Jump to content

Moto Zajednica

Koja kaciga, a da nije ko cepelin

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Cagiva T4 350E

Kad shvatis da kaciga sluzi tebi da zadrzis ono sto ti je u glavi ,u glavi a ne da ne platis kaznu, odgovor ce doci sam po sebi...

Ima mnogo faktora o kojim treba da brines pre obima.  Udobnost,zastita ,kvalitet ,lakoca odrzavanja, oprema, vizir tezina,ventilacija...

Ako hoces za Instagram kupi neku fabricku od Kineskih skutera i super si. Slikaj se okaci pa Turi Nolanku i vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Drugar već drugu po redu Shark EVO One reklamira :staa2:

Sa prvom Kacigom koja je bila Carbo model na par mesta naprsline, nije je imao ni mesec i po dana, nije mu nikada ispala niti je bilo kakvo fizičko oštećenje imala. Takođe mu je kada je pinlock na vizir postavio nakon pomeranja nazad mu je se izgrebao ivzir, nekako malo loše rešeno. Zamenio prvu, dobio drugu.

Kod druge mu se posle 3-4 meseca, olabavio vizir nije nikako moglo da se dotegne, pokušavali su da reše, vratili tako, i rkeli da ponovo dođe da vrati tu, da će i nju reklamirati i da izabere drugu, Ja bih ih popišao odmah, ali 50+ konja nije mala kinta

Meni se LS2 Valijant verzija dopada, za razliku od Sharka je pristojnija sa cenom, i dopada mi se taj sistem koji prednji deo rotira skroz na potiljak kao kod Shark kacige, msm da je i Scorpion izbacio sličan model

 

Uglavnom, ja sam se tada u Shark razočarao iako sam hteo da uzmem Shark open Line koja je oko 35+ konja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja