Jump to content

Moto Zajednica

SKUTER SLABO VUCE

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Dobar dan svima. Danas sam zemenio auspuh na skuter, u pitanju je Peugeot speedfight 2. Imao sam auspuh iz Aprilie SR 50 pa sam njega ugradio u Peugeot. Medjutim primetio sam da slabo vuce. Sta bi mogao biti problem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Dobar dan svima. Danas sam zemenio auspuh na skuter, u pitanju je Peugeot speedfight 2. Imao sam auspuh iz Aprilie SR 50 pa sam njega ugradio u Peugeot. Medjutim primetio sam da slabo vuce. Sta bi mogao biti problem?
Требао си да очистиш издувни канал на цилиндру, могуче је да је и грана запушена. Има две кривине од по 90. А могуче да је и ауспух од Априлије одсвирао своје.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Prethodni je dosta dimio ali je skuter lepo razvijao sa tim. Ovaj od aprilie je skroz nov, tako da ne bih rekao da je to problem... mozda jednostavno ne odgovara tom modelu
А што си га мењао???

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Пошто кажеш да је скроз нов претпостављам да је од нових модела Пјаџо агрегата. Ови ауспуси су пуни разних матракука због запажања EURO... и зато мислим да си направио лош избор. Пежо чури јер му пумпа стартно меша велики проценат али се то решава. Ја би добро очистио стари ауспух и вратио натраг да иде нормал.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Сами факат да се доста чуо је знак да није био запушен. А око чурњаве играш овако: сајла која вуче полугу пумпе штелујеш да почне да вуче нешто касније, рецимо на пола ручице гаса да почне да вуче полугу АЛИ са добрим уљем. Ја сам тако играо са Модричом 2Т Racing на истом моделу.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja