Jump to content

Moto Zajednica

Miseluk

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova

Dok nisam kupio motor, Miseluk sam gledao kao " motorasi se trkaju" , ali sada primecujem da tamo ljudi bleje pricaju , vidim neke da sami stoje i odmaraju, to je kao mesto za motore ( i kola) dodjes i popricas sa kolegama , jel postoji jos neko slicno mesto u NS ili okolini ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

zalosno je ali iz godine u godinu je sve slabije i motora i druzenja :neznam: to samo govori u kakvom smo kurcu kao gradjani ove nesretne drzave. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Skoro pa svako vece u NSu. Uglavnom ovi sto skarabudze neka kola pa se trkaju. I ima jedan decko sto stvarno zna da vozi motor pa im on isto to pokazuje i to je to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2808 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Čuj kada pa kad se dogovoriš sa ekipom i dođete.Ja sam prestao da idem pre 20 godina.A visio sam stalno godinam pre toga to nam je bio izlazak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Nedeljom bude gomila motora popodne. Pogotovo posle GPa.

Kola ima skoro svako vece. 

Bude skoro uvek predvece par motora. 

Put nije zatvoren za saobracaj, cak naprotiv. 

I policija itekeko zna da napravi raciju. 

I da, cesto su (smo) peglali tamo. Ja ne idem poslednjih par godina cesto, ali zadesim se ponekad. 

Svojevremeno smo cesto peglali krugove. 

Inace, misleuk je deonica puta, koja se jednom ili 2 puta godisnje zatvori i voze se kruzne trke.

Vrlo je nebezbedan, ali nadasve popularan i zanimljiv, kako gledaocima tako i vozacima. 

Moto trke su poslednji put vozene, cini mi se, kad je PoP poginuo. Nakon toga vise nisu. I ima debelo razloga za to, jer ne postoje zone izletanja skoro nigde, uglavnom se nakon greske zavrsava u braniku ili na banderi... 

Ali ga i dalje volimo, mozda bas iz razloga sto je vise kao da se vozi road race nego kruzna trka. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Kad bejah momak gledalo se tu trka vazda... sećam se... bili organizovani i busevi...nećemo,odemo posebno nas par da navijamo za Kula... E u povratku zakasnimo  par minuta za bus ka BG-u, upadaj u voz... jao gde ga potrevismo, on putuje i putuje i putuje, nikako da stigne, čini mi se staje kod svake bandere... stigosmo nekako do BG-a, naravno za par minuta nam pobeže bus za AR... opet u voz za Bar pa ćemo izaći u Lazarevcu... onako zapričani sabiramo, komentarišemo utiske umalo ne prodjosmo Lazarevac, uspori voz, iskači... već bilo prošlo 23h...normalno Kolubarci, busevi samo što su otišli,krenemo pešaka opušteno... stigao možda oko 2-3h čini mi se, nismo ni žurili... stopirali usput, samo nas je jedan povezao oko 3-4 km... ma bilo super ali onaj voz šta li je, lokal valjda NS-BG nikako da stigne... ne znam što ovo napisah... setih se... :)

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
24 minutes ago, shoyyka said:

 ali onaj voz šta li je, lokal valjda NS-BG nikako da stigne... ne znam što ovo napisah... setih se... :)

Hahah a taj voz verovao ili ne se zvao "brzi voz" :lol: i stajao je i pecarošima koji su stali pored pruge :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 1 sat, Interceptor BP je napisao:

Hahah a taj voz verovao ili ne se zvao "brzi voz" :lol: i stajao je i pecarošima koji su stali pored pruge :)

On mi baš ostao u pamćenju, bukvalno kod svake bandere stane... pa dok zalaufa... smrkne se:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

taj voz je bio najpopularniji i kod navijača kad su išli za BGD.Vozovi u množini su bili prepuni navijača -mnogo više nego na današnjim tekmama-govorim o periodu od kraja sedamdesetih pa do početka devedesetih.Naravno kartu niko nije plaćo,a vozovi su još ćešće stajali jer se uvek neko seti da povuče ručnu.

Što se tiče mišeluka i trka tih osamdesetih je Šola bio današnji Rosi.Neprikosnoveni omiljeni vozač.Visok ,lep ,duga talasasta kosa,vozi na nož,obilazi gde niko nesme .Bile su 2 trke godišnje.Uproleće i za 23 oktobar gde se završavala sezona.U istto vreme auti i motori.Gledaoca bar 5 puta više nego sad.Atmosfera naročito napeta kad se završavala sezona.To je bila najznačajnij a trka sezone.Drogirali smo se i mirisom specijalnog ricinusovog trkačkog dvotaktola.Kad prodje grupa svi samo snifaju.

Ja jesam nostalgičan ali ono što se u to vreme dešavalo na stadionima i stazama je potpuno neuporedivo sa ovim danas.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: honda nc 750x

U vozu zajedno Delije i Grobari,to je ludnica bila.Ide se na derbi u 9 i 20 a tekma u 18h.Pa se onda opet svi zajedno vracamo.

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
2 hours ago, Djokic said:

A za Gitarijadu voz pun kao u Indiji...

Početkom 90-ih, iz Niša se do Zaječara na gitarijadu išlo baš tako, teretnim vagonima...stajalo se usput da se ukrcaju seljaci koji su nosili po nešto na pijac za prodaju...sve u svemu luda kuća.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Bolje i to nego na političko-nacionalističko-socijalno filozofiranje kako u zadnje vreme znaju teme da "skliznu".Ovako se bar prisećamo nekih davnih i sretnih vremena kad smo bili mladi i naivni :) a sada više nismo mladi :jee:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: Suzuki gsx 600 f

jel se jos vozate po ovom hladnom  vremenu

ja sam odusto samo po danu kad stignem, ladan beton. molo mi klizno zadnji tocak u kruznom, nisam OPALIO DOLE :takoje: . Tako da samo danju kad je toplije

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja