Jump to content

Moto Zajednica

Sitonija

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Razmisljam da se spustim do Halkidikija, Sitonije, Nikitija, nesto mi je iskrslo nekih par dana, da odmorim mozak od posla...nisam jos presekao...

 

jel jos neko od drugara razmislja....

 

Kamp mi nije zanimljiva opcija. 

 

 

0640714480

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Kada bi se išlo, na koliko dana, auto-put ili lokalni putevi...?

Ni meni kampovi nisu privlačni, naričito u ovo doba godine kada po agencijama ima smeštaja i po cca 25 € za 10 dana po osobi sa vlastitim prevozom. Ne moraš ostati 10 dana, ostaneš koliko ti odgovara pa nastavljaš dalje ili povratak. Noćenje u tom slučaju izađe 5-6 €  što je džaba. Sa te destinacije se mogu praviti dnevni izleti cca 100 - 200 km. Mislim da je to bolje nego menjati smeštaj svaki dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nisam jos uvek nista planirao nego bas nabacio temu da vidim da li se nekom ide.... ja se raspadoh od posla generalno najradije bih sto pre dole autoputem i dupe u more.... za Nikiti sam cuo da je okej baza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Već nekoliko godina unazad letujemo u Metamorfozi ( Preobraženje, koje je krsna slava mesta...ali po "onom" kalendaru), to je jako blizu Nikitija...a opet dovoljno daleko od svake gužve. Čak i u vrhu sezone.

Sad to i nije posebno bitno, mir je uglavnom svuda. 

Nije vam potrebna nikakva agencija. Krevet ćete naći praktično gde god vam se svidi...vrlo često ne treba znati ni engleski.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ja sam proslog leta boravio 10 dana u Nikitiju (najvece mesto na poluostrvu) i obisao delimicno okolinu. Nemam nikakvih zamerki, preporucujem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Proverite vi ipak kako se krecu cene smestaja. Ova godina je razlicita od prethodnih. Pozovite par agencija cisto informativno. Trazio sam za roditelje smestaj pa vam zato kazem.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja sam trenutno u Nikitiju i pre čeriri dana nisam uspeo da nadjem nikakav apartman ispod 45 evra. Uzeo na kraju za 50 ali totalno nov i bas dobro opremljen za razliku od ostalih.

 

Guzva nije velika ali pola kuća/vila je zatvireno.

 

Po meni je bolja opcija Sarti.

 

Previse su ovde digli cene svega u odnosu na ono sto nude. Tasos je za mene mnogo bolja destinacija za iste ili čak manje novce.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
pre 25 minuta, *zeka* je napisao:

Ja sam trenutno u Nikitiju i pre čeriri dana nisam uspeo da nadjem nikakav apartman ispod 45 evra. Uzeo na kraju za 50 ali totalno nov i bas dobro opremljen za razliku od ostalih.

 

Guzva nije velika ali pola kuća/vila je zatvireno.

 

Po meni je bolja opcija Sarti.

 

Previse su ovde digli cene svega u odnosu na ono sto nude. Tasos je za mene mnogo bolja destinacija za iste ili čak manje novce.

Dnevno? Za koliko persona Zeko?

 

hvala za info drugari. Ja uvek idem avioncem na ostrva, ako i dalje deru u Septembru na Halkidikiju, opet se vise isplate aranzmanski avionom  Rodos, Krit, Karpatos itd...nego ‘skoknuti’. Ta ostrva znam kao svoj dzep i uvek se izivim sa nekim XT-om ili skuterom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Da dnevno , supruga ja i dva deteta. Moj app ima francuski plus dva singla na galeriji. Ali u prici i sa ljudima koji imaju manje sobe niko ne placa ispod 35 evra za dva kreveta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hmmm da...... hvala. :) Nesto manje izadju dodekanezi avionom sa svim troskovima i transferom bez ‘rente’ XT-a  i osiguranja :) ali po osobi...

 

Da, sve ima svoje, dal si sam, s porodicom, kvalitet smestaja, uzivanje u voznji motorom do dole ili samo dole...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Just received

 

Hello

From 9/9 we have available a nice double bed studio on the 2nd-floor sea view that we offer for 55 (2 people) and 45 for 1 person 
 
 
Με εκτίμηση/ Kind regards
Summer House Nikiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Imas u Toroniju (Sitonija) Biker frendly Beach bar (Corso Beach Bar Toroni Halkidiki), samo na sajtu nemaju meil adresu vec kontakt telefon pa da ih pozoveš i pitaš za smeštaj... Mirno mestašce a plaža prelepa (pogledaj na google-u).

Na Sitoniji u kojem god da si mestu možeš je celu obići opušteno i svaki dan druga plaža...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Veruj mi da ne znam, zato sam i mislio da proveriš.

Viđao sam bajkere da dolaze direktno kod njih i da se raspremaju... E sad, da li je njihov smeštaj ili pored njih ne znam.

 

p.s. Mislim da imaju i smeštaj, ali se verovatno drugačije zovu od bara :), pošto se sećam da su im motore pakovali negde iza.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Super. Evidentirano!  Pozvacu ih, sad cu da ih lociram na mapi.

Sad preko Amosa nadjoh fenomenalan apartman, dva kreveta bazen super sredjeno za 350 e za dve osobe u Pefkohoriju, mada tek od 12.9., 10 noci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ako odes na tu stranu, imam samo da ti preporucim kafanicu-restoran sa odlicnom klopom, porodicni biznis. Cale, keva i dve cerke rade. Klopa vrh, plus matori pece domacu rakiju koju prodaje u kafani, Cipuro. 

 

To ti je 20km pre Nikitija, Vatopedi, ali sa magistrale ides levo kod pumpe(desno silazis u Vatopedi pored mora). Od raskrsnice kad skrenes levo ides samo pravo mozda kilometar najvise. Neizgleda nista posebno, ali je hrana vrh, ljudi domacini, uvek dezert posle klope gratis, popio sam njihove rakije poprilicno, cak sam zbario matorog da mi proda 10l da ponesem kuci. 

 

Popili smo je za par dana. Bio u kafanici 20ak puta sigurno, uvek sveze i ekstra. 

 

Sory za off

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kakav crni off:))) ako zaglavim tamo ponecu ti litar :)

 

ovaj pefko i daje otvoren za jednu osobu  cisto da znate....  ja i nisam imao nameru da idem sam:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Numem ja pametno da komentatisem,ne zameri. Citao sam na preskoke,tema sitonija i ja procitam asprovalta...

Pa samo da ti kazem,paralija ili asprovalta...soba do kujne gde je veci ciganluk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Matori nasi smo i ja odreagujem nekad na blic, znam da imas dobru nameru.  Izvinjavam se i ja svakako. Zapravo sam zeleo da prosledim nekome koga taj deo zanima jer bas solidan cist apartmancic grkinja daje za 30 e za 4 osobe.  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja