Jump to content

Moto Zajednica

ovo nije moglo u kratke voznje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

kao sto rekoh u naslovu, ovo nije moglo u kratke voznje, ne zbog toga sto je najvise sto sam ja do sad radio, vec zbog utrnulosti na kraju dana. naime, odlucimo se taj dan da krenemo u 6 izjutra, trebinje dubrovnik i nazak preko zaliva do podgorice. necu voditi racuna o velikim slovim i sl. muka mi je, crnogorac sam. izbacit cu klip, naime se vec izbaca no dok sve to uploadujem treba dan, plus mi je trebalo jo 2 da sve sredim. ono sto mi je od puta ostalo u sjecanju jeste pored te utrnulosti, renoviranje puta kroz viluse, i strah. da strah. umro sam od straha reko neko ce mi obalit namjerno iz revolta motor u dubrovniku. nije se desilo. mada opet na kraju sam rekao necemo vise odje dolazit. em je basnosnovno skupo, smijesno. u povratku sretoh dvojicu kotorana na adventure bmw gs ovima.dobra voznja ,zabavna, mada se previse zena vrpoljila nisam smio ni da ga nagazim. rezultat je da sam zaostajao, ma neka. bolje

evo par slika

isto sam sacekao =da se klip uploaduje pa neka ide on umjesto slika...

 

  • Sviđa mi se 17
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Upravo sada, lestra je napisao:

Jadana devojka,ceo dan na onakvom sedistu :staa2:

Jadna ona jadan ja,  stv u 7000e su mogli napravit udobnije sjediste

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 4 minuta, mali_veseljak je napisao:

Kojom kamerom si snimao?

Gopro 7 ali ako te cudi losa rezolucija to je zbog restrikcija youtuba original snimak je brutalno cist.  Iako sam renderovao na bolji rezoluciju na istrb vremeni i velicini fajla - dzaba opet ne moze bolje dok ne pocnem 4k... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Upravo sada, mali_veseljak je napisao:

Ne nego je rezolucija odlicna a uzeo sam u obzir da je yt odradio svoje.

Dobar video.

Hvala eto pokusavam na neke nacine da ga ucinim cistijim,  ali opet... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Jako dobar film! Ne znam na šta bih te pre dao na školovanje, da li kamera ili režija? Ili montaža?

Muzika, odličan funk. Liči mi na LTJ?

:takoje:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 4 minuta, Due je napisao:

Jako dobar film! Ne znam na šta bih te pre dao na školovanje, da li kamera ili režija? Ili montaža?

Muzika, odličan funk. Liči mi na LTJ?

:takoje:

 

Jeste

Ja bih sebi prije rekao,  zasuci rukave,  radi nesto korisno 

20190930-200433.jpg
IBB.CO

Image 20190930-200433 hosted in imgbb.com

 One cekaju da se zavrse vec nekolilo a klip sinoc cijelu doc da se sto prije zavrsi :)

E hvala uzgred

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 30 minuta, GuMi5 je napisao:

@Staman, ne znaš šta je daska dok ne sjedeš na sjedalo od Honde NC i pređeš 500km za dan...

Bolila me bulja tri dana... 

Nije nije,  bol je 650km na yamahu mt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Upravo sada, sashac je napisao:

Crnogorac,a sto ubrza snimak ovoliko,vozis80-120 ko da vozis 300...:sampion:

Nije ubrzan,  postoji drugi trik - motion blur..  Ali to vec necu da otkrivam

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Lepih 17min   :takoje: :jee: ,  sem onog tempa pracenja GS-ova + sa suvozac-icom  120km/h  ni malo mi nije delovalo naivno , a daleko od uzivanja u voznji. Razumem da nekada treba "razbiti" ustaljeni tempo voznje i da prija drustvo , ali meni nije prijalo ni za gledati. UZVINI, licna sugestija nista lose ne mislim :moto2:, nastavi sa klipovima.Pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 8 sati, sixi je napisao:

Lepih 17min   :takoje: :jee: ,  sem onog tempa pracenja GS-ova + sa suvozac-icom  120km/h  ni malo mi nije delovalo naivno , a daleko od uzivanja u voznji. Razumem da nekada treba "razbiti" ustaljeni tempo voznje i da prija drustvo , ali meni nije prijalo ni za gledati. UZVINI, licna sugestija nista lose ne mislim :moto2:, nastavi sa klipovima.Pozz...

Potpuno si u pravu. Totalna glupost,  na klipu se to ne vidi i ne cuje ona sa zadnjeg sjedista prijeti razvodom,  vice bas se preplasila...  Jos da stvar bude gora,  nema mnogo kako je drug iza krivine naletio na krave po putu sto nije strano kod nas,  i slomio se. Da sam sam opet ne ide,  jer se ni takk ne mkze reci da rizikujem samo svoj zivot... Jos se isto ne vidi koliko se suvozac ukoci ta nestabilnost motora,  ta zadnja guma sta radi i poremeceni balans.  Ma u svakom slucaju necu vise

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

:takoje:  Ja tu skolu  jos otplacujem jbg  :motopad: , nismo svi :46: mnogo km i znanja a na kraju krajeva  za takve stilove voznje postoji i adekvatno mesto. Pozz’. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 19 minuta, sixi je napisao:

:takoje:  Ja tu skolu  jos otplacujem jbg  :motopad: , nismo svi :46: mnogo km i znanja a na kraju krajeva  za takve stilove voznje postoji i adekvatno mesto. Pozz’. 

Pa da,  samo je pitanje i nama ostalima kad ce se desiti, a bgm i meni ako ne smirim.  Svjestan sam toga.  I uzgred mi zao sto to cujem,  nadam se da se ta tvoja sit.  da popraviti... 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
On 1.10.2019. at 7:35, Staman je napisao:

Potpuno si u pravu. Totalna glupost,  na klipu se to ne vidi i ne cuje ona sa zadnjeg sjedista prijeti razvodom,  vice bas se preplasila...  Jos da stvar bude gora,  nema mnogo kako je drug iza krivine naletio na krave po putu sto nije strano kod nas,  i slomio se. Da sam sam opet ne ide,  jer se ni takk ne mkze reci da rizikujem samo svoj zivot... Jos se isto ne vidi koliko se suvozac ukoci ta nestabilnost motora,  ta zadnja guma sta radi i poremeceni balans.  Ma u svakom slucaju necu vise

@Staman dobro si napisao-nikada ne rizikujes samo svoj zivot(mnogi ne misle tako -kazu ,,to je moj zivot")...moramo biti odgovorni i prema drugim ucesnicima u saobracaju a i prema nasim i njihovim porodicama....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

Što se tiče brzine,90% nas vozi preko ograničenja,ko kaže drugačije laže..,za koju godinu ćeš uzeti jači motor,i još ćeš ubrzati vožnju..,to je fakta!!  Al ćeš biti sigurniji,samo treba znati kad ,kako i gdje se može malo ubrzati!!  Sve je u glavi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 13 minuta, mali_zmaj je napisao:

Što se tiče brzine,90% nas vozi preko ograničenja,ko kaže drugačije laže..,za koju godinu ćeš uzeti jači motor,i još ćeš ubrzati vožnju..,to je fakta!!  Al ćeš biti sigurniji,samo treba znati kad ,kako i gdje se može malo ubrzati!!  Sve je u glavi!

sramota me je priznati, ali tek sad shvatam zasto uzimaju 900 ili 1000cc. mislim ok mi je ovo, i gledat cu da ostanem na tome, jer sam sig da moje sposobnosti ne mogu prevazici ni 500 a kamoli 700 ali...vozio sam dugo 150cc i uh, taj prelaz, cini mi se da sam tek poceo da uzivam sada... na malim motorima mi je dobro sto im je tanka guma, te je cak i na brzini od 50 ugao naginjanja veliki... ali 600 i dalje... hmmm pa znas kako, ja dosta cesto gledam klipove sa padovima ispadima, i kad mi se desi slicna situacija dje sam zamalo pretekao, sve to najedno uzimam kao skolu, tipa radi preticanje na 120 i ulazim u druugu traku, kad tamo izlazi ukljucuje se covjek . tako neke i slicne situacije mora covjekj da predvidi. sto rece neko gore, nismo doktori, i ne pokusavam to da budem. uopste mi ego nije takav da mi je tesko pustiti nekoga iako se to na klipu cini, pustiti i reci brzi je. koliko je takvih na putu....

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, od mene samo dva saveta - gledajuci kako tvoja voznja evoluira...obuci se u kozu (navici ces se, a cuva sve sto treba).

Drugi savet -  kad vozis curu, zabrani sebi adrenalinske potere za drugim motorima, em lepo devojce, plus u helankama, a ne u pravoj opremi na motoru. S curom izleti da gledate prirodu, cak bi mozda bilo i bolje (ako nemoz' da se suzdrzis) da idete skuterom, a kad si sam u kozu i pici na ljutoj masini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 6 minuta, СајберГастарбајтер je napisao:

Prijatelju, od mene samo dva saveta - gledajuci kako tvoja voznja evoluira...obuci se u kozu (navici ces se, a cuva sve sto treba).

Drugi savet -  kad vozis curu, zabrani sebi adrenalinske potere za drugim motorima, em lepo devojce, plus u helankama, a ne u pravoj opremi na motoru. S curom izleti da gledate prirodu, cak bi mozda bilo i bolje (ako nemoz' da se suzdrzis) da idete skuterom, a kad si sam u kozu i pici na ljutoj masini.

Ovo za kozu - vjeruj mi da mi ne bi smetala,  samo mi kod nje smeta cijena :)

Adrenalinski nastupi u bilo kom obliku bi bilo dobro a da mi opanu,  jedva sam zaradio taj motor :) a zena,  ona ima svu potrebnu opremu kacigu jos i bolju od mene. Ali to mora da stoji da je usko,  a potreba za koferima u njenom pogledu sve veca. Jer kako izaci iz kuce bez prese za kosu bez ovoga onoga...  Znaci evolucija postoji,  evolucija ili tehnoloski napredat u vezi onoga sto smo pricali,  editovanje :) ne znam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4300 postova
On 9/30/2019 at 7:58 PM, Staman said:

Gopro 7 ali ako te cudi losa rezolucija to je zbog restrikcija youtuba original snimak je brutalno cist.  Iako sam renderovao na bolji rezoluciju na istrb vremeni i velicini fajla - dzaba opet ne moze bolje dok ne pocnem 4k... 

To je problem zato sto nisu uradio upload u 2k ili 4k rezoluciji. Ono sto ja radim je da 1080p renderujem u 2k i uradim upload i on prebaci na vp9 kodek umesto skrnavog avc1. 

Ako te interesuje evo ti moj guide kako ja radim u premieru

 

 

Ovo je 1080p renderovan u 2k. 

Kako da znas da je snimak prebacen u vp9? Desni klik na video > Stats for nerds i nadji koji je kodek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja