Jump to content

Moto Zajednica

Avalski - kod skretanja za Vrcin 06.09 - oko 20:30

Recommended Posts

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Upravo vidoh - kolegu isekao kombi koji se ukljucicao iz pravca Vrcina a kolega isao iz pravca Ralje... Kaciga stoji na motoru, saobracajac mi kaze da je kolega ziv ali mi nije nesto delovao "übedljivo"... Ostecenje na kombiju je poprilicno. Udar je odmah iza vozacevih vrata i malo su i ona ostecena, motor nisam prepoznao, dva auspuha ispod sedista lici mi na kavu zx10 2006... Nadam se da je kolega ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

U pitanju je jako dobar drugar od naseg kolege @Nenadbg88 

motor je suzuki b-king

Kolega je ziv ,ali sa vise povreda,ako sam dobro razumeo ruka,karlica,slezina ali nije zivotno ugrozen. Vise informacija ce reci Nenad kad bude znao. 

Kolegi zelim sve najbolje i brz oporavak.

 

 

erVk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

Na Avalskom putu, kod skretanja za Vrčin, oko 19 sati dogodila se teška...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Kolegi zelim brz oporavak.
Raskrsnica sa smanjenom preglednoscu a vozaci koji se ukljucuju bezobzirni.
Licno tri losa iskustva pri cemu su vozaci samo blenuli ko tele u sarena vrata kad ih pitam da li su se uverili da mogu da se ukljuce.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Sinoć u selu Moravac (kod Aleksinca) teško pvređeni vozač i suvozač na Hondi 125 kubika.

Tip dolazio autom iz pravca Žitkovca i onda skrenuo levo (u traku za suprotan smer), da bi se zaustavio ispred kafane, a ova dvojica na motoru (izgleda bez svetla) išli iz suprotnog smera i isto hteli u tu kafanu i tako da se čeono sudarili. Vozač ima više otvorenih preloma, a suvozač je još uvek bez svesti. Hitna pomoć stigla tek posle 45 minuta (sa udaljenosti od 5km), a obojica povređenih su obllno krvarila svo vreme.

Prema priči prisutnih, vozač motora je već prethodno bio u toj kafani i popio par piva, pa je onda otišao po drugara da nastave zajedno i u povratku se susreli sa autom. Vozač auta tvrdi da ih nije video jer su bili bez svetla. 

A i prethodne večeri u susednom selu (Nozrina), isto teže povređen motociklista (izgleda da je pao sam, bez da je još neko bio učesnik u nesreći).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Momak koji je upravljao ovim Bkingom je dobar vozac. Zajedno smo bili na jednoj turi od oko 1500km.

Nije neiskusan niti klinac. 

A koliko znam ne konzumira ni alkohol. Ovo je nesrecan slucaj, to mesto je vec uzelo dovoljno mladih zivota, trebalo bi biti obelezeno crnom tackom.

Buci zelim brz oporavak, puno zdravlja i da sto pre bude sa svojim klincima. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bre ljudi sta je ovo. Danas dosao sa mora(tamo imao slabo wi fi po nekad pa nisam video mnogo) , gledam teme, opet mnogo saobracajnih nezgoda. Pred kraj sezone. I pri tom saznam da je stradao momak od 28g na putu Sombor - Apatin. Znam ko mu je otac, imamo zajednickih prijatelja. 

I dajte da organizujemo (ovo pisem na konto Zikinog) neku akciju da se u kafanu ne ide motorom ako ceno da pijemo. Ja volim pivo i pijem ga, ali se tad ne seda za volan/korman/guvernal... 

Kolegi koji je ovde izvukao deblji kraj zelim brz oporavak. 

Nocas sam dosao iz CG kolima, kako neki ljudi voze, ono je van svake pameti. 

 

Promenio član abarth_maniac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova

Odavno sam batalio. Dok je moglo 0,5 popio sam koje i u mladjim danima sad jok.

 

Doduse kad idem autom, popijem nekad jedno. Ili kad sam na vikendici na Dunavu, jer je poljski put i boli me onda djon iako i onda se ne napijam itd ako znam da cu voziti. Nekako je to doslo sa godinama iako koliko vidim kod nekih ljudi ne dodje nikada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ma sad sam u logresnoj temi, treba prebaciti, ali bre skidaju nas kao muve svakako. Pa sta ocekujemo ako sednemo pijani, bez opreme i svetala)(ne znaci da su gore momci stvarno bili niti pijani niti neosvetljeni, ali znamo za dosta primera). 

 

Imam pri tom pitanje za ljude iz CG:

Jel tamo kod ovih mangupa koju su kupili motor za kurcenje oprema zabranjena, pisu kazne ako imaju ista vise od majce i sortsa? 

Sin mi ima 2.5 god. Naucio je da kad neko vozi bez kacige, taj je glup (da ne zamere oni koji voze bez kacige, ja sam ga tako naucio i apsolutno stojim iza toga) . Sve vreme gleda iz auta i govori:"tata opet glupi cika" 

Na kraju je u Podgorici juce rekao: "Tataaaa, ovde su svi koji voze motor glupi" 

Nismo videli mozda 2 vozaca sa kacigom i bar 20 bez. Prosli smo kroz samu Podgoricu. 

Odoh do teme sta me iznerviralo, veliko izvinjenje za OFF. 

Promenio član abarth_maniac
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 7.9.2019. at 2:20, Imeiprezime je napisao:

Videh kad sam prolazio. Zelim mu brz oporavak. Ta raskrsnica za Vrcin je veoma opasna.

Samo da se nadovezem.....

 

Kolegi zelim potpun i brz oporavak.

 

Ta raskrsnica je opasna za one koji idu iz Ralje ka Avali, posebno opasna ako voze vecom brzinom.

Misljenja sam, rekao bi (po ostecenju oba vozila) da je kolega vozio dosta vecom brzinom te je sam sebi kumovao daljem scenariju.

 

Da neko ne pomisli da branim vozaca kombija (ne poznajem ucesnike), cesto tuda prolazim iz svih ka svim pravcima i vrlo dobro znam koliko je zajebano onom ko ide iz Vrcina i skrece za Ralju (ko ne veruje nek se nacrta automobilom pa nek proba/vidi).

 

Mozes uraditi sve po PS-u ali dzaba ako vozac brzo pegla iz Ralje ka Avali.

Pre neki dan sam bio na mestu vozaca kombija.... stao sam skroz, ugasio muziku koja je inace tiha, otovrio prozor i naculjio levo uvo.... nema brundanja, ajd moze.

 

Mnogi pohaju za vecom brzinom na dugooom pravcu (kad se izadje iz desne krivine) pre kriticne raskrnice. Potom ide brza leva krivina, opet kratak pravac pa iz desne krivine maltene direkt na raskrnicu..... ako je veca brzina, zurka u najavi. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja