Jump to content

Moto Zajednica

Projekat/restauracija - RSV1000 Mille RP

Recommended Posts

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Drugari hvala, razlog moje objave o sranju koje me zadesilo nije bio taj o kome vi upravo pisete i nisam ocekivao ovako nesto vec da oni koji su me pratili od pocetka budu upuceni u trenutnu situaciju vezanu za ovaj moj 'projekat' hvala vam jos jednom.

 

Kad sam istocio ulje nakon sto je stigao motor kod mene, bilo je crno kao noc i retko kao voda, ali bukvakno kao voda. Sem toga, bio je napunjen uljem do vrha, sto ovim agregatima nikako ne odgovara jer pocnu da ga izbacuju gde god im se moze, obicno to bude iberlauf sve dok ne spadne nivo ulja na odgovarajuci, i pored toga motor jeste radio kao sat, ali je vec bio nacet zbog kojekakvih idiota koji nisu marili ni za sta, samo gas...

 

Kad sam zamenio sve sto je trebalo vise nije bilo problema ali to nije bilo dovoljno ocigledno. 

 

Da se vratim na vase postove, ukoliko stvarno postoji mogucnost za pomoc o kojoj pisete, rado cu objaviti racun, skinuti agregat i poslati Saletu ranije na rebuild ako bude naznaka da ce biti novca. 

 

Razgovarali smo juce telefonom i rekao mi je da ce odraditi agregat da znam sta vozim i da cu se slatko navozati jer ce biti 'kao nov' sa maltene 0km jer ce odraditi bukvalno sve i da mi na pamet ne pada da prodajem i usrecim nekog jer ce biti sredjen tip top. 

 

Objavicu racun kad dodjem do kartice iz banke pa.... 

 

 

HVALA NEIZMERNO SVIMA UNAPRED STA GOD BILO, NA SAMOM RAZMISLJANJU O BILO KAKVOJ POMOCI, ODUZICU SE NA OVAJ ILI ONAJ NACIN! 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Dok je u Kg bio taj je motor zapustan samo tako, na njemu je "sati" lanac za kombajne... Sta dalje reci.
Nikada nije radio kako treba...

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Dinarski:

OTP banka

Nikola Petrovic
325-9300701466825-58

 

Za uplate iz inostranstva sam se raspitao da je najisplatljivije preko MoneyGrama i vrlo je jednostavno, potrebno je moje ime i prezime kao i drzava u koju se novac salje, u mom slucaju Srbija, i nakon uplate uplatilac dobije KOD koji mora meni poslati da bih mogao podici novac uz licnu kartu. Provizija je kako je meni receno od 2,5 do 5% u zavisnosti od drzave iz koje se salje novac.

 

MONEYGRAM.RS

Homepage

 

Nikola Petrovic
17510 Vladicin Han (U slucaju da treba i ZIP Code, a ne bi trebalo)

 

Jos jednom, hvala svima prvenstveno na zainteresovanosti i ideji o bilo kakvoj pomoci, nisam se niti nadao niti ocekivao, i ne znam kako bih opisao zahvalnost koju vec sad osecam sta god bilo ili ne bilo.

 

HVALA LJUDI!!! 
 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
7 minutes ago, drmilan_ said:

Samo da stignem kuci pa ti pustam svoj doprinos

Unapred hvala, ako ne bude dovoljno sredstava na kraju svakom vracam novac nazad uz beskrajnu zahvalnost. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

nek si ti nama ziv i zdrav, i manje nervoze... cuvaj glavu za klince kad dodju na red ;)

 

Screenshot_20200615_144503.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Zbog prevelikih guzvi u bankama (malo mesto jedna ekspozitura) nisam u mogucnosti da odem i proverim detalje u vezi deviznog racuna koji imam. 

 

Jedini izvestaj koji imam je ovaj od pre dve god kad sam trazio za uplate u dolarima zbog posla koji sam tada radio, ali ne znam da li su te instrukcije validne i za uplate u eurima, a trebalo bi da je to to jer ima IBAN broj na slici, ali i dalje mislim da je MoneyGram najbrze i najlakse resenje kada su uplate iz inostranstva u pitanju. 

 

iban-swift.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Money gram uzima 2-3€ sto mu dođje isto kao i paypal a daleko manje od obične banke.

Srećni radovi i da lepi crveni opet zagrmi uskoro.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

valjda ces da das jedan krug? :D

 

salim se naravno, no ako se dobro secam, jedared si mi obecao kad ti budem u blizini da dodjem da se zvanicno upoznamo, da ces me vodis na neki odlican rajd u tvom kraju...a greota da ne idemo zajedno....tako da sredjuj zverku pa da aprilije krivinare zajedno ;)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
39 minutes ago, -Viper- said:

Vadi mašinu iz rama, šta čekaš.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Rano je jos :stabre:

 

33 minutes ago, zlig0r said:

valjda ces da das jedan krug? :D

 

salim se naravno, no ako se dobro secam, jedared si mi obecao kad ti budem u blizini da dodjem da se zvanicno upoznamo, da ces me vodis na neki odlican rajd u tvom kraju...a greota da ne idemo zajedno....tako da sredjuj zverku pa da aprilije krivinare zajedno ;)

Sve se to podrazumeva, dace Bog!!!
 

14 minutes ago, Alekre said:

Jeste li sigurni da možete ceo agregat da spakujete za 400 - 500? Pogotovo Rotax. 

 

Ja imam poruku sa Vibera gde mi je receno upravo sve to sto sam iznad napisao.

 

 

U medjuvremenu +1000din od neznanog kolege! Hvala!!!

 

Trenutni budzet 19500din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Lezim i ne mogu da zaspim od uzbudjenja, opet citam sve od kad se desila havarija i stvarno ne mogu da verujem da ste se vi, koji apsolutno nemate nikakvu korist od ovoga sto radite, vec samo iz dobre volje, ne samo setili, vec i dali novac iz svog dzepa, da bi nekom, kog u zivotu videli niste pomogli da popravi motor..

 

Da li postoji uopste nacin da vam se zahvalim svima kolektivno? NE

 

:care::care::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

pre dve nedelje, na aprilia forum na kom u tom trenutku nemam vise od 30 postova, momak iz Zagreba sa kojim nisam rec do tog trenutka razmenio, mi poklanja o2 emulator u vredosti od ~80e...na svo moje insistiranje da posteno platim - odgovor je da "mogu da platim samo pivu kad se zadesim u ZG"....tako da ima jos gomila dobrih ljudi na ovom svetu...a uz to, vec smo davno naucili da su motorasi poseban soj ljudi ;)

menk je puno srce kako se ovo razvija...bravo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Meni je onomad jedan kolega s foruma poklonio levi retrovizor za moj tadašnji CBR, nije hteo da platim, kaže da je i on dobio oba a trebao mu samo desni, pa mu ostao levi i dao ga meni, posle sam i ja nekom poklonio gumu i tako u krug... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

+2000

+5000

+1000

 

Ukupno oko 27000din

 

Neznani junaci..

 

 

Screenshot_2020-06-16-10-21-15-226_com.android_mms.thumb.jpg.5091c079d87cf5787b240ec4db411af7.jpg

 

Ponavljam se kao papagaj ali ne mogu drugacije, hvala!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec + BMW R1200GS
Pre 14 sati, zlig0r je napisao:

valjda ces da das jedan krug? :D

 

salim se naravno, no ako se dobro secam, jedared si mi obecao kad ti budem u blizini da dodjem da se zvanicno upoznamo, da ces me vodis na neki odlican rajd u tvom kraju...a greota da ne idemo zajedno....tako da sredjuj zverku pa da aprilije krivinare zajedno ;)

...ja hocu ½ kruga i to nadam se 17.7 kad se budem vracao iz Grčke i svratio da obidjem V.Han. Ja sam onaj od 09:29:05

I da vadi bre to napolje i šalji

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja