I dok su ljudi kao pčele bez glave jurcali tamo vamo tražeći slobodno mesto da odmore kosti i počaste se kojekakvim đakonijama, na vrh ulice zavrteo se ringišpil za najmlađe, pokušao sam da vidim kako se mala deca raduju i snimim to izbliza, ali mi se muzika sa razglasa , buka i galama nisu svideli.
    Odlučio sam se da za to vreme, odem na mesto koje je palo u zaborav, toliko da nisam uspeo da se učlanim i postanem član biblioteke, ispred gradske biblioteke se služilo pečenje, za masne ruke i prljave misli niko ne mari, na kulturu su svi zaboravili, a mi posla Srbije provozali da bi uzeli neke dobre knjige i kulturno se vozdizali, pa dobro, kad nema kniga da se prsti zamaste nekim mastilom, dobro dođe i neko mesište, vrlo brzo smo se uklopili u lokalni milje i napravili osmehe pune pavlake, luka i kupusa, da i malo kečapa, jes da ne ide uz pečenje, ali je crveno lepa boja jer ide na radoS i Ljubav     Ovo je slika koja ima i miris i ukus, pored 200 stepeni u hladu, a moj stomak zavija kao gladni vuci na pun mesec, ovo je mnogo toplo, mesta nigde za sedenje, Vip loža nema, pa smo onda pali u zagrljaj nekim baba devojakama kako bi nas fino i bogato uslužile da i mi omastimo brke     Perone u akciji, pokušao je da nađe skriveno mesto i oglođe svoj deo plena, ali uspeo sam da ga opalim na kvarno, drugarski     A onda je on hteo da opali samog sebe, da vidi ima li razlike Za to vreme ja sam naleteo da jednu predivnu bakicu koja mi se požalila da je izgubila đuvegiju, i odmah sam se bacio u akciju da zaljubljenu bakicu vratim svome jatu. Bila izgubljena i nervozna jer kaže nestala joj ljubav sa kojom je preko 5 decenija, nije ponela svoj telefon, ali zna dekin, ja okrenem, sporazumem se sa vremešnim i iskusnim gospodinom i u svoj onoj gunguli opet ih spojim, baš je bil šaljiov razgovor sa bakom, koj sam upitao da nije šacovala moj motor i poželela da omamuza Stroma pod stare dane, ali jok, bilo je dirljivo sa koliko ljubavi, pažnje i posvećenosti je pričala o svom dragom, u trenutku mi je kliknula ona Kantova misao da samo muškarac i žena zajedno, čine čoveka     A za to vreme, malo niže neki vokalni invalidi su terorisali grad
      Neko je pao u sevdah, neko pod sto, neki su se jednostavno srušili na pod jer za bolje ne znaju i ne umeju, a evo i plakata za odstrel, nisam imao marker da dodam, traže se živi ili mrtvi ispod slika. Tunja mi je ono baš tunjav, vrhunski je objasnio u slici bez reči odakle mu nadimak  

• Haha
    • Sviđa mi se
    4