Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor i zbog čega?

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Šta je pitanje? I ja se danas nisam mogao odlučiti između pice, lazanje ili hamburgera. Pa? Šta je koga briga zbog toga. Kao što rekoh, šta je tačno tvoje pitanje? I ne budeš li ga obrazložio i konstruktivno učestvovao u daljoj raspravi, bićeš samo još jedan internet trol. Dakle?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
pre 1 minut, lomitelj je napisao:

Šta je pitanje? I ja se danas nisam mogao odlučiti između pice, lazanje ili hamburgera. Pa? Šta je koga briga zbog toga. Kao što rekoh, šta je tačno tvoje pitanje? I ne budeš li ga obrazložio i konstruktivno učestvovao u daljoj raspravi, bićeš samo još jedan internet trol. Dakle?

Pa ja bih da kupim motor, ali ne znam da li je bolje 2t ili 4t, vaše mišljenje. Naveo sam par motora ali verovatno svaki ima neki nedostatak, pošto se ne razumem u motore želim neke savete koji mi je najbolji od navedenih motora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Crno dete je postalo baš veliki problem. Svaki novajlija sa ovakvim pitanjima budi sumnju da se Crno dete krije iza tog nika i provocira.

Nije to generalno problem nama, već početnicima koji na kraju ne dobiju pomoć koja se od ove zajednice očekuje. Jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ajmo nanovo...

 

Ako od foruma zelis pomoc ili zelis da budes ravnopravan ucesnik deljenja iskustava i prica sa ostalim clanovima za to postoji protokol.

 

Kao sto kad kod nekoga dodjes u goste, pruzis ruku i kazes: dobar dan, a ako ne poznajes nekoga, a zelis pricati sa njim, onda se pak predstavis...

 

Tako da, ako nisi trol, onda lepo odes u sekciju predstavljanje i kazes nam svima ko si i sta si. Ne bi bilo lose da da podelis i neku sliku u sekciji kako izgledamo, pa onda udjes u dalju pricu sa bilo kim...

 

Ne zameri ljudima sto imaju odbojan stav, jer su svi poceli da koriste ovaj forum kao javni toalet... da bar ostave 2 dinara...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@bdada ma jok. Meni lepo sto smo ovde svi jednaki iz cele "Juge'

 

Mogu ja i ovako da ih "lovim"

 

P.S. pod hitno da se uvede opcija da moze svako da brise svoje slike, kad vec prostora nema

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
Pre sat vremena, Markone88 je napisao:

Ajmo nanovo...

 

Ako od foruma zelis pomoc ili zelis da budes ravnopravan ucesnik deljenja iskustava i prica sa ostalim clanovima za to postoji protokol.

 

Kao sto kad kod nekoga dodjes u goste, pruzis ruku i kazes: dobar dan, a ako ne poznajes nekoga, a zelis pricati sa njim, onda se pak predstavis...

 

Tako da, ako nisi trol, onda lepo odes u sekciju predstavljanje i kazes nam svima ko si i sta si. Ne bi bilo lose da da podelis i neku sliku u sekciji kako izgledamo, pa onda udjes u dalju pricu sa bilo kim...

 

Ne zameri ljudima sto imaju odbojan stav, jer su svi poceli da koriste ovaj forum kao javni toalet... da bar ostave 2 dinara...

Ja se izvinjavam al ja baš ne znam kako to da navedem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 3 sati, Mortoraš je napisao:

Treba da kupim napokon motor, ali ne mogu da se odlučim između par motora.. između aprilije rs125, honde nsr125, suzuki rg125, yamaha tzr125 i pede xt125.

 

Pedu nemoj a od ostalih uzmi bilo koji u najboljem stanju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Peda je svakako da kazem najnepoznatija marka, da pocnemo odatle, time ces teze doci i do rezervnih delova ako ti nedaj boze zatrebaju, te bih ja bar odmah to izbacio sa spiska.

Ostali navedeni ti nude svakako razlicite karakteristike, dvotaktne masinice bolje povlace, vise trose a i nasmrdis se na dvotaktol...
4-takta su slabijih performansi ali manje trose itd.

Sta je tebi bitnije, kako bi i gde vozio generalno, to su neka pitanja koja trebas sam sa sobom bar donekle da postavis sam sebi pa da eventualno neki bolji poznavalac ovde da savet koji ce ti pomoci.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Ma daleko od pede- burazer ima gp 125 skuter, 2015.god preso 8000km, raspada se, sediste ispucalo, plastike sve drnce, felna pukla, krta, amortizeri napred otisli.... Krsotija. Kvari se na mesec dana kod majstora. Krs. nov skuter. Sprint i keeway zakon

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja