Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje u vezi motora *struja*

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova

Pozdrav svima, imam jedno pitanje, u vezi motora naravno, motor ima problema sa strujom, kada ga ostavim u neutralnoj brzini na motoru kao da pecka struja i kako pecka struja tako se motor gasi znaci struja pecne on se gusi/gasi ali se ne ugasi do kraja nego se gusi kao i ja ne znam sta je video sam zice neke da su izgorele ja sam ih isekao sastavio ponovo bilo je dobro 2 dana i sada opet ostavim ga u neutralnoj struja samo cvrci samo zvecka negde, zanima me u cemu moze da bude problem da li zna neko zasto se motor gasi kada struja pecne

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Спреми ћумур, биће роштиљања! :)

Шалу на страну, чим не знаш шта да радиш, значи трк код мотоелектричара да ти се не запали моторче.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova

Problem je što kod mene u gradu ovde nema puno njih a i ko radi sa motorima uglavnom su neozbiljni pa motor ostane po mesec ili 2 zbog gluposti prosli put sam ostavio skuter da mi urade nešto oko mašine ostao je motor mesec ipo dana zbog gluposti... Za struju sam pitao i ostavio motor 2 nedelje je bio kod njih nisu ga ni pipnuli... Zato sam uzeo motor i tu je kod mene kući, pokušavam sam nešto sa sredim jer su majstori u mojoj okolini jako neozbiljni 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Vidi drugar, da bi ti neko ozbiljno odgovorio, bilo bi lepo da se ozbiljno predstaviš ovde na forumu. I ne samo da se predstaviš već to upiše u svojim ličnim podatcima. Tipa ja se zovem ..... i vozim ......, a živiim u ...... . Završio sam ....... školu ( ili još uvek idem u ......... školu ). Ovo ti kažem ne zato što želim da te kritikujem već da bi ostali članovi foruma mogli da ti možda pomognu ili ti daju neki koristan savet ( možda da te upute na nekog dobrog majstora koji živi blizu tebe, ili neko od članova foruma živi blizu tebe, pa ti on lično može pomoći ).

Koliko sam shvatio ti voziš neku Cagivu stariju pa bih ja da sam na tvom mestu prvo proverio kabl svećice ( kabl od bobine do svećice ) jer peckanje koje osećaš naj verovatnije potiče od probijanja visokog napona. Zameniš taj kabl, to i nisu neke velike pare, a i običaj je da se menjaju povremeno, pa proveriš kako se motor ponaša, pa traži dalje ako to nije pomoglo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova

Vec sam pisao par Pitanja u ovoj sekciji sa tim ko sam i odakle dolazim i koji motor vozim, ovo mi je trece/cetvrto postavljeno pitanje u toku nedelje bilo je sasvim dovoljno predstavljanja da si pratio postavljena pitanja, aha okej vazi moze i to da bude, hvala videcu sta mogu da uradim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
On 29.9.2019. at 21:26, lazareviccc je napisao:

Vec sam pisao par Pitanja u ovoj sekciji sa tim ko sam i odakle dolazim i koji motor vozim, ovo mi je trece/cetvrto postavljeno pitanje u toku nedelje bilo je sasvim dovoljno predstavljanja da si pratio postavljena pitanja, aha okej vazi moze i to da bude, hvala videcu sta mogu da uradim.

  Džaba si pisao, pa sad treba neko da traži kad i gde si to pisao. Popuniš lepo svoj profil sa potrebnim podacima i što god da pišeš i gde god da pišeš po forumu to svuda izlazi ported tvog nika ( pogledaj kod mene ) . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja