Jump to content

Moto Zajednica

Projekat/restauracija - RSV1000 Mille RP

Recommended Posts

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Zaboravih da napisem da na racunu imamo na raspolaganju oko 100e preostalih za eventualnu narednu akciju sredjivanja od 0 i kupovinu drugog ispravnog agregata i sredjivanje estetike ostecene prilikom pada..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pročitao celu temu, neverovatan obrt situacije. Meni samo nije jasno kako si pao, točak je blokirao u krivini ili na pravcu ? 

Meni se desilo isto na jednom motoru pri brzini od 100km/h na pravcu. Točak je blokirao i ja instiktivno odmah stisnuo kvačilo i nisam pao, nije se zaneo motor, ništa, bez problema sam se zaustavio.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
4 minutes ago, aca-pn said:

Pročitao celu temu, neverovatan obrt situacije. Meni samo nije jasno kako si pao, točak je blokirao u krivini ili na pravcu ? 

Meni se desilo isto na jednom motoru pri brzini od 100km/h na pravcu. Točak je blokirao i ja instiktivno odmah stisnuo kvačilo i nisam pao, nije se zaneo motor, ništa, bez problema sam se zaustavio.

Blaga krivina u desno, motor navaljen u desno, tupi zvuk sudara dva metalna predmeta, mrak na oci, tupi udarci kacige o beton 4-5 puta i naredna slika lezanje na sred puta na ledjima i mucno izgovaranje 'aaa, aaaa, aaaaa' i 10ak ljudi oko mene sa flasama vode u rukama. To je sve sto znam iz svoje glave. Svedoci kazu da sam drzao jako motor i da sam klizao drzeci se za heblove nekih 15ak metara, da sam onda pustio heblove, kotrljao se 5-6 puta a motor nastavio da klizi jos 20ak metara. Bio sam bez svesti nekih 15ak minuta, tako su mi ispricali.

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Drugari, situacija je takva da sam primoran da prodam motor u stanju u kakvom jeste, oglas necu stavljati nigde, drago bi mi bilo da je preuzme kao projekat mozda neko od vas, ima nekih 500-600e ulaganja, moja procena. Voljan sam da pomognem znanjem bilo kome ko je uzme. Ja finansijski necu biti u stanju da je sredim duzi vremenski period a grehota je da sedi pod ceradom i trune u mestu. Dao bih je povoljno da i sa sredjivanjem na kraju po matematici izadje nekih 1000e manje od trzisne vrednosti.

 

Ja jos uvek nisam uspeo da se oporavim ni fizicki ni psihicki, moram na rehabilitaciju ostecene su mi tetive i zglobovi kao i pojedini nervi, a za to treba vreme. Sto se glave tice, kad god pomislim na situaciju koje me snasla imam neke cudne napade panike i preznojavanja a to nikako nije dobro tako da sam odlucio da se udaljim malo od svega ovoga na neko vreme.

 

Za potpuni oporavak i rehabilitaciju mi je potreban novac i taj novac od motora bih ulozio u to.

 

Zainteresovane molim da mi se jave iskljucivo na telefon 0648310753, moze viber, sms, poziv.

 

Nikola

  • Tužan 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Doslo je do promene plana, ostaje kod mene, do proleca ce se skupiti novac pa krecemo u sredjivanje od 0 opet, agregat ce da se 'dovuce' od 'preko' i da se nakaci na ram i sredi papirologija, a estetika od 0 pa cemo videti sta ce ispasti. :)

 

 

20201004-131706.jpg

 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
37 minutes ago, Savan said:

Kako si ti?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

Dobro, hvala na pitanju, ostala je jos rehabilitacija :)

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ajd, majku mu, imas celu zimu za oporavak. I sebe i gospoje. Treba i nama zanimljivog stiva za citanje. 

P. S. Spanere menjaj i na "novom" agregatu, a tok radova i tvog oporavka fotkaj. Nema opustanja, no no! ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Pozdrav drugari,

 

Pre svega srecni vam novogodisnji i bozicni praznici, puno zdravlja, srece i bezbednih kilometara!

 

Dugo me nije bilo, verujem da neke od Vas zanima sta se trenutno desava. :) @Marko05

 

Ja sam se oporavio skoro pa skroz, nekih 90%, taman do proleca cu biti spreman potpuno i krenuti projekat od 0 opet.

 

Trenutno gledam da, pored svih finansijskih obaveza, odvajam po nesto i za ovaj projekat, da do proleca bude nesto para za prve korake, mislim da je za pocetak najbolje da prvo nabavim agregat od preko, za koji ce mi trebati nekih 500-700e i pomoc vas koji ste preko, zatim da papirologiju sredim i da onda radim korak po korak od nule. Ovo je jedina opcija koja bi mi vratila zelju i oslobodila me straha da ponovo vozim isti motor, ni u ludilu ne bih popravljao ovaj isti agregat.

 

Ovo su za sad neke od misli u kom smeru planiram da ide sve ovo, videcemo samo sta ce biti sa finansijama jer, jedno su zelje, drugo mogucnosti :)

  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma

Super vesti. Drago mi je da si i fizički dobro, a i da si pobedio napade panike. Želim ti svu sreću u novom projektu!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Ne bih da tvrdim, ali mislim da ce ovako izgledati ovaj stari/novi projekat, totalnu transformaciju pravimo, sto da ne? :)

 

Par koraka sam u medjuvremenu napravio ovih dana, za sad nemam nista sem ovoga da podelim sa vama, malo vam golicam mastu, vama koji ste tu i pratite, ako vas jos uvek ima :care:

 

Pozdrav, zivi bili !

 

APRILIA-RSV-Mille-R-9735-3.jpg


c8cb7d5fed59cb355d28cdba544a54fa.jpg


 

Promenio član Nile.
  • Sviđa mi se 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ajmo Nile sta se ceka, za mesec i po nam stize prolece, treba se vozati :moto3:

Svidja mi se ova fabricka varijanta, extra je

Promenio član Biker-Boy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Drugari, naleteo sam na motor isti kao moj, u Srbiji, koji odlicno poznajem i koji je u medjuvremenu imao havariju, odvaljen prednji kraj udario u auto, mislim da je cak jos uvek registrovan.

 

Motor je bio u perfektnom stanju pre udesa.

 

Momak trazi 400e komplet sve, agregat je odlican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 5 minuta, Nile. je napisao:

Drugari, naleteo sam na motor isti kao moj, u Srbiji, koji odlicno poznajem i koji je u medjuvremenu imao havariju, odvaljen prednji kraj udario u auto, mislim da je cak jos uvek registrovan.

 

Motor je bio u perfektnom stanju pre udesa.

 

Momak trazi 400e komplet sve, agregat je odlican.

Узимај ако га већ знаш.
Ништа не размишљај.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
Just now, Marko05 said:

Узимај ако га већ знаш.
Ништа не размишљај.

Kratak sam sa parama pa se dogovaramo da saceka do proleca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
13 minutes ago, Biker-Boy said:

Ako je dobar agregat, to ti je super cena, i još dobiješ hrpu drugih delova

 

Poznajem motor odlicno, drugari smo, agregat je 100% odlican, a usput bih imao brdo delova i za rezervu i za prodaju eventualnu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja