Jump to content

Moto Zajednica

BMW K1200S

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem usluzno dobrom prijatelju i uvozniku K1200S god 2006, uvezen iz Svajcarske, sve je placeno zajedno sa AMSS, i spreman je za registraciju. Motor je prva boja, jako lepo ocuvan (za svoje godiste), ima  ugradjen superbike volan, fabricke kofere, BMW tank torbu sa nosacem,Sebring sa db killerom.Takodje je stavljen novi accu, nove gume.Motor je kod nas u servisu i bice kod mene zimus (ako se ne proda, naravno).Cena za forumase je 3800e,  a uz dozvolu prijatelja mogu da radim i adekvatnu zamenu za jeftiniji motor uz doplatu,naravno uz obostrani fer dogovor.167ks, 9 modova za voznju, servo kocnice,abs, itd.

Prvi put sam vozio Spaletov K1200 (isti ovakav) 2005 ili 06 i bio odusevljen kako se motor u odnosu na tezinu ponasa i vozi,superiorne kocnice a  prednja viljuska je posebna prica. Ovog zucka smo malo testirali i idalje smo odusevljeni. Od elektronike sve funcionise, nista se ne pali sto ne treba, nema uobicajeni problem sa spanerom bregaste (prvi modeli) osim sto se malo cuje korpa kvacila pri prvom paljenju , sto moze lako da se otkloni, ako bude trebalo.Kardan nema luftova, menjac je precizan , nema ulaganja osim servisa (stajao je skoro 1,5god.)

Lukac 063 339530, 011 8484211,pozz svim prijateljima sa foruma

PS Razlog sto sam ga stavio na BJB je zato sto moze i zamena .Evo par svezih slika. Inace koferi se sire, pa mogu biti skoro duplo veci.

 

ALIM3608.JPG

ALIM3610.JPG

ALIM3611.JPG

ALIM3612.JPG

ALIM3613.JPG

ALIM3614.JPG

ALIM3615.JPG

ALIM3616.JPG

ALIM3617.JPG

ALIM3618.JPG

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

Motor je bas lep. Ovo sam kratko vozio i da imam mogucnost drzanja drugog motora ovobih sigurno imao.za svaku preporuku. Ovo ko bude kupio nece se pokajati. Srecna prodaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Nista strasno, moze da se prepravi njegova ili da se uzme samo korpa polovna od modela 2007 pa navise. Stiglo nam je 4 motora iz uvoza,verovatno cemo je uraditi samo da se nadje malo vremena.Sale (moj drug, uvoznik) kaze da je cena za cash podlozna maloj promeni, ili moze moja varijanta zamena, pa cemo se mi raskusurati.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja