Jump to content

Moto Zajednica

Veliki pozdrav

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x

Ljudi, veliki pozdrav svima i veliko hvala.

Moje ime je Faruk i pocetnik sam u moto vodama. I ako sam cijeli zivot proveo na dva tocka (bicikl), ove godine sam se prvi put motorizovao i polozio A kategoriju :).

 

Pratim forum zadnjih par mjeseci i mogu vam reci da sam zahvaljujuci vama uspio izabrati svoj prvi motor, Honda NC750x, manuelni mjenjac, i zaista sam vam zahvalan na svim temama i podijeljenim iskustvima koja sam mogao procitati. I ako nikada prije nisam vozio motor, citajuci ovaj forum imam osjecaj kao da sam to citav zivot radio, i zaista ne zalim sto sam donio odluku da uplovim u moto svijet u 32-oj godini.

 

Veliki pozdrav iz Sarajeva i kada god vas put dovede u moj grad vodim vas na pivo, cevape i burek (ne nuzno tim redoslijedom :)).

 

Faruk

 

Honda NC750x_resized_2.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x
2 hours ago, Zuba87 said:

Добродошао! :)

:dobrodosli2:

 

П. С. Идемо на бурек са сиром, или месом? :)

Mah, koji god, samo nek je s mesom :);)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x

Hvala svima, dugo sam trazio nesto na sta bih mogao sjesti sa svojih 192 cm i duzinom nogu preko 36", a kako kod nas u salonima nema motora (narucujes na slijepo) jedva dodjoh do par motora koji su bili u opticaju. Sve u svemu, uzivam. U ovih par stotina kilometara koliko sam presao ne skidam osmjeh s lica :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
12 hours ago, Zuba87 said:

Добродошао! :)

:dobrodosli2:

 

П. С. Идемо на бурек са сиром, или месом? :)

Pita je sa sirom a burek sa mesom :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i

Pozdrav svima, ne bih da otvaram novu temu pa se nadam da se Faruk nece naljutiti sto koristim njegov prostor, al evo i ja da se zapljunem. 

Zivim u Becu poslednjih 15 godina, imam 33 i uvek sam voleo “saobracaj”, iz automobila skoro da i ne izlazim i pravim 50+k km godisnje. Oduvek sam zeleo da imam motor ali mi to razum nije dozvoljavao jer sam pretpostavljao da bih samo divljao i pravio gluposti, pa sam racionalno odlucio da je bolje da ostanem na 4 tocka, sad kad sam vec “odrastao” i poceo da gubim zivce u svakodnevnom saobracaju, smatram da je  vreme za promene (:

Pratim forum vec mesecima i najzad se odlucio da se uclanim, A jos nemam ali otom-potom (:

uh, prvi post pa odmah ugnjavih (:

uzdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda NC750x

Ma kakvi ljutit' :)  

Sto se tice polaganja A kategorije, ne zalim ni jednog trenutka od kako samo donio odluku da vozim, polazem i kupim motor. 

Jedino mi je malo krivo sto je sezona pri kraju, pa se bas i necu nesto pretjerano navozati, ali eto, makar do posla i nazada svaki dan ;) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja