Jump to content

Moto Zajednica

Diverzije, Banditi, Zefiri itd...

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: gs500e kinezod40jura

Pošto sam vidjao dosta navedenih modela na ulicama (stare uljare), mora da postoji neko od vas sa foruma ili neko ko odrzava takve modele ili ih krpi kada nesto zaškripi. Imam nekog zefira 1100 kog ne mogu da upalim i bilo bi lepo kada bi se kao kolege i drugari otvorili za brojeve majstora koji hoce da rade na starom motoru. Jos kada bi bili u beogradu ili okolini bilo bi sjajno. U ovom trenutku to ne mora da bude ni neki vrhunski majstor nego samo neko ko hoce da se prihvati posla. Pozz :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: gs500e kinezod40jura

Po mom nekom amaterskom mišljenju, daje slabu ili nikakvu varnicu. Merio sam otpor na pickupu i daje 923 oma (trebalo bi između 360 i 560)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
2 hours ago, Oi! said:

Pošto sam vidjao dosta navedenih modela na ulicama (stare uljare), mora da postoji neko od vas sa foruma ili neko ko odrzava takve modele ili ih krpi kada nesto zaškripi. Imam nekog zefira 1100 kog ne mogu da upalim i bilo bi lepo kada bi se kao kolege i drugari otvorili za brojeve majstora koji hoce da rade na starom motoru. Jos kada bi bili u beogradu ili okolini bilo bi sjajno. U ovom trenutku to ne mora da bude ni neki vrhunski majstor nego samo neko ko hoce da se prihvati posla. Pozz :)

Javi se Draganu (@Lukac) 064 9760896 ili 011 8484211. Skoro su vratili (on i njegov brat) jednog ZR-a 1100 iz mrtvih (5 godina nije paljen, vožen...). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: gs500e kinezod40jura
  • To je upravo taj pokojnik koga su ozivljavali;). Od njega sam ga uzeo.  Koliko sam razumeo iz njegove price on se sada veoma retko hvata kljuca i uglavnom se bavi uvozom i prodajom. Probacu da ga smaram ali verujem da ima dosta majstora koji bi se dohvatili posla (ko servisira one silne gsxf-ove 600 i 750?) ali mi deluje kao da ih svi ljubomorno cuvaju iz nekog sebi poznatog razloga;);)
    Quote

     

     

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
18 hours ago, Oi! said:
  • To je upravo taj pokojnik koga su ozivljavali;). Od njega sam ga uzeo.  Koliko sam razumeo iz njegove price on se sada veoma retko hvata kljuca i uglavnom se bavi uvozom i prodajom. Probacu da ga smaram ali verujem da ima dosta majstora koji bi se dohvatili posla (ko servisira one silne gsxf-ove 600 i 750?) ali mi deluje kao da ih svi ljubomorno cuvaju iz nekog sebi poznatog razloga;);)

     

Gsxf se slabo servisira. On se uglavnom vozi. Drugo je potrosni matetijal i neki redovni servisi. 

 

Al servisira ga svaki majstor koji servisira i druge modele, nema ko da cuva majstora, majstora imas na gomile, samo zavisi kod koga hoces. 90 posto njih posao nece odbiti ako imaju mesta i vremena razlika je samo u ceni i kvalitetu. 

 

Ako ces da platis, radice ti svako. Al ti biras kod koga ides...

 

Joca je dobar majstor, tu je majstor Bokilic dobro poznat svima. Imas samo na forumu a da ne pricam sa strane...

 

Al najskuplji ti je los majstor. Kod takvih nemoj da ides. Ne isplati se.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja