Jump to content

Moto Zajednica

Nafta u krivinama / Pad na kružnom toku N.Bg.

Recommended Posts

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Zna li se ko je pao na kružnom toku kod opštine Novi Beograd i kako je?

 

Jutros sam video naftu prosutu iz autobusa u dve krivine, uključenje na Gazelu sa sajma i isključenje sa Gazele ka Savskoj ulici.

Uredno sam prijavio policiji kao i sva ugrožavanja bezbednosti saobraćaja za motocikliste. :dobar:

Kasnije mi javlja drugar da se na njegove oči motociklista okliznuo na naftu i pao u kružnom toku kod opšine N.Bg.

Izgleda da su jutros točili u autobuse, pa prosipaju kao i obično... :maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS

Ovo nije prvi put. Meni se 2 put desilo da naletim na istom kružnom. Isto autobusi. Kada bi znali kolko ke inspekcija jadna....

" userid="31138"] Zna li se ko je pao na kružnom toku kod opštine Novi Beograd i kako je?
 
Jutros sam video naftu prosutu iz autobusa u dve krivine, uključenje na Gazelu sa sajma i isključenje sa Gazele ka Savskoj ulici.
Uredno sam prijavio policiji kao i sva ugrožavanja bezbednosti saobraćaja za motocikliste. :dobar:
Kasnije mi javlja drugar da se na njegove oči motociklista okliznuo na naftu i pao u kružnom toku kod opšine N.Bg.
Izgleda da su jutros točili u autobuse, pa prosipaju kao i obično... :maloljut:


Sent from my COL-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Zovi policiju, 192, oni će da te prebace na saobraćajnu, a pošto se svi razgovori snimaju, moraju da reaguju na svaku prijavu građana (znam iz prve ruke).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS

Uprvao to. Nemamo aparata u državi koji to može da završavaju, pa je uzaludno, zasada, nažaaost

Ja sam prijavljivao inspekciji, ali bez uspeha.


Sent from my COL-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Nije uzaludno, nemoj odustajati, borba traje zauvek. ;)

 

Primer od pre godinu, dve: prolazim pored buvljaka, ispod železničkog nadvožnjaka, vidim otvoren šaht i poklopac pored puta. Stajem, vučem poklopac i zatvaram šaht, ali uviđam da ne stoji kako treba jer je okvir razvaljen i asfalt propao okolo, pa je zato i iskočio i odleteo od nekog teškog vozila. Pošto će se očigledno desiti ponovo, prijavljujem policiji. Sutra je šaht opravljen i postavljen znak na putu ispred dok se suši, steže, šta god...

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Izbegavajte ako mozete kruzni tok na nbg, tamo je postalo preopasno i kolima. Pogotovo ulaz u Pariske komune koji seku ovi iz pravca Zemuna . Tu je svaki drugi dan neka nesreca. Kad vidim bajkera na kruznom uvek se pitam da li ce ziv izaci iz njega?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Nafta i ulje su svuda. Pogotovo sada kada je Beograd veliko gradilište pa ima puno teških kamiona i mešalica za beton, a posebno beton pumpi koje su skupe pa ih ima puno krševitih.

 

Taj ulazak u P. Komune je crna tačka i uvek na tom ćošku ima polomljene plastike i delova vozila, a zemlja je tu odavno iskopana. Jednog jutra sam u tom kružnom toku video i auto na krovu ali u ovom delu bliže opštini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Može da se tuži preduzeće zaduženo za održavanje puteva, i to je dugačak proces. Sa druge strane policoja često ume da kazni vozača jer "nije prilagodio vožnju uslovima na putu". Ukratko anarhija na delu

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crossrunner 2017

Kako sam ja pre neki dan autom pogodio rupu pored ade mola u smeru prema gradu... ja sam pomislio da ce se auto na pola prepoloviti. Nisam stigao da odem na dizalicu ali po ponasanju u voznji izgleda da nema vecih posledica. Pozeleneo sam u sekundi.


Gesendet von iPad mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Ja sam naplatio bubreg na gumi staroj 20 dana i peglanje felne (od auta). Sačekao policiju sat ipo, pola sata izgubio sa njima, pa u AMSS na veštačenje, pa u JKP Beograd Put podneo zahtev, i nakon 3 meseca legle pare. Jbg, samo guma 14.000din, plus sve ostalo. Da je neka ćelavuša ne bih se cimao.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crossrunner 2017

Jbg, ja se vodio logikom da na tako prometnoj saobracajnici u 21. veku nije moguce da postoji tolika rupa pa nisam nesto puno ni pazio iako o tome bas vodim racuna. Kad budala spoji logiku i Srbiju...


Gesendet von iPad mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

100 puta mi padne na pamet da kupim beli sprej i gde god vidim rupu udarim X ispred nje.

 

Po Cukarici su stavili lezece ali ih jos nisu ofarbali pa sam drkno tako da mi sad volan trese na manjim brzinama.

Na skretanju iz Jurija Gagarina u Milutina Milankovica sleperi i mikseri non-stop prosipaju soder i beton jer im je ispod mosta na Adi baza.

Gazdi kao i vlasti zestoko zvizde jaja zbog ove opasnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 11 sati, PaPaja je napisao:

jbg i ja isto, bio mrak, ko bi rekao da ispred fensi trznog centra  postoji takva rupa,

Uuuu znam za to ulegnuce, na nekih 10m pre semafora od polovine leve trake pa do razdelne linije i cudnog je oblika. Na srecu nisam drknuo u nju nikad al da je zajebana jeste za onog ko se nadje u istoj.

 

Pre 9 sati, SQTR je napisao:

100 puta mi padne na pamet da kupim beli sprej i gde god vidim rupu udarim X ispred nje.

 

Po Cukarici su stavili lezece ali ih jos nisu ofarbali pa sam drkno tako da mi sad volan trese na manjim brzinama.

.................

Imenjace trebace ti mnogo :Bandolero:

 

Tako ti jedne godine (kad sam deckic bio) dodje na red zamena guma, zimske za letnje, 15-ce za 17-ce, izbalansirano namontirano. Krecem sa posla ka kuci istim putem kojim godinama prolazim, 1,2,3 i samo sto ubaci u 4 kad je to puklo nesto.

Pomislih u sebi "jbt sta to bi", pogledah u srednji retrovizor nema nista. Upalio sva 4 i ajd lagano nazad.... opa bato, visok betonski lezeci koji nije ofarban nit ima znaka da je postavljen.

To se sve desava u Kumodrazu kad se krene ka V.M. Lugu, sreca nista sjebo nisam sem dusevne boli od 3 dana.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

To sa lezecim je postalo praksa, prvo ga postave pa nakon par dana/nedelja ofarbaju.
Ja sam opalio na Zvezdari ispod oktetnice 65 ispred stadiona pre jedno 4 god kad su ga postavili, mislio sam da ce mi motor iz auta iskociti. Pobesneo i razmisljao da li mogu sta uciniti koga tuziti ali uz dojavu mrka kapa, rekli mi gubljenje vremena.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
jbg i ja isto, bio mrak, ko bi rekao da ispred fensi trznog centra  postoji takva rupa,
Upravo je rupa i nastala od građevinskih kamiona tokom izgradnje tržnog centra. Kada bi ovde bila država, investitori bi morali da plate sanaciju svih ulica oko gradilišta. Te saobraćajnice uopšte nisu predviđene da po njima prođe kamion 100t 100 puta dnevno.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Svi radovi su u privatnim rukama, uključujući nadzor.

O nama u ovom životu niko neće  brinuti. Da li će ikad osvanuti kod nas znak “Motociklisti oprez - negativan nagib”, Slovenci ga malo malo pa postave. 

Kaze knjiga “KNOW YOUR ROADS” za bezbednu voznju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Od izlaza iz D.Milanovca prema Kladovu, u duzini od nekih 2km izliveno barem pola tone dizela po desnoj saobracajnoj traci. Jos je i kisa razmazala na sve strane, i eto ?veselja".

Dalje, izmedju sela Rudna Glava i Majdanpeka, u duzini od nekoliko kilometara po desnoj saob.traci, bas gde su najlepse krivine za peglanje, izliveno na stotine litara dizela... Jbt, kome je tolika nafta visak, pa je uludo proliva i zaserava nam puteve?

Danas doziveo obe situacije

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

Nije nafta, ali od kada je u Savskoj otvoren izlaz iz Beograda na vodi koji sad koriste mnoga vozila i kamioni (između Palate pravde i policije, ka Mostarskoj petlji)prašine u vazduhu i svačega na asfaltu ima u prevelikim količinama. Na Banovom brdu živim pa dobro znam za to, ali ko je sa strane ili z drugog dela grada a dugo nije prošao tuda - oprez!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Takođe nije nafta u pitanju nego uglačan asfalt, jedva se održah na točovima u dva navrata u nepunih 50m... Dva puta hoću da propustim pešaka na pešačkom i tako krene borba da se održim na točkovima, dodatna muka je sto je dobra nizbrdica...

Ulica je u Mladenovcu, Janka Katića, u pravcu od Theničke škole ka pošti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja