Jump to content

Moto Zajednica

Udes Veliko Gradiste

Recommended Posts

  • Drug član, 403 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Sinoc oko 23.30 doslo je do udesa na ulasku u VG iz pravca Golupca, kod zatvorenog motela. Naisao sam odmah posle udesa posto zivim na 50 metara. Odmah iza motela ima sporedni put za naselje pa onaj koji skrece iz grada mora da smanji brzinu kod skretanja na ispod 5 km/h pa su udesi cesti. Elem video sam dva auta parkirana i pretpostavio da su se sudarili pa nisam hteo jos da im pravim guzvu i otisao da spavam. Jutros cujem da je ustvari momak udario motorom u komsiju i poginuo. Policija obezbedjivala dok je slep sluzba izvlacila motor koji je zavsio nekih desetak metara od puta u njivi. Momak koji je poginuo je iz Bare Kasidola tako da ce neko od Orlova znati momka. U pitanju je crvena Honda VFR 750. Auto je dosta ostecen. Po prici druga u plavom , komsija je krenuo da skrece u bocnu ulicu procenivsi da je drugi auto koji mu dolazi u susret daleko, medjutim dok je skretao , za sta mu je potrebno min 3-5 sekundi, motorista je verovatno povecom brzinom obisao auto i lose procenio. Pokusao je da izbegne auto ali nazalost nije uspeo. Tu je cak i osvetljeno ulicnom rasvetom, koja je od prosle godine LED pa kao da smo se vratili u doba fenjera u odnosu na staru azotnu, ali prevelika brzina je ucinila svoje.  Na tom mestu je pre 25 god isto poginuo motorista, skoro identicno kao i sad. Sta reci, osim pamet u glavu:stabre:

P_20190926_093735_vHDR_Auto.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2817 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Боже ме сачавај, сад је почело и ноћу да се гине. Уопште не капирам шта се дешава.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pročitah negde da je vozač auta uhapšen. 

Ko god da je kriv, plaćena je prevelika cena za trenutak nepažnje ili opuštanja. Ovog dečka više nema.

pre 29 minuta, BaneVuk58 je napisao:

Боже ме сачавај, сад је почело и ноћу да се гине. Уопште не капирам шта се дешава.

Kolega, ne znam šta si mislio pod ovim "počelo"?

Pa i do sada su se tragedije najčešće dešavale noću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2817 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

@Жика 56 ......чинило ми се да се ноћу није толико гинуло јербо си мало опрезнији. Ауто разваљен, колико ли је само пеглао у пола дванаест да ми је знати 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 2 sati, BaneVuk58 je napisao:

@Жика 56 ......чинило ми се да се ноћу није толико гинуло јербо си мало опрезнији. Ауто разваљен, колико ли је само пеглао у пола дванаест да ми је знати 

Sta te cudi,peglaju koliko ko moze i ima srca,dok mu jos kuca.

Zivim u Zemunu,relativno sam blizu autoputa vazdusnom linijom. Svako vece do kasno u noc,momci teraju vrlo cesto u grupama,svaku brzinu do kraja,do blokade. Jeza me hvata kad ih cujem i samo pomislim na pogresnu procenu. Humana voznja,sigurno se ne ostaje invalid.

Lagano ljudi,uzivajte u voznji.

 

Neka je laka zemlja momku i spokoj dusi

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Tu je bas dobar pravac,verovatno je isao dosta brze od ogranicenja. Jbg,nikad ne pomislis da ce to tebi da se desi.Decku laka zemlja i siroki putevi nebeski.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja