Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Fz8 vs Honda hornet cb600f

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Šta mislite koji je bolja kupovina, cena polovnjaka je skoro ista? Fz8 se pravi od 2010te ako se ne varam, a hornet na koji mislim od 2011te. Koji je kvalitetnije napravljen, udobniji za vožnju po gradu i gužvi, jeftiniji  za održavanje? Ako nisam postavio temu na dobro mesto, molim moderatore da premeste gde treba. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 369 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

Meni je neverovatno da ovde postoji dilema. Fazer je okretan kao macka. Iako ima 106ks, ne mogu da mu pridjem mojim Fazerom od 600cc i 95ks. FZ8 Fazer je po meni verovatno najlepsi motor ikad. Doduse, sa maskom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
On 6.10.2019. at 21:38, Slammer je napisao:

Meni je neverovatno da ovde postoji dilema. Fazer je okretan kao macka. Iako ima 106ks, ne mogu da mu pridjem mojim Fazerom od 600cc i 95ks. FZ8 Fazer je po meni verovatno najlepsi motor ikad. Doduse, sa maskom.

Ako mislimo na FZ8 Fazer slažemo se, najlepši Motor, karakteristike fantastične. Naked mi se barem meni estetski napred ne dopada / stvar ukusa. Hornet takođe dobar, možda malo bolja kupovina/prodaja od Yamahe. FZ8 kao da nije naišao na simpatije kupaca, znam da je jedan od razloga kubikaža naspram ks. gde su mogli malo više da dodaju ks. JBG, plaća se ko da se vozi 1000darka a nije to to, eto samo zato.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

A sto onda da se ne uključi i kawasaki z750 u izbor. Motor je taman jači od 600cc da ima više obrtnog momenta u nižim obrtajima, što po meni dosta znaci. Ks nisu bitne u ovoj kategoriji, 10ak gore dole. Ko hoće ks ići će na 1000cc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
Pre 2 sati, milosmc je napisao:

A sto onda da se ne uključi i kawasaki z750 u izbor. Motor je taman jači od 600cc da ima više obrtnog momenta u nižim obrtajima, što po meni dosta znaci. Ks nisu bitne u ovoj kategoriji, 10ak gore dole. Ko hoće ks ići će na 1000cc.

Kawa je TOP :takoje: Ja lično posedujem trenutno zekana 2008.god. i  Motor je za sve pohvale, e sad na onome ko kupuje je izbor Marke/Modela a na nama su samo saveti sugestije......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja