Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto Gp Misano, Italija 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Vale je skoro stao u sred krivine u trkackoj liniji , to se ne radi slučajno. To je zapravo sve što je mogao da uradi u tom momentu ali je pitanje za devetostrukog šampiona sa ogromnim trkačkim iskustvom odakle mu ta ideja i čemu to?
Blamira se bezveze, naseo je na to što ga je 93 pre toga obišao.
To ne rade ni klinci
Ne smeta mi događaj ali 46 ovde nije bio ladne glave

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
 
 
0D6HjmXc_bigger.jpg
 
·
 
FIM MotoGP Stewards Panel
 

No further action regarding Q2 incident between #93 Marquez and #46 Rossi Because the laps of both riders were cancelled due to both having exceeded track limits prior to the incident, no further action will be taken. 

 

 

tl6-14-50-18-rossi.mp4.00_00_03_11.image
WWW.MOTOGP.COM

What caused the confusion between the Honda and Yamaha men on the last flying lap of Q2? Who exceeded track limits and where?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
50 minutes ago, GixxerK6 said:

Blamira se bezveze, naseo je na to što ga je 93 pre toga obišao.
 

Mislim da nema veze sa tim. Rosi je sisao sa linije i Markez prosao bez problema. Nista neobicno i nista spektakularno. Nije ga obisao tamo gde niko nikoga nije obisao (kao Montoja Sumahera nekada davno) pa da sad ima nesto da mu vraca. 

 

Isto kao sto je Markez pogresio, ostavio mesta Rosiju i ovaj usao, sto bi svako drugi uradio na njegovom mestu. Pogresio i izgubio putanju, Rosi nije najbolje iskoristio priliku i kraj price. 

 

Sad malo bolje gledam ovaj snimak, nemam pojma italijanski ali je interesanto da je Markez kada se vec izvukao da ne padne skrenuo levo i blokirao Rosija da ne prodje. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Na press konferenciji

Markez kaze da mu nije jasno zasto je Rossi to uradio, takvo preticanje u kvalifikacijama je u najmanju ruku cudno. Posle seste krivine Valentino je izasao na zeleno i krug mu je vec otkazan, video sam da vozi brzo, ali ne i super brzo, obisao sam ga, imao sam sumnju da sam dotakao zeleno ali na motoru nisam znao, nastavio sam da push, ulazio sam u krivinu 11 i osetio da se priblizava vozac brzinom kojom je nemoguce da se normalno savlada ta krivina i sreca po mene da sam uspeo da izbegnem crash, cak i jedan slomljen prst bi mogao da bi pravi problem u borbi za sampionat. Nisam to ocekivao jer mu je krug vec bio otkazan jer je dotakao zeleno. Pitajte njega koja mu je bila namera, on ce reci pokusao sam da preteknem Marka ali sam otisao siroko. 

 

Rossi je rekao da nije znao da je dotakao zeleno jer su na tom mestu uvek na ivici i da je normalno vozio 100% jer je poslednja sansa za dobar krug, a onda ga je Markez obisao i izasao na zeleno. Mislio da je Markez to ukapirao i da bi trebalo da mu se skloni sa puta. Kasno je kocio, Markez mu na putanji, otisao siroko ...

 

Mrse obojica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Odlicna prva trka u MotoE. Steta za De Andjelisa, navijao sam za njega...

Sutra obavezno gledanje druge trke :)

 

Rookies kup je isto bila dobra trka. Onaj pad na startu je delovao bas lose...Hernandez se nije pomerao, pomislio sam da ce biti crvene zastave ali nista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

A Karmelo trlja ruke i zadovoljno se smješi i misli se, biće otkupa TV prava, eto meni kešovinice. Može od ove dvojice još koju godinu dobro da se uzme para.

 

Ova dvojica su ispali samo obični jedači govana, samo je upitno čija je lopata veća.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Gleda li se MotoE? Dobra i druga trka... Ferrari superiorno, ali navijali smo za Mariju na podijumu, ovaj put ne, ali blizu je! 

 

PS. SK je zasrao prenos, sa prebacivanjem bez najave sk3-sk6-sk3

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Kakva Moto3 trka...haos i fantazija :) Slobodno konkuriše za najbolju trku sezone :)

 

MotoE isto odlična.

 

SK...nemam reči...moto trke prekidaju zarad prenosa raznoraznih gluposti, a sada su opušteno odložili prenos zbog odbojke. Pritom, kao gledajte prenos na SK6 i onda u jednom momentu samo preseku i ugase prenos bez ikakve najave i obaveštenja. Srećom pa je prosečan IQ gledaoca SK veći od maksimalnog IQ u režiji televizije pa se lako dalo pretpostaviti šta se dešava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

Didja..... gospodin....izgubi trku posle kontakra.... i nije napravio špagete vestern.... 

Za izlazak na zelenu površinu ... prvo upozorenje....pa kazna.... mislim da je i Didja imao upozorenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Pozvani su obojica u direkciju trke da prokomentarišu. Mada sam ubeđen da će rezultat ostati isti. Diđanantonio se nešto preterano ne ljuti, tako da mislim da će sve ostati isto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Fernandez je zgazio 2x. Ali mislim da se kažnjava tek 3. (valjda ide notiranje, opomena, pa kazna - ne znam da li je to neformalno tako ili je pravilo formalizovano

 

Inače, moto3 je zaista bio jedna sjajna trka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ne uspevam da nadjem streaming link. 

Moze li pomoc nama nesposobnima koji smo bili toliko glupi da odemo od kuce gde imamo SK.

 

Sad sedim ispred tv-a i pljujem po 12 kanala Arene i Eurosportu i telekomu usranom.

Tako mi i treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
MOTORSPORTS-STREAM.COM

Watch Moto GP - R13- Misano Live Streaming - Date & Time: 15 Sep 2019 - Free Sports Live Streaming...

 

Posla mi kolega. Radi. Hvala i tebi Zog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

I ja kažem. Sve ih treba najuriti. Momak je na "retardiranom" motoru za malo pobedio. Videlo se da MM ne žuri nigde. Trebao mu je zadnji krug da se "izleči".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BL
  • Motocikl: Honda CBR 1000RR SC59

Odlicno odvezao rararro, nego sa Vinj na pravcu neposredno prije preticanja, obe Yamahe rame uz rame bez firunga, sta je tu uštrojeno ja ne znam stvarno :lud:

MM na svom nivou, tokom trke se vidjelo da sjedi i ceka, svaka cast !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Yamaha puca sebi u nogu. Umesto da "odvrnu" satelitske motore i vide gde su, oni insistiraju na fabričkom timu a vozači im očigledno nisu na nivou zadatka. Korporacijska masturbacija.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Petronas zaista ne deluje da je u deficitu snage. Tralalala je odvozao svaka mu cast. A ono oduzimanje gasa od strane MMa je takticki fantasticno. Prepusao od Dovija. Ali imam osecaj da je to uradio Doviju, Rossiju svojevremeno, Lorencu, da bi ovu utrcali iznutra makar na silu. Ali malac izgleda nije ocekivao mošu. 

Za moto 2 sam mislio da ce da bude penaliranje. 

Motor 3, no comment! SuperSic58 :ljubav:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja