Jump to content

Moto Zajednica

Rukavice

Recommended Posts

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Plus imaš pravo da ih vratiš/zameniš ako ti ne odgovaraju u roku od 14 dana bez troškova (osim dostave koja je uvek na tvoj teret). Mislim, to važi za apsolutno svaku robu, prema Zakonu o zaštiti potrošača.

 

A Motoland ima enorman izbor moto rukavica. Prošle nedelje sam bio u radnji, jedno pola sata probavao razne modele i na kraju i dalje nisam znao koji bi mi najviše odgovarao. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Imam Bikers gear rukavice velicine L, za prodaju. Inace, nove su i nisu koriscene. Slike mozes videti u mojoj temi, u forumu moto berza. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650

Bacicu pogled na ovom sajtu. Gledao sam na sajtu Barela, ima okej rukavica ali u radnji u Nisu nema nijedan model koji mi se svidja, pa ne bih da porucujem bezveze mozda mi se ne bi svidele uzivo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

U Barelu, vidi sa Manetom ili onom curom sto radi, ne znam joj ime ali mu je sestra. Stalno salju robu za Bg i nazad pa mogu ako nesto proberes da ti povuku iz svoje radnje u Bgu pa da donesu u Nis, probas, vidis, ako ne odgovara nikom nista, ako odgovara kupis. Nemoj da se cimas sa radnicima, nit sta znaju oko prevoza nit sta mogu da dogovore. Ja sam tako kod njh kupio neke Oxford rukavice. Naravno malo sacekas dok donose i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Uzeo I ja rp3 samo kratke, pre 2 nedelje. Nosio sam ih 2 puta do sada, prvi put po gradu drugi put na turi od 850km. Prvi utisci odlični, fino provetrrena rukavica, odlična za tople dane, osećaj komandi nebo i zemlja u odnosu na moje stare no name rukavice. Ali zato na ovoj drugoj vožnji, od 850km, katastrofa. Ne znam da li je fabrička greška, ali desna rukavica me je toliko nažuljala na zglobu prsta od karbonskog protektora da mi je napravila ranu. Sada ne znam da li bi prihvatili reklamaciju jer ono je nepodnošljivo za bilo kakav iole duži put.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650
On 9/20/2019 at 9:14 PM, 00vladan said:

Uzeo I ja rp3 samo kratke, pre 2 nedelje. Nosio sam ih 2 puta do sada, prvi put po gradu drugi put na turi od 850km. Prvi utisci odlični, fino provetrrena rukavica, odlična za tople dane, osećaj komandi nebo i zemlja u odnosu na moje stare no name rukavice. Ali zato na ovoj drugoj vožnji, od 850km, katastrofa. Ne znam da li je fabrička greška, ali desna rukavica me je toliko nažuljala na zglobu prsta od karbonskog protektora da mi je napravila ranu. Sada ne znam da li bi prihvatili reklamaciju jer ono je nepodnošljivo za bilo kakav iole duži put.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 

Najbolje bi ti bilo da odeš i kažeš, možda je neka minimalna fabrička greška pa te zbog toga žulja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Pod uslovom da postoji račun (pošto sam ih dobio za rođendan) idem da reklamiram jer šake su mi identične, znači nije do njih .

Nije kažiprst i palac, nego šav protektora sa nadlanicom, sa gornje strane. Kada stisnem pesnicu je naročito kritično.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Update : ne prihvataju reklamacije čak i sa računom u ovakvim slučajevima. Rekli su mi da podmetnem tanak sunđer i da vozim.
Pošto mi je takva sudbina, od sada nosim flaster kada nosim ove rukavice i dobro razmišljam da li ikada kupiti išta u Barelu kod Sava Centra.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250, Cagiva Raptor 650

Tek sad kapiram zasto si stavljao flaster juce kon stop.
Meni su zamenili kad sam uzeo od njih rukavice pre 2, 3 godine, kasnije se ispostavilo broj manje. Mozda da probas sa tom pricom pa da uzmes broj vece.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

A ti misliš meni bilo dosadno pa se bandažiram na svakoj pauzi? Smislio sam dugoročno rešenje samo da nađem vremena da ga sprovedem u delo. Inače, ta priča sa većim brojem ne ide jer kada sam probao veće, pa, velike su Jednostavno je greška u proizvodnji ovde problem.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Imam ja da ti ponudim Revit rukavice duboke ,goretex ali su M velicina , ne znam da li bi ti odgovarale. Samo probane na jednoj voznji ali ne odgovara velicina,bukvalno nove . Ako te interesuje islikacu ih danas i poslati slike . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja