Jump to content

Moto Zajednica

Veliki pozdrav!

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Bmw r1100r

Postovanje dame i gospodo,

 

moje ime je Nikola Bozinic, iz Panceva sam. Evo,posle gotovo dve godine listanja ovog foruma sam resio da se pridruzim.

Moram priznati da ste mi mnogo pomogli oko odabira prvog motora ciji ce vas izbor mozda iznenaditi. naime radi se o bmw-u r1100r verziji 97-mog godista.

Motori su oduvek bila moja velika ljubav, i konacno su se neke kockice slozile te postadoh ponosni vlasnik.

Jedini problem koji trenutno imam je taj sto mi je polaganje za A kategorije 19.9.2019godine :moto2:

Nadam se lepom druzenju,

Veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Pozdrav imenjače? Dobro ti nama došao i pažljivo ušao u moto svet, kad već krećeš od preko litre!

Zadrži malu zdravu dozu straha i polako. Srećne ti puteve želim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Bmw r1100r

Hvala na dobrodoslici.

Hihihi..sta da kazem. Verovali mi ili ne..u pocetku sam gledao motore do 250cm3, na sta me je svaki bajker sa kojim sam popricao momentalno odgovorio. Nastavak price se odvija aplikacijom "polovni automobili" odeljak motorcikli sa ustrojenom zapreminom od 250 do 600cm3. Gde sam nakon voznje kawasaki-ja eliminator-a 600 u auto skoli shvatio par stvari o kojima nisam razmisljao..udobnosti u toku voznje vozaca i jos bitnije suvozacice, kao i broju brzina, rasterecenosti motora, sledila je nosivost samog motora, snaga, nacin pravljenja smese za sagorevanje..itd. sa 600 na 650, sa 650 na 850 pa 1000, gde je 1000 tu je 1100 i eto. Znam da sam malo pozurio..ali polako cu ja to..kao i sve u zivotu sto radim.

Hvala jos jednom na dobrodoslici, kao i na dobronamernom upozorenju.

Napisah roman! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja