Jump to content

Moto Zajednica

Rumunija - u trci sa snegom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

Pa to baš i nije neko merilo atraktivnosti, meni su se neke rumunke penjale na kineza (princ 250, dok sam ga imao) da bi se fotkale.
Inače svaka čast za putešestvije, pozdrav i sretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Pa valjda onaj od Targu Ziju do Petrosani
I ja sam cuo od jednog mog iskusnijeg drugara, koji ima Ro u malom prstu da je ta deonica Ptrosani- Targu jiu do 00 za voznju. Ove god smo je izpustili ali sledece nikako....

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Laki i tebi i kolegi skidam kapu na ovome što ste uradili. 

A ovo što vas je i vreme poslužilo je samo daokaz da je izreka da sreća prati hrabre i dalje aktuelna.

Svaka čast!

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da si ti krenuo sa nama, tvoj bilo stari, bilo novi motor bi izneli u delovima iz one vukojebine
Inace, ono su ukrajinke

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ma blefiraju te Gajo. Izašao bi ti pre njih garantujem. Sad oni tebe plaše kao sto su njih plašili za sneg :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ako ste vozili 66A, vozio sam ga početkom juna, i to baš u kišnom periodu...deo oko jezera kroz šumu gde izvlače drva, oko 25km po blatu...inače zanimljiva vožnja! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bas taj, samo nije 25, ili mi bar nismo posle 25 km nasli izlaz...
Usli na a, pa oko jezera mislim da se nastavilo na d....izasli smo na nekakav prastari betonski put. Setio sam se da ponistim kilometrazu posle oko 2 km, i na kraju zemljano/kamenjarskog puta mi je pokazalo 40,8 kmcc7bcc7e2fd6d08a561f45f2cc65b43f.jpg1393e36225a3fdb37ae04601c4dbeca0.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

To kod ove table. Tu sam instrument tablu snimio samo videom. Nadalje je bio taj betonski put i ovaj crni sljunak, koji je verovatno priprema za asfalt, ali po kome su mi tockovi bezali cim probam da dignem brzinu iznad 40 km/h.
Kad smo izasli na asfalt na jednu raskrsnicu, sat je pokazivao ovo:f5e0a677fea4e1cc410b9bacae47d9a5.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 13.10.2019. at 8:35, pashutin je napisao:
To obavezno da vidimo
Ili su tamo mali medvedi
 

Ima slika mecke gore, ali velicina mecke je direktno srazmerna kolicini straha u ocima prisutnog motoriste

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da malo premotam film nazad...
U Campulungu sam dobio sobu na samom uglu hotela, tacno iznad kapije. Parking za kola se proteze duz ovih borica, a soba je bila izuzetno svetla. Ocekivao sam galamu od saobracaja jer je to jako prometna ulica. medjutim, ili sam bio umoran, ili je zastita od buke dobra, skoro nista nisam cuo. Prva slika je sa neta, na drugoj nisam uhvatio u kadar jos 1 prozor levo okrenut direktno ka ulici :
73628e3c2c4c8adbf3535101d6090826.jpg2fcb5e99556d9ad87b5e9181898d0538.jpg

 

Da objasnim i za mecku: Mica ju je zatekao kako je turisti iz auta hrane. Stao je, slikao je, sacekao da se pomeri i produzio. Ja nisam bio tako uvidjavan. Kada sam ja naisao, mecka je stajala uza sam put sa moje strane puta, cekajuci hoce li joj neko iz dva auta koja su stala iz suprotnog pravca dati nesto za klopu. Posto sam upravo zategao gas, mecka je cula dubok zvuk iz auspuha i stigla da napravi neka 3-4 koraka u rikverc odmicuci se od asfalta kad sam prosisao izmedju nje i auta.  :lol:  Kad sam je primetio, ona je vec pravila tih par koraka, nije bilo sanse da stignem da ukocim i da je slikam, ali sam se zato smejao sledecih 10 minuta. Izvini Bruno, nekad uzmakne covek, nekad zivotinja. Izgleda zavisi od velicine istih ;)

Meni se cini da sto se mi vise uplasimo, veca nam izgleda opasnost, tako da nemojte da se iznenadite ako u nekoj prici budem pominjao da je mecka imala 2 tone i bila visoka 4 metra  :lol: :lol: :lol: 

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Nisam merio kilometrazu...samo deo oko jezera, blatnjavi je bio oko 25km, citav put ukljucujuci i taj betonski propali deo i makadam iz pravca Baile Herculane, kao i kameniti deo prema Petrosaniu...barem 50-60km.

 

Edit...dobro pretpostavih...

https://goo.gl/maps/AJGGsfvoXyFEy5Q38

Promenio član doktor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Treci dan mi je bio nekako obican. Uzbudjenje zbog prvog uspesnog prelaska TF je proslo, sad idemo u nesto poznato, pa je i put nekako izgledao obicnije. Uz to, ja sam resio da vozim malo sporije, pogotovu blizu vrha, da bi stigao da snimim sto vise videa. Cim sam izasao iz tunela na vrh, parkirao sam sa strane, spremio telefon i snimio Micin izlazak iz tunela i prolazak. Tu smo proveli neko vreme snimajuci i slikajuci svako na drugom mestu, i tu, dva odmorista posle vrha, nastale su i one slike sa ukrajinkama. Prava istina da je to bilo drustvo od 4 para mladih u 2 auta. Naravno, przili smo sve vas, a pogotovu nase drugare iz whats app grupe, kako su one bile same, bez muskog drustva :lol3:

Jedan momak mi je pohvalio motor na engleskom, ja cuo da pricaju ruski, krenuli smo da pricamo na ruskom i oni su se osetili slobodnijim da me pitaju da se slikaju pored i oko motora. Ukrajinci, mladi, veseli, uzivaju u zivotu. Neka im je sa srecom !  :takoje:


7bb629d35c4298ceb7c9c2f3639d0348.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja