Jump to content

Moto Zajednica

Rumunija - u trci sa snegom

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Hvala, hvala !
Moram malo da izmenim i dodam na zakljucak nesto:
Kada sam usao u RO, gledajuci siromasna sela, napustene kuce i gomilu konjskih zaprega po putu, zapitao sam se "kako bre ove primise u EU ??? uporedjujuci sela sa onim Macvanskim gde odlazim vise puta godisnje. Medjutim, u povratku sam oko B. Crkve video ista takva siromasna sela. Jednostavno, siromasniji kraj od Macve.
Drugo, moram da objasnim cene hotela. Mi smo obojica uzimali zasebne sobe, t.j. dvokrevetne radi licnog komoditeta. Dakle, sa spavanjem smo mogli da prodjemo BAR upola jeftinije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure
pre 17 minuta, LuckyVladano je napisao:

Hvala, hvala ! emoji4.png
Moram malo da izmenim i dodam na zakljucak nesto:
Kada sam usao u RO, gledajuci siromasna sela, napustene kuce i gomilu konjskih zaprega po putu, zapitao sam se "kako bre ove primise u EU ??? emoji848.png uporedjujuci sela sa onim Macvanskim gde odlazim vise puta godisnje. Medjutim, u povratku sam oko B. Crkve video ista takva siromasna sela. Jednostavno, siromasniji kraj od Macve.
Drugo, moram da objasnim cene hotela. Mi smo obojica uzimali zasebne sobe, t.j. dvokrevetne radi licnog komoditeta. Dakle, sa spavanjem smo mogli da prodjemo BAR upola jeftinije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

 

Nemoj ti nista da nam objasnjavas, znamo mi sto se uzima jednokrevetna soba, pored onih devojki sto se pentraju po motorima,

vidi se da je bilo pravo planinarenje :jee:

 

 

Promenio član BMW K1200R
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja se sve prisecam stvari u delovima.. :neznam:

Podseti me jedna tema koju sad citam. U Rumuniji me je obradovalo da tamo i skuterasi odpozdravljaju ili se prvi jave prilikom mimoilaska. U Srbiji sam se "milion" puta osecao kao magarac kada pozdravim nekog skuterasa a on me iskulira (u 99% slucajeva)  <_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Imam dosta materijala sa GoPro sa kacige. Posto jos ne znam ni da uploadujem video, a kamo li da ga montiram, proci ce dosta vremena dok ga ne postavim.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Jeste,jeste sve ti verujemo i da su ruzne i da ih nema i da su s momcima i da ste spavali zbog odmora u odvojenim sobama i da smo mi ostali bili u nekoj drugoj Rumuniji:lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jbg, neki STE sedeli po gradskim fensi kaficima, a neki SMO vozili po vukojebinama :nanana:  :nanana:  :nanana: :lol:

Za sobe ne odgovaram bez dooobrog advokata  :nanana:  :nanana:  :nanana: :lol:

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 15 minuta, LuckyVladano je napisao:

Jbg, neki STE sedeli po gradskim fensi kaficima, a neki SMO vozili po vukojebinama emoji12.pngemoji12.pngemoji12.pngemoji1787.png

Za sobe ne odgovaram bez dooobrog advokata emoji12.pngemoji12.pngemoji12.pngemoji1787.png

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Ma šta im se pravdaš, objavi one fotografije (koje si snimao u sobi sa Ukrajinkama i koje si meni poslao na pp), pa neka dušmani pocrkaju od muke.

Promenio član zika56
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
On 14.10.2019. at 20:47, LuckyVladano je napisao:

Juce nisam imao domet, a danas sam komiran od umora, pa samo ukratko. Juce smo krenuli iz mesta Campulung, presli preko TF i preko Sibiua stigli u podnozja TA.
Danas smo presli TA, pa izasli severno od Targu Jiu, a put o kome sam pisao da je savrsen za jurcanje pocinje od otprilike Bumbesti Jiu i ide skoro do do mesta Petrosani. Klisura, samo reka i put vijugaju kroz nju. Onda smo uboli 42 km (!) cistog off-road puta za drvosece emoji35.png + jos 14 km nekakvog sitnog tucanika gde je bilo problematicno voziti preko 30-40 km/h jer su oba tocka bezali gde se kome svidjalo. Kako sam 3-4 puta uspeo da ne padnem ni sada sebi ne umem da objasim. Doslo mi da ostavim motor i odpesacim do asfalta emoji1787.png
Evo nas u Turnu Severinu - pokusavamo da se oporavimo i nadoknadimo kalorije emoji16.png
Nasiroko izvestaj sa jos slika sutra kad stignem kuci ili preksutra

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

haha isto se i meni desilo, samo sto nije dolazilo u obzir to, vec sam otisao okolo, jos pamtim utrnulost nakon toga dana, na nakedu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja sam covek koji uvek gura napred PO SVAKU CENU da dokaze samom sebi da nesto MOZE. Posto se donekle plasim visine (tacnije moje nespretnosti na nekoj ivici), razmisljao sam svojevremeno da skocim padobranom ili onaj bandzi bas iz inata svom strahu. Ova situacija je, kad malo razmislim, odlican primer za to.

Bio sam u riziku da padnem, polomim nogu ili nesto na motoru (da sam polomio kardan dusu bi mi svi ovde izvadili na pamuk ), da se u najboljem slucaju okupam u blatu kao prase ili ugruvam, ali da priznam poraz i da se vratim nazad nije dolazilo u obzir!!!

Na kilometrazu sam povremeno gledao do nekog 20-i-nekog km, nakon toga sam samo vozio i vozio.

Ma kako je meni izgledalo - ni ovi sto su u 1 svetskom ratu isli preko Albanije nisu najebali kao ja ovde!

A Mica bi se najradije okrenuo i presao istim putem nazad tih 56 km :lud:

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja