Jump to content

Moto Zajednica

Novi član, stari pratilac

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Koji je pravilni način predstaviti se na forum koji pratiš aktivno više od 2 godine a tek sada se registruješ? Sramota lična postoji, priznajem. Pitanje i sada da li bih se registrovao, da nisam bio "prisiljen" od strane člana od koga sam danas kupio dve kacige a uslov da mi proda iste je bio krajnje plemenit, da se pridružim BJB zajednici.

 

Nemam neko preterano iskustvo ni u kilometrima ni u godinama vožnje. Motor vozim čisto iz zadovoljstva kada obaveze dozvole. Trenutno vozim Aprilia Shiver 750 koja je drastični skok u odnosu na matoru Hondu FT500 prerađenu u bobbera i koja je morala da se proda što zbog zakona (registracija) što zbog selidbe iz Niša za Beograd. Od nedavno sam na NBG odakle je BJB i potekao koliko znam.

 

Odužio sam pisanje u nadi da ne znam...nadoknadim i opravdam možda sebe što nisam do sada bio zvanično član? Svakako me je ovaj forum gurnuo u svet dva točka na čemu sam neizmerno zahvalan. Načitao sam se putopisa, majstorija i ostalih tema sa velikim zadovoljstvom. Radujem se druženju unapred.

 

P.S. Verujem da će ljude više interesovati slika onoga što vozim nego mene, pa u skladu sa tim evo i slike :)

20190830_191131.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Hvala na dobrodošlici Primarni cilj mi je zapravo bio neki Monster ali se poslagale kockice za Shivera. Svakako intrigantna zverka, nisam se pokajao do sada. Tek nedavno sam saznao da ih i policija ima i da su prilično izdržljivi.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja