Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kacigu M velicine

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Kupio bih kacigu M velicine integralne ili flip-up. Mozda bi neko prodao svoju a da nije vec u oglasima ili je ja jednostavno nisam jos primetio. Marke koje me interesuju su Scorpion, Nolan, AGV i slicne cenovnog ranga od 100e pa na gore. Crne, sive i slicno, nista sareno. S obzirom da se dvoumim da li da kupim novu ili da nadjem ipak nesto polovno, zanimaju me samo kacige u odlicnom stanju. Slobodno mi pisite u PP ili na 0605022913 (najbolje Viber zbog fotografija).

 

Pozz,

Marko NS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Probaj kacige koje ti odgovaraju, zapiši model i broj, sačekaš posle...pratiš Louis. Imaju velike popuste. Tako sam ja kupio kacigu za 260 recimo eura a kod nas je takva bila recimo oko 400 eura. 

Naručio bio preko Sekule. On sada nešto slabo ide u nabavku, nisam siguran ali imaš temu pa vidi druge koji donose. Ja sam sa Sekulom saradjivao poslednjih 10 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA
13 hours ago, gox said:

Probaj kacige koje ti odgovaraju, zapiši model i broj, sačekaš posle...pratiš Louis. Imaju velike popuste. Tako sam ja kupio kacigu za 260 recimo eura a kod nas je takva bila recimo oko 400 eura. 

Naručio bio preko Sekule. On sada nešto slabo ide u nabavku, nisam siguran ali imaš temu pa vidi druge koji donose. Ja sam sa Sekulom saradjivao poslednjih 10 godina.

 

Tako sam nesto i mislio ako ne nadjem nista ovako... Po Novom Sadu u prodavnicama nema bas marki koje ja trazim, imas neki savet? Scorpion mi je za sada najprivlacniji, znam da ga ima u Max Momentu u BG-u ali za NS nisam siguran.

 

10 hours ago, Bokichica said:

HJC Rpha10 al nije sive a ni crna?

 

Mozes mi poslati slike, cenu i velicinu u privatnoj poruci ili na Viber. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Trazis malo po netu, citas forum, iskustva drugih, suzis izbor na par kaciga, prosetas se do BG, probas a posle sacekas popust u Louisu.  

Nemam neki predlog za kacigu za skuter. To će ti skuteraši predložiti neki model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Moj sin bi prodao svoju kacigu,Shark Skwal model Matador,ali mislim da je velicina S,provericu danas,a najverovatnije cu i staviti ovde na forumu oglas,kaciga je kao nova koristena je pola ove sezone,prvu polovinu nije ni vozio jer je zavrsavao faks,diplomirao,tek od Jula je poceo da vozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja