Jump to content

Moto Zajednica

TrackDay br 12, 22.sept

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Kaže vremenska prognoza da će biti još lepih dana pa hajde da ih iskoristimo!!

 

Sledeći TrackDay je 22.sept a prijave su već otvorene na adresi:

 

 

Staza je dobro poznata, Navak centar, kod mesta Subotište.

Promena u odnosu na dosadašnje TD-ove je povoljnija cena iz razloga što nema merenja vremena transponderima. Dakle, ovaj i preostala 2 TD-a ove sezone iskoristite za vožnju bez opterećenja rezultatom.

Za one kojima je vreme "sve", preporučujemo aplikaciju Race Chrono. Nije savršena ali može da pomogne...

 

Povoljnija cena važi do kraja 13.sept, dakle još samo par dana.

 

Podsetnik svima koji imaju pretplatu (4 ili 8 u sezoni) da istu iskoriste jer nema prenošenja za 2020.god. :)

 

Vidimo se na stazi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Nesho, ostala mi je jedna uplata od pocetka godine koju nisam iskoristio. Da li se i pojedinacne ne prenose? 

Ako je tako da li je moguce da neko sa foruma preuzme moju uplatu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

:)

ping bjbikers 
  Pinging bjbikers with 32 bytes of data: 
Reply from bjbikers : bytes=32 time=1ms TTL=128 
Reply from bjbikers : bytes=32 time=1ms TTL=128 
Reply from bjbikers : bytes=32 time=1ms TTL=128 
Reply from bjbikers : bytes=32 time=1ms TTL=128 
Ping statistics for bjbikers : 
    Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 0 (0% loss), 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
On 12.9.2019. at 10:40, ARES je napisao:

Nesho, ostala mi je jedna uplata od pocetka godine koju nisam iskoristio. Da li se i pojedinacne ne prenose? 

Ako je tako da li je moguce da neko sa foruma preuzme moju uplatu.

Ako znaš da nećeš voziti ni jedan od preostala 3 TDa, nađi nekoga da vozi (kad bude popunjavao prijavu, treba u napomenu da napiše da koristi tvoju pretplatu) a ti pošalji mejl na info@trackday.rs sa imenim osobe koja će voziti.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Ukoliko želite da iskoristite lepo vreme u još par preostalih termina do kraja sezone i oprobate se u vožnji na stazi u intro grupi možete to da uradite već sada, u nedelju 22.09.2019 - TD12.

Ostalo je još malo slobodnih mesta u intro grupi. Možete se prijaviti online i uplatiti  još danas ili na licu mesta u nedelju.

Potražite me u šatoru najkasnije do 12,30h i završićemo uplatu i prijavu na licu mesta.

 

Još jedna informacija, ostalo je još par slobodnih mesta u prepodnevnom terminu pa ako neko želi još uvek može da se prijavi i uplati a može i u nedelju na licu mesta ukoliko ostane neko slobodno mesto.

 

Vidimo se!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Jedno pitanje, da li je nekako moguce doci do slika BEZ vodenog ziga, zaklanja prevelik deo slike, a slike su ukljucene u cenu, znaci placene su, a unakazene, ne kapiram.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nije da imam neki problem sa zigom, vec mi je bzvz kada mi zaklanja pola glave, te slike su mi neupotrebljive, treba ga smanjiti upola, ako ne i vise, i da je u gornjem uglu a ne skoro do polovine slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX-R & KTM 250SX

Ovo sa whatermark-om je skroz bezveze. U poređenju sa ranijim slikama, sada je skoro 3x veći i zaklanja vozača ili motor, što nikada nije bio slučaj, barem ne na slikama sa prethodnih TD.

 

Pozdrav za fotografa, slike su stvarno odlične, ali ovo sa žigom nema smisla. Najbolje da ga smanji ili skroz ukloni, a onda ponovo uploaduje slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Sad me podsjeti ovo na post jednog fotografa prije 2 god, sta inosmnija radi eh.

 

Uglavnom, mozda to nije ovdje slucaj ali ako je fotograf profi onda dobro zna zakon, a zakon kaze da pravo na fotografiju ima onaj ko je uslika. Tako da svoj rad, pogotovo koji se stavlja na net i javno je potpisan, u ovom slucaju od strane firme.

Isto se odnosi i na slike sa svadbe, sva prava ima fotograf i moze da radi sta hoce sa njima.

 

No mozda je i razlog krajnje nevin i klijenti dobijaju slike bez pecata a mene nesanica pravi paranoicnijim nego inace pa trabunjam bezveze.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sve je to u redu, kontam da fotograf treba da zastiti svoje fotke, ali ove fotke su placene, 

zamisli kad bi fotke sa svadbe dobio sa ogromnim vodenim zigom, koji ide mladoj i mladozenji preko glave wtf :staa:  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Necu vise trovati temu, ali eto bas inspirisan ovim par sati citah sto kod nas sto vani i zakone i iskustva i sve, i da i na slike sa svadbe fotograf ima autorska prava, ti na kraju krajeva placas pravo na koristenje tih fotografija a on moze da radi sta hoce sa njima. Na zapadu bas ne vole predati autorska prava nad njima jer zaradjuju fine pare od prodaje bas tih slika sa svadbi stock image sajtovima i magazinima npr. Naravno i tamo vjerujem da je u tipa 1% slučajeva ali zakon je bas interesantan. A ovaj topik me podsjetio na post jednog fotografa od prije 2 god sto je tužio klijente sto ga ne taguju, kropuju slike itd i dobio, kod nas.. no dosta je bilo o ovome, mislim da ce u ovom slucaju svakako nesto drugo biti pa kogod je odgovaran neka nas prosvijetli default_0a-smiley.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Što se tiče slika, rečeno mi je da ko želi sliku bez watermarka neka pusti mail na info@trackday.rs i neka navede koju sliku želi pa će mu biti poslata bez watermarka. Lakše je trenutno da se to izvede nego da se ponovo obrađuju sve slike

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja