Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R
pre 26 minuta, Ponoćni jahač je napisao:

Sigurno ne A6.

Kakve veze ima audi sa ubijenim psom, da li bi sklonio psa da vozis JUGA i da nije moto skup u B.Topoli.

Glupo pitanje. 
Procitaj opet post , mozda ti bude jasnije sta sam napisao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 632 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Cinjenica je da ljudi zeljni pokazivanja svog statusa vise kupuju Audi i BMW. 

 Naravno da ima i onih koji ih kupuju zbog kvaliteta, pouzdanosti i izgleda, obicni ljudi koji dobro zaradjuju i mogu sebi da ih priuste

 Uzmite za primer klinca koji je navikao da mu je sve na tacni, tata ima para, nije ucen da u zivotu mora nesto da se radi itd, koji ce auto prvo da kupi?

 Volvo je odlican auto ali ne bi bio popularan u drustvu. 

 E takav klinac nije navikao da nekome ustupa prednost, cak i kada je to u obavezi.

 Oni u jeftinim kolima prave sranja vise iz besa, nezadovoljstva, licnih frustracija nego bahatosti.

  Sto se tice bezbednosti sve jedno mi je u koju kategoriju ljudi spada onaj koji me je ugrozio ali ako sviram tipu u Audiju rizikujem da budem jos i prebijen.

  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Moje iskustvo je isto kao iskustvo velike vecine clanova ovog foruma, a to je da su najbahatiji vozaci Audija i BMW. Ali ne novih i manjih modela, nego velikih raga starih desetak godina.

Celav vozac celave gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

10 godina star auto nit je star niti je raga.Pogotovo za tako kvalitetne marke.  To zavisi od vlasnika i od odrzavanja.

Sto se tice bahatosti to zavisi od vozaca, paljevine za brzinom , iskompleksiranosti vlasnika vozila.

Po mom iskustvu, Audi, Bmw, cak i velike Skode su mamac takvim vozacima.

Naravno da ima izuzetaka i nisu svi takvi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Bahat covek se ne radja,bahatost se stice ekonomskom i fizickom moci.Rezultat je nedodirljivosti.Cesto kucno  vaspitanje dovodi do bahatosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 10 minuta, cezarpa je napisao:

Bahat covek se ne radja,bahatost se stice ekonomskom i fizickom moci.Rezultat je nedodirljivosti.Cesto kucno  vaspitanje dovodi do bahatosti.

Čovek se rađa moralan ili nemoralan, a vaspitanje i način života će samo da dovedu do toga kada će i koliko da se ispolje te osobine. 

Onaj ko se rodio kao moralan nikada neće moći da dostigne u bezobrazluku, bahatosti i nepoštenju onog ko te predispozicije ima rođenjem.

Genetika 90%, ostalo 10%.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Iako cijeli život u svim mogućim vidovima učim i slušam da je sve stvar odgoja i okoline, i znam koliko je ustvari pogrešno i zaostalo razmišljanje da je neko "predodređen" za nešto, nekako milion primjera i mene tjera na razmišljanje da su neki ljudi zaista rođeni kao smradovi i da je spoljni uticaj mogao vrlo malo da utiče na to..

A što se tiče marki, nije to ništa čudno, na putu će ta de pretekne, uđe u makazice i sl. takav automobil, jer jbg imaju snagu, stabilnost, pa se često i precjene..Onaj u kršu neće (mada hoće i oni itekako), jer uopšte neće ni uzeti u razmatranje da li može preteći kamion, ali će zato itekako da ti izelti iz dvorišta, njive, polukružno preko cijelog puta pred lokalnim granapom..

Gore spomenute marke su na tapetu, jer eto zaista ih jedan dugi period jesu kupovali (jer su samo oni i imali novca) najgori šljam, pa eto sad kad god nam se na putu do desi, aha evo ga BMW, Audi..a Klija, Puntića, Golfa opsujemo majku trenutno, već kasnije i zaboravimo koje je auto bilo..I Oktavija polako počinje da stiče taj nepopularni status upečatljivosti (bar meni) jer već evo poduže se kupuju kao službeni automobili (a najbahatija marka je "Službeni" )

Primjer je i GS, jbg svi upamtimo kad nas GSovac ne pozdravi..a evo mene par motociklista nije pozdravilo sad do Trebinja..zapamtio sam GSovca (jer eto priča se o njima) a ovi ostali, skontao sam trenutno i apsolutno sam zaboravio koji su motori bili u pitanju..

Promenio član SlobodanR1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 632 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 20 sati, zika56 je napisao:

 

...Genetika 90%, ostalo 10%.

Mislim da je obrnuto.

 Ako se dete rodi i ispolji cvrst karakter, mozda manjak osecaja za druge, slicne osobine, ( ne mislim odmah po rodjenju) vaspitanje i sredina odredjuju da li ce biti bahati mamlaz ili cvrsta stabilna uspesna osoba koja zbog obrazovanja ili vaspitanja nece sebi dozvoliti bahatost i slicne drustveno neprihvatljive osobine.

 Naravno, nije sve uvek crno i belo. Mnogo nijansi je izmedju.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc

Meni nije jasno zašto to pozdravljanje sve više izostaje ako se već pre ko zna koliko krenulo sa tim i postalo nešto što izdvaja vozače motora šteta da se prekine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
On 6/20/2021 at 10:02 AM, Due said:

Tačno je da stvari nisu ni crne ni bele ali bahatost ipak naginje na stranu onih u besnim limuzinama i terencima.

Njih policija ne zaustavlja, niti plaćaju kazne za nepropisno parkiranje. Zato što znaju da je to jalova rabota pošto će oni okrenuti neki telefonski broj i stvar će biti rešena. Tako je bar kod mene u selu. Svaki dan to gledam.

Bahatost naginje na stranu onih koji su u mogućnosti.

99,99% ljudi bi poteglo vezu za nekog svog. Ti ne bi?

E, zato to i gledaš.

Inače, takve stvari se lako rešavaju. Izađe celo selo na ulicu.. Za dva dana, niko nikad više ne bi probao da zove.

Samo, ljudi neće, jer znaju da i oni sami imaju putera na glavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
3 minutes ago, ParadajzTurista said:

Bahatost naginje na stranu onih koji su u mogućnosti.

Jer tako smo u mogućnosti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
pre 46 minuta, ParadajzTurista je napisao:

99,99% ljudi bi poteglo vezu za nekog svog. Ti ne bi?

Verovao ili ne, ne bi, a imao bi koga. Nikad ne bi sebi dozvolio da mi neko nešto "pegla" zato što sam džukela. Mene su roditelji vaspitali da budem obziran čovek.

Možda je to bilo pogrešno, ali sad se to ne može promeniti.

Ja nemam problem da pokažem taj vid slabosti da prošetam 100 metara od mesta gde sam propisno parkirao, nego da to radim na pešačkom prelazu, prolazu, ulazu...

Uostalom, zna me i na ovom forumu solidan broj ljudi i verujem da mi svašta mogu pripisati, ali bahatost jok.:takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Upravo tako. 

Ne ulazim nigde preko reda, ne tražim i ne prihvatam da bilo šta završim preko veze, ne molim nikog za bilo kakvu uslugu (ili za oprost), ne kradem, ne lažem, ne ćutim ni pred kim, ne zauzima invalidima mesto za parkiranje, ne bacam smeće na ulici, ... 

I tvrdim da osnovne osobine čovek dobija samim rođenjem. 

Promenio član zika56
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
On 20.6.2021. at 10:02, Due je napisao:

Njih policija ne zaustavlja

Sto je ex ministar javno priznao, imali akciju samo nedelju dana (2015) na dzipove u luksuzna vozila.

 

nebojsa-stefanovic-tanjug-zoran-zivkovic
RS.N1INFO.COM

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović naložio je danas saobraćajnoj policiji novu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Sto bi moja baba rekla,  sto macka rodi to misa lovi.

Ili u americkim filmovima kad kazu za smrada da je kurvin sin.

A ima i ono sa kladom i iverom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Svi bi imali koga da pozovemo i na koga da se pozovemo,ali su te usluge na kraju skupe.Sto zgresim.platim i nikom nista ne dugujem

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
3 hours ago, Due said:

Verovao ili ne, ne bi, a imao bi koga. Nikad ne bi sebi dozvolio da mi neko nešto "pegla" zato što sam džukela. Mene su roditelji vaspitali da budem obziran čovek.

Možda je to bilo pogrešno, ali sad se to ne može promeniti.

Ja nemam problem da pokažem taj vid slabosti da prošetam 100 metara od mesta gde sam propisno parkirao, nego da to radim na pešačkom prelazu, prolazu, ulazu...

Uostalom, zna me i na ovom forumu solidan broj ljudi i verujem da mi svašta mogu pripisati, ali bahatost jok.:takoje:

Svaka tebi čast, ti si onda kandidat za onih 0.

,01%.

Razmišljam da ti predložim da odemo na poligraf sa sledećim pitanjem:

Da mojom krivicom nekog zgazim i da mi sledi osam godina zatvora, ja ne bih potegao sve moguće i nemoguće veze da mi smanje na godinu - dve, nego bih junački izdržao punu kaznu?

Ako prođeš, ja tebi sto eura. Ako padneš, ti meni sto eura.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
unisteno_vozilo2.jpg
WWW.ATVBL.COM

Beogradsko naselje Dorćol u nedjelju je više podsjetilo na divlji Zapad nego na...

 

Nije moto, ali jeste bahata mamlaskinja.

Čuj, nije znala da ima i tamo lanac. I pošto nema znaka, a ona nam je sva po P. S...

Nije samo bahata nego i bezobrazna i podmukla.

Za ovo bih joj i šajbnu polupao.

Kad joj sutra vatrogasci ne budu mogli da priđu zbog šmizle koja sunča pičku na bazenu, videćemo da l' će da bude ovako duhovita ili će da traži Treći svetski rat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Njih dve su bahate i bezobrazne, ali taj koji je polomio auto je divljak.Zakon sme da sprovodi policija,pojedinac koji je ovako kaznio doticne cave je prekrsilac

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Ako lanac nije dovoljan znak da se radi o prolazu do privatne garaže onda ne znam šta jeste. Verovatno treba zaposliti portira da 24h dnevno moli redom vozače da se niko ne parkira.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
48 minutes ago, cezarpa said:

Njih dve su bahate i bezobrazne, ali taj koji je polomio auto je divljak.Zakon sme da sprovodi policija,pojedinac koji je ovako kaznio doticne cave je prekrsilac

Vidi, zvanicno naravno da si ti u pravu.

A sta ako je neko zakasnio na posao pa dobio otkaz?

Sta ako je nekom majka bolesna, pa je trebalo hitna voznja?

Sta da si taj neko bio ti?

Da li bi i onda imao tu mejnstrim retoriku ili bi ti malko pukao film?

 

13 minutes ago, X8 Vračar said:

Ako lanac nije dovoljan znak da se radi o prolazu do privatne garaže onda ne znam šta jeste. Verovatno treba zaposliti portira da 24h dnevno moli redom vozače da se niko ne parkira.

Ma neeeeeeee... Specijalno za urbane smizle sluziti vocnu salatu izvinjenja uz sklanjanje svog vozila da one ne bi habale svoje nogice. Molim te da ubuduce ovo obavezno imas u vidu..

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Bec
  • Motocikl: BMW F800GS

Veci su mamlazi ovi sto izlomise auto...

Stavis mali znak da nosi pauk i resis problem, a ne da prvais sranja. Pauk dolazi jako brzo i kosta j..eno dosta.

Bas me zanima da li bi smeli da polupaju neki x5 ili slicno sa zatamljenim staklima...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Cemu predrasude? Nisam citao nista iznad, udjoh zbog zadnjeg komentara.
Sisam se na " 0" 20 godina u nazad. Tetovirali jedan drugog masinicom koju sam napravio (motoric iz igracke, zica od gitare, patent olovka) takodje pre 2 decenije...
Rasplace me tuzna scena u filmu!

Ovi sada "celavi" su imitacije, oziljke nemaju sa ulice vec im sminkeri i frizeri prave, tetovaze su vecinom one carape sa stampom i to na levoj ruci ako je vozac, na desnoj suvozac!
Brade su neko novo pomodarstvo takodje, drvoseca fazon i opasni pogled!
:D

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
Pre 2 sati, ParadajzTurista je napisao:

Svaka tebi čast, ti si onda kandidat za onih 0.

,01%.

Razmišljam da ti predložim da odemo na poligraf sa sledećim pitanjem:

Da mojom krivicom nekog zgazim i da mi sledi osam godina zatvora, ja ne bih potegao sve moguće i nemoguće veze da mi smanje na godinu - dve, nego bih junački izdržao punu kaznu?

Ako prođeš, ja tebi sto eura. Ako padneš, ti meni sto eura.

 

Ode ti druže u ekstrem. Prvo ako bi se to desilo, a može ne daj bože svakom, postoje advokati koji se bave takvim slučajevima.

A te poligraf priče ostavi nekom drugom, ja nemam telefon od bogaoca u ovoj zemlji.

I ne spadam u 0,01% takvih ljudi, ima ih mnoogo više takvih samo ih nisi sreo.

Ja sam izneo svoj stav i ne vidim razlog da polemišemo u ovoj temi oko 100€, koji nisu nikakve pare?:takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja