, greota je ne otici videti zar ne?...pa ko zna... :) tako da da, ako ti nije tesko proveriti, prosledi mi neki info. hvala

Sutra proveravam sa kolegom na poslu pa javljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

dok smo se mlada i ja vozali, svaki ali svaki put kad vidimo stroma sa koferima i dvoje na njemu sam joj rekao "eee to je nas sledeci motor, pa cemo i mi ovako..."...no posto se sad ne vozi sa mnom, a ja zbog posla zujim uglavnom po lokalu, deluje mi da mi je prevelik i pretezak za rvanje po istom...verujte mi da mi strom sad nije ni na spisku, mada ga nikad nisam vozio pa mozda dobrano gresim...to mi je sve nekako "uzeo bih ga ali za par godina kad klinci porastu, pa ja i mlada opet krenemo u neke ozbiljnije ture..."...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

1. Versys

2. Strom

3. NC

 

Za Crossrunner čuh, za prvi model, do 2014-e, da nije dobro... izbalansiran motor. E sad, to sam čuo od nekoga ko ima više iskustva od većine ovde, a potkrepljeno je pričom da je lik iz BMW-a, iz Nemačke došao, test vozač, pao prilikom test vožnje ovde. I da su oni u Delti imali još nekoliko padova (neka je još jedan ili 2) prouzrokovanih ničim. Izgubljen balans. Majstori, rade nešto pa probaju motor. Sedište je kažu nisko. Rep. I tako. Ne znam da li ga je to Hirošima Nagasaki loše projektovao u Japanu, ili šta već... Uglavnom, sedište jeste prenisko postavljeno i suvozačica kliza na pogrešnu stranu. 

 

Mnogo bolji izbor, od svega navedenog, je VFR1200F. Sad pogledah ima jedan u oglasu za 5900, ali ja mislim da taj motor može da se nađe za/oko 5. Crossrunner čak za 4 i po. Ja sam prodao NC prošle godine za 3850. Kupio sam ga godinu pre za 3700. Znam za Stroma 2014. plaćen 4600 sa svom opremom. Da ne ulazim u detalje, svi su sa nekom opremom. Ako nećeš da dodaš pare i kupiš aždaju, onda za 4 Versys posle 2010-og. NC je slab. Moj je čak imao i fabričku blokadu za koju nisam ni znao do trenutka izletanja iz Terazijskog tunela, pri obilaženju nekog autobusa, čini mi se. Da ne bude zabune, svako je bio u svojoj traci. I samo je progutao knedlu na 6500 obrtaja. A max mu je 8, ili 7. Može da se vozi, dobar je, ali eto, može i da se desi da ti zafali snage. 

 

Ti modeli, u tom godištu, za te pare, najbolji je Versys. A opet, najbolja je kupovina onaj koji nađeš u najboljem stanju za najmanje para. 

 

A tvoj poslednji post mi sugeriše da je najbolje da kupiš Beverly. :lol:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

slazem se za sve...na zalost, cene NCa su za.6 meseci otisle 1000e gore! iz kog razloga - nemam pojma...ali je tako...

i za skuter si upravu, ali sam siguran da cu skutere za sad da zaobidjem...di smem sa vmaxa na beverly! :D

 

pre 9 minuta, Jupiter je napisao:

Ti modeli, u tom godištu, za te pare, najbolji je Versys. A opet, najbolja je kupovina onaj koji nađeš u najboljem stanju za najmanje para. 

ako ne uspem da se suzdrzim od kupovine pa da skupim jos kinte, ili ne uleti neki extra dobar soping (iz kog je ova tema i otvorena) - trenutno gledajuci na sveukupnu situaciju sa cenama i ponudom - versys!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
mislim da nemam potrebu trenutno za litrom, ali ako je dobra, i jos ovde u NS, greota je ne otici videti zar ne?...pa ko zna... tako da da, ako ti nije tesko proveriti, prosledi mi neki info. hvala
Plaćaš registraciju skupo za 1000ccm ako ne voziš mnogo...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@zlig0r ajde bas javljaj utiske sta si probao.

 

Meni se isto mnogo svidja NC ali deluje da je mali motor i kao da su poskupeli u poslednjih godinu dana. Nov NC je pre 10 godina bio vec za 6500 evra, sad prodaju 10 godina starog za 5000, nije mi jasno zasto. Da je 3500-4000 ja bih vec uzeo sebi.

 

Versys ili Strom bi ti legli, sa obzirom na tvoju visinu, oba sam probao, nijedan nije tezak za voznju po gradu, uzivanje je!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
1 hour ago, Jupiter said:

Za Crossrunner čuh, za prvi model, do 2014-e, da nije dobro... izbalansiran motor. E sad, to sam čuo od nekoga ko ima više iskustva od većine ovde, a potkrepljeno je pričom da je lik iz BMW-a, iz Nemačke došao, test vozač, pao prilikom test vožnje ovde. I da su oni u Delti imali još nekoliko padova (neka je još jedan ili 2) prouzrokovanih ničim. Izgubljen balans. Majstori, rade nešto pa probaju motor. Sedište je kažu nisko. Rep. I tako. Ne znam da li ga je to Hirošima Nagasaki loše projektovao u Japanu, ili šta već... Uglavnom, sedište jeste prenisko postavljeno i suvozačica kliza na pogrešnu stranu. 

 

Nisam ja neki hondista, niti branim tog tvog Hirošimu ali garantujem da je Nemac iz BMW došao sa namerom iz Njemačke da bi pao sa Honde.... ili ovi u Delti ne znaju da sastave Crossrunner.

 

Šalu na stranu, čudno da su VFR lepo balansirali, a Crossrunner baš nisu...

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka
Pre 7 sati, Jupiter je napisao:

Moj je čak imao i fabričku blokadu za koju nisam ni znao do trenutka izletanja iz Terazijskog tunela, pri obilaženju nekog autobusa, čini mi se. Da ne bude zabune, svako je bio u svojoj traci. I samo je progutao knedlu na 6500 obrtaja. A max mu je 8, ili 7. Može da se vozi, dobar je, ali eto, može i da se desi da ti zafali snage. 
 

Dozvolicu sebi da pogresim, ali mislim da svaki NC ima blokadu broja obrtaja u toj zoni.

 

Pre 6 sati, Markone88 je napisao:

Meni se isto mnogo svidja NC ali deluje da je mali motor i kao da su poskupeli u poslednjih godinu dana. !

Ne bih se slozio da je mali motor. Mojih 196cm se spakuje lagano i zbog niskog tezista motora i mojih jacih nogu, kada stojim u mestu, osecaj mi je kao da sam na bicikli. Opusteno ga njisem levo - desno, pridrzavajuci butinama, cak i sa saputnicom. Ali je svakako je manji od GS - a i Versys 1000, Crosstourer - a i slicnih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

care, probao pre jedno nedelju dana...usao u banku, pitao za kredit, kaze cica:"hahahahahaha, pausalac! hahahahaha! napustite objekat!" 

tako da od te ideje nema nista... 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja