Jump to content

Moto Zajednica

Pogonski kaiš za Kawasaki EN 450LTD

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Drugar traži za Kawasaki EN 450 Ltd pogonski kaiš. Zna li neko gde bi to moglo da se nađe i koliko košta odprilike? Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Honda

Imao je jedan moj drugar do pre par godina LTD-a, i nije upeo kod nas da nađe nov kaiš.

Možda je sada bolja situacija:neznam:  Ima na primer na ovom sajtu (polovan):

https://www.boonstraparts.com/en/part/kawasaki-ltd-454-ltd-450-1985-1990-ltd454-ltd450-en450a-drive-belt-1985&ID=B10001AQZJ

s-l400.jpg
WWW.EBAY.COM

Kategorie: Motorteile / Motordeckel. verkauft wird! Für Modell de hat sich spezialisiert auf den Vertrieb von neuen Original...

Ovaj je nov.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

mozda da pokusas u Coning firmi oni su prodavali kaiseve po meri odn rezali zupcaste kaiseve za industrijsku upotrebu,kupio sam nekad izuzetno kratak kais od alternatora za kawasaki gpx 750,bili su kod Kalemegdana na kraju beton hale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ne, ne..od skutera neće moći.

Nego, taj Coning je zaista dobra ideja....i ljudi su prilično predusretljivi. Mene su čak i u magacin uveli, a da nikakve veze sa njima nemam niti me je ko preporučio.

Ja sam čini mi se već pominjao ovu opciju, negde, ranije...samo što ljudi u velikom broju nemaju naviku da napišu rezultat potrage. Bio dobar ili loš....da se zna.

Mi smo tražili nešto drugo. Da je neko pitao gde može da se nađe kaiš razvoda za motor Hondinog agregata...ja bih mu rekao da ga tamo nema. Fali mu jedan zub (ili je bio jedan više, ne sećam se)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Jeftinija opcija je da stavi lanac i lančanike,jedino zadnja remenica mora da se zameni sa nosačem lančanika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500
12 hours ago, triton said:

Jeftinija opcija je da stavi lanac i lančanike,jedino zadnja remenica mora da se zameni sa nosačem lančanika.

Ne verujem da je jeftinije mislim da bi kais kosta 5 do 7hilj din a i bolji je kao prenos od lanca em nema odmrzavanje em ne budzis fabrike postavke, usput imam kais polovan od BMW scarvera ako je nekom potreban

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

ja sam nudio čoveku ,,jeftino,, da mu nabavim za 400 evra original kaiš.Ne odgovara.

Burgman 400 drugaru treba ,kaže original 350 evra.Kontam da za burgmana ima zamenski a verovatno jeftiniji.Misslim da za kawu nema ,a coning moguće da ima ali čitam da oni koji nisu namenski nevaljaju što se tiče trajnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Verovatno si u kucanju pogrešio, a mislio na Burgman 650. Za Burgman 400 kaiš od 350€ bi trebalo da ima pozlatu da toliko košta, jer sprava ima klasičnu CVT transmisiju. Možda malo robusniju ali ipak običnu skuter postavku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja