Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Xciting 250

Recommended Posts

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Doslo vreme da se rastajemo :( ....

 

Xciting je proizveden 2009 godine,prva registracija 2010 godina. Kod mene je evo drugu sezonu,kupio sam ga od pase, njegov otac je prvi vlasnik.

 

Skuter sam sredjivao za sebe,i nije mi ni bio plan ovo sto sada radim ali ....

 

U principu ima ovde tema na forumu sta sam sve radio na skuteru od kupovine ali navescu i ovde. Nesto cu i preskociti verovatno ali dobro u principu vecinu se secam...

 

1. Ful generalna motora,samo delovi placeni oko 600€ ne secam se tacno,provericu.

 

2. Zadnja guma zamenjena krajem prosle sezone,kao nova je.

 

3.Lezaj volana takodje kraj prosle sezone

 

4.Varta akumulator kad sam ga kupio

 

5.Ove sezone bio kod Darka na pregledu i resavanju problema sto nije dizao temperaturu. Tom prilikom Dare zamenio prednje plocice,lulu svecice i to sa temperaturom je bio problem kontakt,valjda dzek termodavaca. Dare takodje pregledao prenos,sve je bilo u redu.

 

Majstor gde sam pre odrzavao motor,je zavario kvacilo,nesto je bilo puklo to je bilo jedino resenje ,tako da eto,kvacilo je dobro dok ide,kad se istrosi morace drugo nema mu pomoci,za sad je dobro,ali da kazem.

 

Ja sam posle toga ulje zamenio. Imam jos 1 litar koji sam kupio misleci da cu ga vise voziti medjutim nisam ni 3000km presao ove sezone.

 

Sto se tice plastika,varene su zabice i to ne uspesno,bacio sam pare. Nisu bile izlomljene,sve su fabricke.

Takodje su farbane plastike,prvi put kad sam ga kupio i to sam farbao za svoju dusu a drugi put pred ovu sezonu jer sam morao. Ispao je majstoru,ne znam kako ali je ogreban ceo a posle toga mom bratu iskliznuo i nisam mogao gledati.

Sve sem jedne plastikice sam na novo ofarbao.

 

Skuter je generalno ok stanje. Lepo ide,pali,lepo vuce. Ne trosi ulje,ne dimi,ne vuce u stranu i tako to. Plastiku auspuha imam ali je farbar izgubio podloske i sad ne mogu da je namontiram na skuter,nisam imao vremena da to pojurim.

 

Nikakve zamene ne dolaze u obzir jer imam vec neke planove pa zato prodajem i skuter i auto.

 

Cena bi bila nekih 1800€ pa ko voli nek izvoli tu sam za sve dodatne informacije.

 

061/252-45-13 Slobodanda87fc1efdb023eb7b9d6a093e3e7bcd.jpg666fc8c41db9cc2b54e13fa88b201885.jpg558752644fd6587266f5c108ba0463d5.jpg5b40d3143a47640c4b45ba8f970c8411.jpgf6bdb8bbb23acd4c12db13d335ad3bf0.jpg55b8a36bb7030c6c2f3023e7f25bd35d.jpg111fde9c36e14bd7239a0c877c5aeac8.jpg1dbc1fd3610e7a195c3798875a56dea4.jpga9e9216a5444f498b1085b31790c1abf.jpg

 

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Posten oglas
Hvala. Ima tu jos stosta da se doda,nisam imao vremena sve pisati al u svakom slucaju nista necu sakriti.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Da, da. Sloba je posten 100%

Pre nego sto je uzeo Krmka, imao je Beva koga je na moj nagovor kupio zenin rodjak.

Sve je bilo u potpunosti kao sto je receno tako da sam uveren da ce tako biti i sa Krmkom i novim kupcem

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Da, da. Sloba je posten 100%
Pre nego sto je uzeo Krmka, imao je Beva koga je na moj nagovor kupio zenin rodjak.
Sve je bilo u potpunosti kao sto je receno tako da sam uveren da ce tako biti i sa Krmkom i novim kupcem
Ja sam u fazonu da volim mirno da spavam. Takodje i uvek sebe negde stavljam u suprotnu poziciju,pa ono... A generalno kroz zivot mi se pokazalo kao ispravno da voda sve opere a prljav obraz nikako. Svet je toliko mali a da ne pričamo za Srbiju ili pak Beograd.
Bolje sve odmah reći nego da se ljudi iscimaju i vide to što bi im rekao ili prećutao. Ja kad prodajem neko vozilo zezali me ljudi,kao jel ti to prodaješ ili odbijaš kupce.

Inače,jel ide Beverly i dalje?

Hvala na lepim rečima :)

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Ide, ide. Pegla ga Mladja ne skida se sa njega. Vozi ga 11 od 12 meseci godisnje. Bilo je redovnih stvari ciscenje karba, zamena ulja, nova guma, pretres prenosa, ono redovne stvari... ali sve u svemu sluzi ga super

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Ide, ide. Pegla ga Mladja ne skida se sa njega. Vozi ga 11 od 12 meseci godisnje. Bilo je redovnih stvari ciscenje karba, zamena ulja, nova guma, pretres prenosa, ono redovne stvari... ali sve u svemu sluzi ga super
Drago mi je. Pozdravi Mladju,najjači lik.
Ja kad sam ljudima pričao da je lik kupio skuter bez da ga upali i proba niko mi nije verovao.

Valjda naleti neki sličan njemu za Kymca :)

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

1 550€ pa nek ide život :/

 

Inače,koga zanimaju radovi na skuteru od kad je kod mene :

R.TAPATALK.COM

Pa da pocnemo.... Krajem prosle sezone odlucih da prodam Beverly -ja i uzmem Xciting 250 2010 god. Istini za volju kad sam odlucio da predjem sa 50ccm na maxi skuter prva zelja mi je bila Xciting ali zbog nedostatka finansija se izesavalo ovako kako jeste. Skuter sam uzeo u ne voznom stanju da ta...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja