Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Z650 2017- 2019 vlasnici

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Zemun
  • Motocikl: intruder

:BJB-Kawasaki:Pozdrav svima vidim da slabo ima vlasnika z650 pa da napisem par utisaka sa predenih 2000 km 

Ako ima jos vlasnika nadam se da ce se ukljuciti  

Motor je ( 2019 godiste )  veoma komforan , visok sam 196 cm i ne da nemam problema vozitii ga nego je i veoma udoban 

Potrosnja je oko 6 litara po gradu , posjeduje abs naprijed i nazad,  

Zvuk motora - NEMA GA )) , veoma je tih  , cak i skuteri 50 cc se bolje cuju 

Kazaljka za temperaturu je malo cudna jer uvijek pokazuje pregrijavanje i kada ga nema :maloljut: ,   

Motor je oko 6500 eura i dosad je savrsen )  :sampion:

Ako ima jos vlasnika dobro bi bilo da se ukljuce )) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Ja imam njegovog "starijeg brata" i iskreno me je začudilo par podataka. Dizajn z650 je odličan i u skladu sa novijom generacijom, ali koliko vidim u specifikaciji njegova snaga je 10 ks manja od prethodnika, a ta potrošnja je znatno veća od one koju sam ja "snimio". Moj motor je na putovanjima (oštrija vožnja) trošio 4 l, a gradska oko 5 l tako da mi nisu logični ti odnosi i podaci. S druge strane, ja sam visok 181 i objetivno rečeno taj motor je malo "manji broj" nego što bi mi trebalo. Za par desetina km gradske vožnje može sve da prođe, ali ne znam da li si probao da odvozaš 600-700 km (bez auto-puta) u jednom danu odnosno cca 8-10 sati na motoru!?! Tek tada možeš da realno oceniš da li ti je motor udoban ili ne. Meni se posle 5-6 sati ili 400-500 km pojavljuju problemi u "šunkama i plećkama" pa pretpostavljam da i nova generacija naked motora ima isti problem (sedišta podređena dizajnu a ne udobosti). Ne tvrdim da nije udoban ili da nisi u pravu, zavisi isključivo od toga za kakve si namene uzeo motor i kolike dnevne ture na nekim putovanjima planiraš da prelaziš. Želim ti puno uživanja i sreće u budućim kilometrima...:BJB-Kawasaki:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Zemun
  • Motocikl: intruder

Hello :BJB-Kawasaki:

er6n i z650 2019 imaju mislim malo  razlika , vozio sam u  komadu najvise 350  km i nisam imao problema , 

snaga i zvuk su malo slabiji  nego u er6n , a potrosnja neznatno veca  ( ekoloski :tras2::maloljut:)

nije zato sto ga ja vozim ali z650 2019 i er6n imaju malo razlicit polozaj sjedenja koji je veoma ugodan cak i za visoke vozace ,

gledao sam i er6n kada sam kupovao ali cim sam sjeo na njega kao da su mi noge otisle naprijed a motor nazad :stabre: , dok kod z-a sam odmah zauzeo pravi polozaj 

Svi smo drugaciji kada se gleda sa strane motor izgleda malo mal za visoke ljude , ali vazno je kako je nama a oni nek sviraju  :strikanje:, iako je i er6n super ali mislim da je malo nezgodan za visoke ljude ali opet kad je kawasaki skupit cemo se malo nije problem :jee: 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja