Jump to content

Moto Zajednica

WSBK Portimao 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Završena letnji raspust i za WSBK šampionat. Ovog vikenda voze se trke na stazi Portimao koja se meni lično sviđa, a po svemu sudeći ni vozačima nije loše tamo. Spremio sam kratku najavu u vidu teksta:

 

WSBK.jpg
BJBIKERS.COM

(Pre)duga letnja pauza za WSBK vozače konačno je završena i za vikend se na stazi Portimao u Portugalu nastavlja superbajk šampionat. Pred trkački vikend

 

Što se prenosa trke tiče, naravno da Eurosport Srbija neće ispoštovati ove trke. Prenosiće se samo prva WSBK trka u direktnom prenosu, dok će druga trka biti reprizirana.

 

Subota od 14:50 časova na kanalu Eurosport 2 prenosiće se uživo prva WSBK trka sa staze Portimao
Nedelja od 18:15 časova na kanalu Eurosport 2 možete pogledati snimak druge WSBK trke.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 9 sati, easy naked je napisao:

A treca trka?

Neće biti prenošena ni sprint trka. Dobro si me podsetio da dodam i to u tekst. Hvala :) 

 

EDIT: Za sutra neću moći, ali u nedelju ću se potruditi da pronađem i postavim linkove prenosa trka kako bi svi mogli uživo da gledaju. 

Promenio član Jovan Ristic
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

 

1 1 GBR.gif REA JonathanBandiera.gif Kawasaki ZX-10RR LEAD LEAD         1'41.418   310
2 7 GBR.gif DAVIES ChazBandiera.gif Ducati Panigale V4 R 3.891 +3.891         1'42.215   317
3 60 NED.gif VAN DER MARK MichaelBandiera.gif Yamaha YZF R1 6.168 +2.277         1'42.087   306
4 19 ESP.gif BAUTISTA AlvaroBandiera.gif Ducati Panigale V4 R 8.564 +2.396         1'42.463   307
5 91 GBR.gif HASLAM LeonBandiera.gif Kawasaki ZX-10RR 8.877 +0.313         1'42.341    
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja