Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem stan na Zemunskom keju

Recommended Posts

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo me. :jee:

 

Ja nemam nikakav interes da dokazujem da sam u pravu. Stan u Paviljonima je stan moje familije bio, i to je to. U njega je trebalo da se uloži. Kupio ga je komšija iz ulaza. U stanu na keju nisam bio, ali sam video slike. Znam Zemun, znam Novi Beograd. Znam zgradu o kojoj pričaš. 

 

A možda smo i ti i ja u pravu? Možda su i jedan i drugi stan prodati po navedenim cenama.

 

Diskusije radi, NBg mora imati višu prosečnu cenu, ali te dve lokacije su relativno blizu. I Paviljoni su, po meni, bolji za život. Zgrade jesu starije od tih, ali su i te stare. Nije novogradnja, a na cenu utiče i stanje fasade, i ulaz i prilaz zgradi... Ceo ambijent. Ako smatraš da život na obali reke ima posebnu vrednost, ja se slažem. 

 

Još jedna stvar. To renoviranje od 25 hiljada zbog protoka vremena sada može da se računa 10. Pošto smo to apsolvirali, pogledajmo slike. Kompletan enterijer koji je tada postavljen, danas ne vredi toliko nov. Jeftiniji je. Ni sa rukama ne bi toliko izašlo. Hoćeš (negativnu) dodatnu vrednost? Nije ni u trendu. Ne može se reći da je moderan. U Paviljonima, u stanu za renoviranje, kupac je dobio i slobodu da stan po svom ukusu, izboru, nahođenju uredi. Možda može i to da se pretvori u pare? 

 

Dalje računaj sam. 

 

Po mom mišljenju, jedina prednost tog stana jeste neposredna blizina reke. Da ne bih pričao napamet, još jednom sam pogledao slike i uočio po prvi put sada, da stan u Paviljonima ima čak i bolju strukturu. Žao mi je što ti ne možeš da nađeš sebi stan po odgovarajućoj ceni, ali šta da ti kažem, traži i dalje, aktivnije malo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

U svakom slučaju, oba stana su socijalna gradnja, starosti 50-70 godina. Može da se renovira 100 puta po 20.000, ostaće isto.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1814 postova
  • Lokacija: Beograd

Dragi moj Jupiteru, 

Ti momče očigledno imaš problema sa obradom pročitanih podataka, sinhroniši se malo.

 

Ja tražim stan u svom kraju gde ću smestiti svoju advokatsku kancelariju. Znaš, tu mi odgovara, imam 3 suda na "walking distance" što bi rekli ovi mrski nam anglosaksonci. 

Za život sam već obezbeđen, tako da hvala na brizi. Čak sam i suzu pustio.

 

Prema tvojim rečima cene su oko 1000 po kvadratu, a sad kažeš da treba platiti ipak malo više, oko 1800-pa i preko po kvadratu. Očigledno si negde prespojio.

 

Pošto rezultat tvog kognitivnog procesa nije od bilo kakvog značaja, da se vratimo na temu.

 

 

 

--------

Svaka roba ima sog kupca, a cenu diktira tržište. Navedeni stan iz oglasa nije više aktuelan i odavno je kupac dao dobar deo novca dok čekamo termin za overu kod notara, da mu ne bi otišao stan.

 

Tu dolazimo do činjenice, da sređeni stanovi na potezu od 6 kaplara do Madlenijanuma koštaju oko 1800 po kvadratu, a oni u "izvornom stanju" retko kad ispod 1600.

To potvrđuje i podatak da nema nikog ko bi se javio sa informacijom i tu informaciju naplatio evo već skoro mesec dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4861 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
On 9/26/2019 at 3:28 PM, Skyrunner said:

Ko god zna takve ponude za 1500po kvadratu za stan do 45kvadrata, nek odmah javi, pošto ja kupujem tako nešto na području od SIV-a do Madlenijanuma za kancelariju.

Možda ovako nešto?

 

WWW.BGNEKRETNINE.NET

Zemun, Zemun centar - Miroslava Tirša 19m2 0.5, 19m2, 2/2, CG, interfon, telefon, ktv Ulica Miroslava Tirša se nalazi centru Zemuna prekoputa Poljoprivrednog Fakulteta, u neposrednoj...

 

i

 

166171464_900x675.jpg?v=20130730
WWW.SRBIJA-NEKRETNINE.ORG

Pogledajte ovaj oglas na Srbija-nekretnine! Stan na prodaju, Zemun, Beograd. Pogledajte slike, lokaciju na mapi i kontakt detalje oglasivača.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4861 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
32 minutes ago, Skyrunner said:

Ево нешто конструктивно.

 

Мотом, кад ово може да се погледа?

Pa vidi sa njima, ja sam ti samo prosledio linkove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Advokat koji nema sekretaricu ne uliva poverenje. Mora za nju i da ima prijemnu kancelariju pre svoje, što znači bar dvosoban stan za adaptaciju. Ako je sekretarica dobra mačka onda okolnosti zahtevaju i još jednu prostoriju/spavaću sobu iza advokatove kancelarije radi servisiranja zaposlenih, tj tim bildinga, što već naginje ka trosobnom stanu.

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

ajde molim vas zakljucajte temu. Stan prodat,pisanje dosadno i bez svrhe a pri tom ja mamlaz stalno otvorim i citam nove poruke...

 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 822 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
ajde molim vas zakljucajte temu. Stan prodat,pisanje dosadno i bez svrhe a pri tom ja mamlaz stalno otvorim i citam nove poruke...
 
Hahah i ja brt samo otvaram i čitam i nemam komentar

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja