Jump to content

Moto Zajednica

15. Moto GP Chang, Tajland 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Tokom trke rekoše da je Markova izjava povodom tih pitanja oko prelaska bila u fazonu: "Čemu ta pitanja? Honda mi nudi uslove koji mi potpuno odgovaraju i zašto bih to rizikovao ili menjao?" Rekoh ja da on nema ni pola jednog razloga da napusti situaciju u kojoj je. Samo "pus, pus end traj, traj..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Yamaha sad mora kako zna i umije da zadrži Rararara, inače mogu svirati diple još više od nekoliko godina. Al kad rekoše da će Vale sljedeće sezone posle nekih 5-6 trka da odluči da li ostaje ili ne ostaje?! I posle kažu da je Espargaru na Apriliji teško da nađe motivaciju, e pa neka se obrati čika Rossiju.

 

Da je Markezu bilo danas baš tako lako, mislim da nije. Mali je vozio baš odličan tempo. Na kraju je klecnuo, ali ipak je Markez morao da mu proda još jednu foru. U prvoj sezoni Rararo mu je izvukao već dva komada do sada.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@Alekre ne Dovi koliko Ducati. Ducati je luzer i u GP i SBK. Videlo se i na Djidjijevom licu posle trke da su luzeri. Imali su nekoliko sansi za titule ali nisu uspeli da sklope odnos vozac-motor i sad se prednost topi ili se istopila. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Ducati ima retardirani menadzment koji vazda zasere ili u odnosu sa vozacima ili nesto sa unapredjenjima motora pa kad im se zvijezde poklope onda znaju imat fin tempo.

Ja bih volio KTM i Aprillia da krenu na bolje kako bi cijelo takmicenje bilo konkurentnije i interesantnije, suzuki je tu nedje no se nadam da jednim od ovih ne dosadi da bacaju pare na motogp pa se povuku, bolje je kad ima vise timova, jos da mv agusta predje i u gp, bmw, kawa eee puste zelje :p

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ne znam za vas, ali ja jedva čekam da vidim Bindera na KTM u. Nijedna krivina nije prošla da Binder u nju nije ušao proklizavanjem. Agresivan je, a mislim da će njegov stil odgovarati za KTM RC16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Sada sam gledao vesti na SK i primetim da neki komentatori govore "MarkeZ", a neki "MarkeS". Pitam baš sina šta je ispravno (dete studira jezike - engleski i španski) i kaže da Španci izgovaraju "Markes" ili "Marketh". Ovo drugo sam tako napisao jer ono "th" sa kraja odgovara npr prvom glasu iz engeske reči "Think". Dakle ni u jednoj varijanti ne izgovaraju "Markez" tako da...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
47 minutes ago, štampar said:

....to je sigurno da će biti ali mislim već iduće godine...:D

 

 

Na satelitu da se bori s Marquez-om za titulu?! To bih baš voleo da vidim. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
55 minutes ago, štampar said:

Gledaćemo svi(bar se nadam)i ovo što sad vozi je ''satelit'' pa mu dobro ide...

Pa sad... "dobro mu ide" je jedna stvar a borba za titulu  sasvim druga. 

Ako 2021 bude u fabričkom timu ima šansu da se bori za tirulu. Daj bože zdravlja! 

 

(7. je u šampionatu, ima više nego duplo manje bodova od Marquez-a... čak je i Rossi ispred njega - za sad! :) )

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 17 sati, lomitelj je napisao:

Tokom trke rekoše da je Markova izjava povodom tih pitanja oko prelaska bila u fazonu: "Čemu ta pitanja? Honda mi nudi uslove koji mi potpuno odgovaraju i zašto bih to rizikovao ili menjao?" 

Zato sto je sisa :) 

Nema on sta vise da se dokazuje na Hondi,

vreme je da predje na drugi motor i da dokaze da moze da pobedni na bilo kojem iole konkurentnom motoru (Yamaha, Ducati, Suzuki)  ja sam 100% siguran da moze, covek je neverovatan talenat.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Zato sto je sisa  
Nema on sta vise da se dokazuje na Hondi,
vreme je da predje na drugi motor i da dokaze da moze da pobedni na bilo kojem iole konkurentnom motoru (Yamaha, Ducati, Suzuki)  ja sam 100% siguran da moze, covek je neverovatan talenat.
Naravno da je sisa! :D
Smatram da je dokazivanje prevazišao i sada uživa. A u Hondi mu titraju jajca ako zatreba. Ne vidim razlog za promenu. Keš? Tja, nešto sumnjam da mu čak i toga nedostaje kod Japanaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pre 2 sati, Biker-Boy je napisao:

Zato sto je sisa :) 

Nema on sta vise da se dokazuje na Hondi,

vreme je da predje na drugi motor i da dokaze da moze da pobedni na bilo kojem iole konkurentnom motoru (Yamaha, Ducati, Suzuki)  ja sam 100% siguran da moze, covek je neverovatan talenat.

Jes vala...evo i ja razmisljam da prestanem da spavam na krevetu i predjem na parket...cisto da dokazem da mogu.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Pa zar nije Markez vec seo na inferioran motor kad je dosao u Hondu? 

 

Od Rosijevog odlaska Honda je uzela titulu jednom slucajno sa Hejdenom i jednom sa Stonerom dok Markez nije dosao

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 5 sati, Robin Hood je napisao:

Odlično mu ide, pobedio je... nijednom.

Došao Vinjales u Jamahu, dobio par trka, svi pričali kako je Markezovo prošlo. Ništa. Onda došao Zarko, prvih par trka sjajno, svi rekoše evo ga, pa ništa. Sad Kvartararo je hit sezone, još godinu dve i gotov je Markez... 

 

Videćemo, ali nešto sumLJam... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Zarco nije imao srece, jer je Tech3 prestao da saradjuje sa Yamahom i bio je prinudjen da ode u KTM, da se bar dokopao Suzukija, sigurno bi bolje prosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja