Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin RD07

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro
Pre sat vremena, SHOKLA je napisao:

Mogu li ja da odgovorim?

Pogledati prosecnu cenu svih motocikala tog godista na trzistu priblizne klase, i dodati koju stotinu evra na slavu i popularnost.

I jos kad bi nam rekao koji je to motor iz tih godina koji bi poredili sa Africom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 19 minuta, kepo je napisao:

I jos kad bi nam rekao koji je to motor iz tih godina koji bi poredili sa Africom?

Malo smo pristrasni?

ST, Tenera, TransAlp, Dominatori, Cagive Canyoni, Suzukiji Enduro - razni DR-ovi, Kawe, Gilere... Saada, kada sam ti dao smernice, ostalo izguglaj sam. Ili mislis da pre i posle AT nije postojao motor u toj klasi?

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro
pre 7 minuta, SHOKLA je napisao:

Malo smo pristrasni?

ST, Tenera, TransAlp, Dominatori, Cagive Canyoni, Suzukiji Enduro - razni DR-ovi, Kawe, Gilere... Saada, kada sam ti dao smernice, ostalo izguglaj sam. Ili mislis da pre i posle AT nije postojao motor u toj klasi?

Sve sto si nabrojao nema veze sa Africom. Jedino ST, koja je u svakom smislu losiji motor od AT.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Коштаће Африка толико док год има купаца да плате. Е сад зашто толико плаћају, сигуран сам да има разлога,. Није логично ни да женска торба кошта два сома евра, па се и то прода. 

Да не офујемо човеку оглас, још једном срећна продаја

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 4 minuta, kepo je napisao:

Sve sto si nabrojao nema veze sa Africom. Jedino ST, koja je u svakom smislu losiji motor od AT.

Ne znam da li je ST bolji ili losiji motor, ali ga i ja gotivim. Ostali imaju veze i dodirnih tacaka sa Afrikom, ali ne i 100% poklapanja, kao sto ni dve AT nisu 100% iste, pa sam zato i napisao da se uzme prosecna cena motocikala u klasi iz tih godista, i na popularnost dodati koju stotku.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Nisu ista klasa motora. Ne mozes mesati jedan i dva cilindra, 170 i 210 kg, itd ...

ST je isto godiste jeftinija od AT skoro duplo. Jel mislis da je to bezveze u celom svetu, da zanemarimo Srbiju jer je ovde vecina stvari naopaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Narod je stado pa nema pojma, bezveze ljudi kupuju nove motore i kola, bacaju pare.

 

Svako po jednu afriku i golfa dvojku, bog da nas vidi. Tu lezi kvalitet, koji ni pre, a ni posle njih niko nije dostigao.

 

 

  • Hvala 1
  • Haha 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 2 minuta, kepo je napisao:

 

Zasto su italijani napravili set kompletnog oklopa od 2500 eur bas za staru AT?

Mislim da su namirisali stado, pa je steta bila da ga ne ostrizu, kada se vec samo nudi...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

Ovaj se zahebao u matematici... Nema pojma da je MORAO imati ili XRV750 ili GS1200...  :-P

Ali, sta on zna...?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 3 sati, Nightrider Z je napisao:

Svako po jednu afriku i golfa dvojku, bog da nas vidi. Tu lezi kvalitet, koji ni pre, a ni posle njih niko nije dostigao.

Pa, mozda smesno zvuci ali si u pravu 100% , tu je kvalitet u proizvodnji dostigao vrhunac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

U stanje motora i odrzavanje mozes da budes siguran samo ako si mehanicar koji ga je odrzavao od pocetka. Moze motor biti odlicno odrzavan kod drugog vlasnika a prvi recimo nije menjao ulje nikad,vozio bez ulja,zavrtao hladan motor u obrtaje ,sipao nekvalitetno ulje itd itd.

Afrika ima cenu kao vw vozila. Skuplja je od drugih,kupac za nju se uvek nadje. Ko je voli  neka je vozi,kome nije simpaticna ne treba ni oglas da cita

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 minute ago, zemunac72 said:

U stanje motora i odrzavanje mozes da budes siguran samo ako si mehanicar koji ga je odrzavao od pocetka. Moze motor biti odlicno odrzavan kod drugog vlasnika a prvi recimo nije menjao ulje nikad,vozio bez ulja,zavrtao hladan motor u obrtaje ,sipao nekvalitetno ulje itd itd.

Nema dalje. Ovo svi prodavci moraju da znaju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Ko voli Afriku on će je kupiti, ko ne voli, neće. Ja sam oduvek želeo da imam Afriku i kupio sam je. Nisam se razočarao. Zato je i moje uvodno objašnjenje onakvo. Ako je ne prodam do proleća, preko leta sledeće godine neće biti na prodaju jer želim da se njome vozim. Upoređujući druge Afrike koje su na prodaju i njihovo stanje, neko je već pomenuo da je moja možda i naj jeftinija.

 

Pozdrav svima...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 6 sati, Saša-Srbija je napisao:

Upoređujući druge Afrike koje su na prodaju i njihovo stanje, neko je već pomenuo da je moja možda i naj jeftinija.

 

Pozdrav svima...

Da li ovo sad ciga hvali svoga konja... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Samo se ti drži svoga, mogu da ti garantujem da niko od ljudi koji su ovde komentarisali nisu zaintetesovani za kupovinu tvog motora. Od svih na oglasima tvoj motor je jedan od boljih. 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja