Jump to content

Moto Zajednica

Ljuba Djordjevic, Vladičin Han

Recommended Posts

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Jel zna neko više detalja o ovome, prema nekim mojim informacijama, motociklista je iz Beograda.

 

dJWk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

U saobraćajnoj nesreći u mestu Mazarać, na putu Vranje-Vladičin Han poginuo je motociklista.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Jeste iz Beograda je,  prevelika brzina i nezgodna krivina, momak koji je putovao sa njim kaže da nije mogao da ga prati kolko je brzo vozio a zajedno su krenuli za Ohrid. Očevidac koji mu je išao u susret kolima iza udarenog auta se kretao, kaže da je to bilo strašno i u deliću sekunde se odigralo sve, da je čovek preleteo preko auta i bankine  preko 30 metara,  kaciga mu je spala prilikom sudara, i na licu mesta je podlegao povredama, strašno...neka ga Bog pomiluje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX S1000

Poznavao sam ga i mnogo puta smo se vozili zajedno. Brzina je relativna stvar. On nikada nije sekao krivinu, nikad nagazio belu liniju, nikad krenuo u preticanje ako nije bio siguran, često sa rezonima kao da vozi auto. Nije davio u vožnji ali uvek kontrolisan sa gotovo idealnim putanjama kroz krivinu. Bilo je uživajne gledati ga ispred i nadati se da vioziš bar slično. I sve ovo pisem o nekome ko je juce poginuo. Ovo mu je prva graška i mnogo ju je platio. Strašno. On  nije bio član foruma i retki ga znaju.  Znam da džabe pišem, ali bih da kažem da ja njega ne znam kao nekoga ko jurca. Šta se desilo to nikad neću znati. Svi mi znamo koju strast imamo i koliko puta smo imali sreće. On sreću, prvi put kada mu je trebala, nije imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Strasno me pogodila ova vest. Kolega je bio odmeren i pazljiv, otac troje dece. Ne mogu da dodjem sebi... Neka ti je laka zemlja Ljubo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

To je u stvari nadvožnjak koji prelazi preko autoputa brza desna krivina , ali jednom trenutku ponire,možda ga je to iznenadilo na pola krivine je prešao u suprotnu traku i sudario se sa reno clio. Ovde se to desilo:

staticmap?center=42.5808024%2C21.9941263
WWW.GOOGLE.RS

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

Neka mu je laka crna zemlja. Saucesce porodici. Bio jako pozitivan i nasmejan covek. Vozio je motor da uziva ne da jurca. Od mene je kupio tu zelenu Diverziju. Vozio sam se vise puta sa Ljubom i uzasno mi krivo sto se to vise nece ponoviti. Pocivaj u miru Ljubo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Izgleda da je u međuvremenu bio promenio motor, bila je to neka tamno plava honda mislim da je CBF registrovana sredinom juna. Nešto ga je ponelo i taj auto da se tu nije zadesio on bi savladao tu krivinu sigurno, čovek koji je vozio iza njega izjavio da mu je motor neposredno pre te krivine "uzripao" , tragovi kočenja ne postoje verovatno zbog ABS-a... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja