Jump to content

Moto Zajednica

WSBK Portimao 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
CRICFREE.WS

Eurosport 2 HD Live Stream, Eurosport 2 HD Live Streaming, Eurosport 2 HD Live, Watch Eurosport 2 HD Online, Sky Sports 1 Stream,Eurosport 2 HD Online, Sky Sports Streams, Eurosport...

 

Evo linka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 1 sat, Milky je napisao:

Sta se desilo sa Syksom ... krenule reklame na ES sinoc

Pao, proklizao lagano i brzo podigao motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Enigma. Bautista očigledno ume da ga potera kako treba, ali on odlazi iz Ducatija. Ako se ostali vozači na V4 ne pokažu dobre sledeće sezone, očekujem da će se Bautista vratiti u Ducati uz dobru zaradu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ducati se kao firma menja i napreduju iz godine u godinu što se tiče radnika. Skupo uče školu. Zato mislim da može da se desi da se Bautista za dve, najviše tri godine vrati u Ducati (ako se ne penzioniše).

 

Mada mi nešto smrdi ovaj ugovor sa Hondom koji nikako da bude ojbavljen zvanično. Samo da Bautista ne osvane u KTM -u.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Firma je firma i svaka misli da je vaznija od radnika, menadzeri su menadzeri i ne smeju da dozvole da radnici ugroze njihov opstanak tako sto ce se prikazati jacim od firme. 

 

Izuzetaka ima eno jedan u Yamaha garazi u Moto GP upravo demonstrira sve ovo sto sam napisao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Crvena zastava. Karikasulo pobednik, svaka čast De Rosi na onom spašavanju od pada!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 8 minuta, dvlns je napisao:

Jeste, njega je Paris Hilton vratila u garazu pa se japanci javno izvinjavali da im ne valja motor. 

Mora biti sa su Hiltonka i deda u nekoj šemi :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Ducati se kao firma menja i napreduju iz godine u godinu što se tiče radnika. Skupo uče školu. Zato mislim da može da se desi da se Bautista za dve, najviše tri godine vrati u Ducati (ako se ne penzioniše).
 
Mada mi nešto smrdi ovaj ugovor sa Hondom koji nikako da bude ojbavljen zvanično. Samo da Bautista ne osvane u KTM -u.


Kako mislis da napreduju? Ja sam bas imao utisak da su napravili nezapamcene greske... Prvo su u GP-u oterali jedinog vozaca koji je mogao ove sezone da parita Markezu pa cak i mozda da se bori za titulu! Sad su u WSBK pustili da ode Bau koji jedini izgleda zna ozbiljno da tera taj V4.

Mozda su naucili nesto iz tih gresaka ali cisto sumnjam jet nisu ni sa Stonerom naucili lekciju.

Mozda sam nesto propustio pa me bas zanima zasto mislis da napreduju? (da ne bude zabune nisam sarkastican ili sl.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
[mention=41826]rastkojokic[/mention] verovatno je mislio na proizvod koji jeste napredovao. Ono o cemu ja pisem (a i ti) nije iz ugla proizvoda. 


To mi ima smisla!m, motor je definitivno napredovao mislim da to ne moze niko da ospori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

šta se dešavalo tolko zanimljivo da su nazvali trku epskom bitkom.Ovi na eurosportu uopšte nemaju reprizu -gledao do srede program,katastrofa,ceo dan vrte biciklizam,sreća da su ukinuli ski skokove -letnja turneja na travi.Od tog nije moglo godinama da se živi.Tolko letnjih sportova a oni udri na ski skokove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Epska je zato što smo konačno videli nešto više preticanja na stazi :D 

 

Trka ništa baš specijalno osim što nas je Bautista uveseljavao preticanjima na prve dve trke, Rea odvalio u prve dve trke i bilo je par zanimljivih borbi za podijum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja