Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Pa da si vozio brze, pre bi prosao taj deo gde ti je ker istrcao. Znaci bio bi ispred vec daleko kad bi ker naumio da pretrci put.

 

 

ili ne...? 
 

btw svaka ti cast kako mozes ici 60 na otvorenom, tamo ispod 100 nikad nisam isao, sto kolima, sto motorom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 14 sati, PremieRacing je napisao:

Ja ne kontam... Evo je#eš mi sve, al' ne razumem. Ovo si naveo kao primer kako treba postupiti? I još 10ak kolega 'lajkovalo'? U ovoj temi koja se zove "bahati mamlazi"?

Po meni je ovo bahatost bez premca... Njegov auto ti ništa nije skrivio, i šteta koju si ti njemu naneo tebi ništa ne znači (osim tog istresanja nervoze). Ostavljam prostora da grešim pošto nisam bio tamo i nemoj se ljutiti ali: 

 

Mnogo bolje bi ti prošao i pametniji bi bio da si mu naplatio svu svoju štetu i to po cenama iz Yamahe. Mogao si lepo da utegneš plastike o njegovom trošku da si samo bio malo smireniji. Očigledno je da se ozbiljno uplašio pa si to trebao da 'iskoristiš' i da uradiš sve po PS-u. Kad ljudi nisu uplašeni ili su kurčeviti pa neće da priznaju krivicu, onda je frka da postigneš sve kako tebi odgovara. Popuniš evropski izveštaj (ako nećeš da čekaš policiju i da prijavljuješ svoje povrede) da je bilo blagog kontakta dovoljnog da te sruši, on potpiše i prizna krivicu i doviđenja prijatno... Malo se iscimaš sa osiguranjem ali dobiješ na račun materijalnu nadoknadu koja ti sleduje, ili popraviš motor u Yamahi. 

 

Opet kažem, nemojte drvlje i kamenje na mene, i sam sam grešio ali sam i postupao ispravno pa iz ličnog iskustva doneo zaključak šta mi je bolje. Ne daj Bože da se desi, ali kad se desi - vodu na svoju vodenicu. Pogotovo ako je s' punim pravom. 

Da lajkovao sam i podrzavam Stefa.

 

(Ne)covek kad napravi ovakvo sranje treba da stane, pomogne a ne da bezi, cave hvataju maglu.

 

Ne znam da li si doziveo da te neko sjebe i pobegne?

Ja jesam i to dva puta.

 

Jedared dok sam bio u automobilu, mamlaz me je udario odpozadi (drndao telefon), uspeo je da pobegne. 

Drugi put na raskrsnici kod B. Potoka.... lik u Golfu 4 krenuo prvo desno, ja reko ide ka Lestanima, dajem gas kad ono medjutim, naglo je smotao levo.

Dasa je to uradio da bi uhvatio veci luk kako bi lakse uradio polukrizno gde nikako nije dozvoljeno.

Nisam stigao ni da pipnem kocnicu, udara me u desnu stranu, gura i izbacuje na suprotnu traku.

Nailazi Mecka iz suprotnog smera, nekako izbegnem direktan udarac u nju, mojom levom stranom udaram u vozaceva vrata i tako isklizao do kraja leve strane Mecke pa potom odo i ja na levi bok.

 

Dok sam lezao na asfaltu, covek koji me je udario stao je kolima na pola metra od mene i samo me gleda.

Kako sam krenuo da ustanem, tako je ovaj poceo da bezi. Sreca u nesreci je da su bili neki bajkeri iza mene, sve videli i pritekli u pomoc i ako se ne poznajemo.

Prvi je stao i rekao da ce ga stici, drugi je stao i rekao da se popnem kod njega na motor.

 

Tako i bi, stigli ga malo posle pumpe bas kod B. Potoka.

Uspeo sam da ga izvucem iz kola, dobija prvi tras preko njuske, zavrsio je preko levog krila na haubu.

Skocio sam na njega, dobio je drugi tras i to je sve sto sam stigao jer su me opet bajkeri spasli (uhvatili su me s'ledja i odvukli) ko zna cega.... od besa, nisam nista cuo, nit sam bio pri cistoj svesti i zdrave pameti...... SoK!

 

Meni je tada bilo tek 26 leta, njemu izmedju 35 - 40.... malo stariji nego ja sada.

Ne mogu da zamislim sebe da tako nesto uradim nekom mladjanom kolegi, skoro ga ubijem al kad ga nisam ubio e ondak cu da pobegnem..... pu sve ti j*bem, sad se iznerviram kad se setim samo.

 

Da je kao ovaj, zakljucao kola i pobegao.... u najmanju ruku bi stradala soferka.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Satelis, razumem tvoj bes u tom momentu i mogu samo da zamislim kako ti je bilo tad. Ne želeći da ulazim u raspravu da li treba tako ili ne..
Samo jedno onako generalno pitanje za sve:

Šta bi se desilo da si ga prvim udarcem nezgodno udario, da si ga usmrtio?

Opet, razumem i roletnu, imao sam i ja tih situacija, ali zbog tvog dobra (odgovaram na tvoj post, obraćam se tebi, ali mislim na svakog u toj situaciji ko može da se nađe), nije rešenje . Ne kažem, možda bih i ja tako odreagovao, a ovo pišem iz fotelje dok jedem puding gde mi je najveća briga što sam čokoladni pojeo, ostala vanila, nisam na motoru na momenat od pogibije, pomućenog stanja svesti.. Prođeš tako nešto, i zbog budale da robijaš.
Bilo je u novinama pre neku godinu, neko čukanje autima bezazleno, počarkali se, gurnuo ga malo, saplete se čovek i glavom u ivičnjak, osuđen za ubistvo iz nehata. Šteta 50 eura farbanje branika.e

P.s. molim te, nemoj da se ljutiš zbog banalizacije sa pudingom, ni na koji način ne želim da uvredim ili nešto slično, naježio sam se dok sam čitao opis nesreće, samo da pokažem da je lako iz moje situacije trenutne ovako palamuditi, ali izbegnuta je tragedija, i u tom nekom stanju ide se u moguću novu tragediju.



Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sve se ja slazem, da se ljutim to nikako jer svako od nas reaguje na neki svoj nacin.

Moja reakcija je bila takva u tom momentu i slazem se da se svasta moglo zbiti jer nisam imao namere da se zaustavim na ta dva udarca.

 

Ono sta sam zaboravio reci..... kako sam zavrsio na levi bok kad sam maltene paralelno udario u Mecku? Po logici trebao sam nastaviti pravo, no medjutim.

 

Vozac mecke u trenutku kontakta samnom poceo je da bezi desno a to rezultira da njegov zadnji kraj ide levo.

U tom trenutku kad sam ga skoro prosao, samo sam osetio kako mi zadnji kraj bezi u desno, hoce da me pretekne.

Pokusavam da lupim kontru kormanom na desno al djokenzi, uvlaci me iza Mecke i padam.

E u tom zbivanju, Sleper je iza Mecke.... e do ku*ca pomislih u sebi.

 

Sreca po sve ucesnike, sve se zavrsilo dobro. 

Zeludac mi se triput okrenuo, proslo je 10 godina 20/21 Sept. bese .... scene se i dan danas motaju u glavi.

 

Sad da odgovorim na pitanje..... odgovarao bi za svoj postupak, nema druge.

Ondak ostaje zal i kajanje za ceo zivot, zestok poremecaj u porodici i ako tad nisam bio ozenjen. Milion preispitivanja sam sa sobom, zasto i dal je moglo drugacije?

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
16 hours ago, PremieRacing said:

 I još 10ak kolega 'lajkovalo'?

 

(I) ja sam jedan od lajkaca. Evo u cemu je stvar.

Prvo, ja sam to lajkovao hladne glave, dakle sasvim umisljajno - tako da je u tom smislu moj 'greh' jos veci, a covek je bio u afektu pa bi mu se moglo oprostiti.

 

Naravno da svi mi znamo da auto nije nista kriv, da je afekat los, da sranje samo moze da bude vece, da se lomljavom nista ne resava..

Drugo, ja sam njemu lajkovao iskrenost i postenje da prizna sve od reci do reci, cak i kad mu to ne ide u prilog.

 

Stvar je u tome da ljude boli nepravda, da afekat bitno smanjuje uracunljivost i da bi - siguran sam - svako od nas 'nenormalnih' koji lajkuju postove 'primitivaca sa Divljeg zapada' koji isteruju neku svoju pravdu bilo drasticno manje kada bismo znali da ce zakon i pravda da budu na nasoj strani.

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Koliko god da je mučno, samo nek se motaju slike, živ si! U potpunosti znam kakav je osećaj.

Uvek je moglo drugačije, al si se vratio kući, iz tvoje priče, bez nekih većih posledica što je najbitnije.

To je ono što bih voleo podvući za ostale, ako imaš toliko sreće da se "izvučeš" ostani pametan, lomljenje tuđeg auta ili vaspitni šamar.. sve je ok ako na tome ostane, a to je veliko ako.

 

Zakon i pravda NIKADA neće biti dovoljno na tvojoj strani, bar ne u ovoj zemlji (nije bilo kontkata, sam si kriv što si pao, a on te neviđeno iseče), al će dovoljno biti bahati ti što su inicirali sranje da te načepe i da relativizuju njihovu krivicu samo zbog tvog afekta.. Poenta je ne dozvoliti im to samo zbog "imaš porodicu", u slučaju da eskalira.. Daleko od toga da ja ne razumem i da se meni nije desilo da padne roletna (verujem da isto važi za sve koji su osudili postupak kolege), kad je stoka mogla da te ubije ni krivog ni dužnog. Svakako, za iskren opis skidam kapu.

 

Do neke sledeće situacije za ovu temu, nažalost...

 

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 585 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 6 sati, nafetS je napisao:


Šta bi se desilo da si ga prvim udarcem nezgodno udario, da si ga usmrtio?
 

Moj ujak je davnih dana imao takvu situaciju.

Neki pijanac mu je dosađivao , on ga odgurnuo samo , pijanac pao glavom na ivičnjak ...i moj ujak ode na robiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Vrlo je teško dati (univerzalni i potrebljiv) savet kako se ponašati kada te neko svesno ugrozi, a onda se još pravi blesav ili pokuša da pobegne. 

Ima ljudi koji mogu mirno i racionalno da postupaju u takvim prilikama, ali ima i onih koji u takvim prilikama "malo" izgube kontrolu pa bude svašta. 

Pre oko dva meseca se vraćam iz Trstenika i odmah pri ulasku u Kruševac vidim u retrovizor auto koji me brzo sustiže (pri tome ne menja putanju nego ide direktno na mene). Bežim udesno i ovaj me preteče tako što prođe na dvadesetak santimetra od mene, a još pre nego što me je potpuno obišao kreće udesno. Vidim da desnom rukom drži telefon na uhu. 

Kočim i čim je prošao prelazim levo i po gasu. Stignem ga (velika i potpuno nova "Mečka", vozač od tridesetak godina, upicanjen ....., i suvozač sličnog izgleda). 

Idem bočno uz vozačeva vrata i pokazujem mu da stane, ali on ne jebava. Malo ispred nas parkiran auto, ja idem bočno pored i ovaj ne može da obiđe i zaustavlja se, a i ja pored njega. Nisam psovao niti vređao, pitam jel ima dozvolu i jel ga neko naučio kako se pretiče i koji je razlog što je pokušao da me ubije. 

On samo ćuti i ne buni se ništa.

I tako se završi, ja nastavnih, a vidim u retrovizor da onaj ostade. 

I posle razmišljam šta bi se desilo da su ona dvojica izašla iz auta (možda i sa nekom priručnom alatkom u vidu bejzbol palice) i namlatili me dobro i onda ladno otišli?

Prema tome, ukoliko u ovakvim situacijama "padate u vatru" morate da budete svesni (i spremni) da će možda i onaj sa druge strane da vam uzvrati (a možda je trenutno i u boljoj poziciji ili je bolje opremljen). 

Ja inače na motoru skoro uvek pri ruci imam vojničko ašovče, ali ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 827 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
33 minutes ago, zika56 said:

Ja inače na motoru skoro uvek pri ruci imam vojničko ašovče, ali ...

Ma da, bolje lepo odmah da ga pokopaš i posle nemaš problem sa zakonom :D

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Haha 11
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 19 minuta, Forsberg je napisao:

Ma da, bolje lepo odmah da ga pokopaš i posle nemaš problem sa zakonom :D

Ma gde da kopaš kad svuda asfalt i beton?

Bolje rešenje je da ga posipaš gorivom i da ga spališ. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS Adv '18

Smatram da uvek treba reagovati kad god te neko ugrozi direktno ili indirektno (tipa nije upalio dnevna svetla...) Ta reakcija je nekada pokazivanje rukom, sirenom, svetlima a nekad i verbalna . Fizičke nisam imao jer se uvek svodilo da vozači automobila budu svesni greške i izvine se (kao i ja kada vozim auto). A istina je da u ovo ludi vreme svi imamo prenaglašene relacije. Ipak ako te neko ugrozi životno i nakon toga se ponaša bahato i bezobrazno, tu nema zen budizma....Zato mi vrlo često smeta ovde na forumu preterano pokazivanje razumevanja za vozače automobila koji su uključeni u incidente i često bez bilo kakvih dokaza optuživanje motociklista za prebrzu vožnju (uz sva subjektivna veštačenja), itd....Ko hoće da poštuje sve propise i ograničenja po meni ne treba da vozi motor (naravno ne mislim bukvalno ali ih ne razumem) ali takođe ovi drugi moraju da snose sve posledice svojih odluka....e sad pucajte:)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Svi mi pravimo greske,slucajne ili iz neznanja ili nesvesno ili bilokako.Bezanje posle "udesa",svakako zasluzuje batine ili polupan auto.Gledao sam.kad je auto malo cuknuo i oborio dve curixe sa skutera i pobegao.Uplasene,uplakane,istraumirane.Samo zamislite da je imesto njih ili @satelisa,bilo vase dete.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Htedoh da napisem nesto sto mi se desilo pre nekih 8 godina, ali dugacko je. Poenta bi mi bila, mozemo mi da budemo mirni i stalozeni i pribrani. Meni licno moze neko da skace po zivcima dugo, ali kad ubode pogresan... Mozemo da pametujemo ovde kako ne treba da reagujemo. I? Neko udari @Satelis-a i krene da bezi. Neko udari devojcicu, ubije je i pobegne. Nosi nanogicu godina dana. Jer tako je u mogucnosti. Tako je u mogucnosti jer svi kazu nemoj, smiri se, pusti budalu, policija ce to da sredi.

Ne kazem da treba reagovati, prvi sam koji iskulira milion gluposti i u saobracaju i u zivotu, ali nekad, hteo ne hteo, moras da odreagujes.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)
pre 22 minuta, Igor86 je napisao:

Htedoh da napisem nesto sto mi se desilo pre nekih 8 godina, ali dugacko je. Poenta bi mi bila, mozemo mi da budemo mirni i stalozeni i pribrani. Meni licno moze neko da skace po zivcima dugo, ali kad ubode pogresan... Mozemo da pametujemo ovde kako ne treba da reagujemo. I? Neko udari @Satelis-a i krene da bezi. Neko udari devojcicu, ubije je i pobegne. Nosi nanogicu godina dana. Jer tako je u mogucnosti. Tako je u mogucnosti jer svi kazu nemoj, smiri se, pusti budalu, policija ce to da sredi.

Ne kazem da treba reagovati, prvi sam koji iskulira milion gluposti i u saobracaju i u zivotu, ali nekad, hteo ne hteo, moras da odreagujes.

Isto. Ovo za moždano fizičku reakciju. Jedino nisam ni grub ni nasilan, ali nisu to jedini odgovori.

 

 

Da zato nam stiže to što nam stiže, rad, red i redosled....jel smo svi pali test slobode. 

Slobodna volja je nešto drugo.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)
Pre 1 sat, ivica744 je napisao:

Svi mi pravimo greske,slucajne ili iz neznanja ili nesvesno ili bilokako.Bezanje posle "udesa",svakako zasluzuje batine ili polupan auto.Gledao sam.kad je auto malo cuknuo i oborio dve curixe sa skutera i pobegao.Uplasene,uplakane,istraumirane.Samo zamislite da je imesto njih ili @satelisa,bilo vase dete.

I uplašimo se. Jer nismo vaspitani da budemo odgovorni, ili zreli da se ponašamo odgovorno. Ne pravdam ga, ali odgovornost ako ne postoji mi kao zajednica ne postojimo.

 

Ah taj bahati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 2 sati, Woz38 je napisao:

I uplašimo se. Jer nismo vaspitani da budemo odgovorni, ili zreli da se ponašamo odgovorno. Ne pravdam ga, ali odgovornost ako ne postoji mi kao zajednica ne postojimo.

 

Ah taj bahati...

Svi se mi u nekim situacijama uplašimo, ali je jedna stvar kada se uplašimo zbog nečeg što nam se događa (ili što nam se dogodilo), a druga je stvar kada se "uplašimo" posledica nakon što smo svojim činjenjem nekog unesrećili. 

U ovom drugom slučaju nije u pitanju strah nego samoživlje i pokušaj da izbegnemo odgovornost. 

Neko "ima muda" i ne bude ga strah da kolima kroz grad juri sa 150+, a onda ga obuzme strah kada pri takvoj vožnji nekog ubije, pa onda lepo zbriše sa lica mesta i krije se. 

Nema to nikakve veze sa strahom. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

 

pre 21 minuta, zika56 je napisao:

Svi se mi u nekim situacijama uplašimo, ali je jedna stvar kada se uplašimo zbog nečeg što nam se događa (ili što nam se dogodilo), a druga je stvar kada se "uplašimo" posledica nakon što smo svojim činjenjem nekog unesrećili. 

U ovom drugom slučaju nije u pitanju strah nego samoživlje i pokušaj da izbegnemo odgovornost. 

Neko "ima muda" i ne bude ga strah da kolima kroz grad juri sa 150+, a onda ga obuzme strah kada pri takvoj vožnji nekog ubije, pa onda lepo zbriše sa lica mesta i krije se. 

Nema to nikakve veze sa strahom. 

Upravo tako. Strah je jedno, normalna pojava, a ovo je karakterna osobina govneta, izvin'te na recniku.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
On 4.11.2020. at 0:04, Satelis je napisao:

Da lajkovao sam i podrzavam Stefa.

...

Ne znam da li si doziveo da te neko sjebe i pobegne?

...

 

Jesam, pise i to u mom postu. Vise puta sitno i jednom bas debelo. Krivicno gonjen i osudjen za napad na OSL. Dozivotno uprljan dosije. Zbog vrlo slicnih razloga. Na kraju sam govnetu od 'policajca' koji je sve izazvao ali i znao da se postavi i izvuce svoje dupe, morao jos da platim odstetu za 'povrede'.

Ozbiljna skola.

 

Ali isto tako sam par puta u svojoj karijeri ucesnika u saobracaju uspeo da se iskontrolisem. I prosao mnooogo bolje po sebe. To je poenta. Next level (kad uspes da se iskontrolises) u odnosu na kolegu Stefa sto i njemu, i tebi, i svim ostalim prijateljima forumasima savetujem. Iskreno. Nikako zlonamerno. 

 

btw, lajkovao sam i njegov i tvoj post zato sto mi je apsolutno jasno sta si zeleo da kazes i kako razmisljas. Mislim da se razumemo.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 50 minuta, Pingvin37 je napisao:

Treba se kontrolisati. Treba biti mudar i smiren, zarad svog dobra.

 

Uglavnom mi koji to nismo, najvise o tome pisemo na forumu. 

 

Valjda zato sto bi to voleli da budemo...

Što bi se reklo: "Imam svoje mišljenje, ali se sa njim ne slažem i ne postupam po njemu". 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Bas tako bata Ziko. Na forumu sam "strog, detaljan i zahtevan" po nekim pravilima a u realnom zivotu nisam bas takav. Isto je sto se tice nasilja protiv koga sam uvek na forumu. 

 

E sad, ne mogu reci da sam dvolican al opet ovo je javna rec. Bar toliko malo zrelosti imam da ne zastupam voznju od 240km/h, divljanje, ludovanje zastupanje nasilja javno itd. 

 

Jer ovaj forum citaju novi clanovi a mnogi od njih jedva da imaju 20 i kusur godina, i sa takvim kurcevitim stavovima samo bi dali mladim usijanim glavama los primer. 

 

Zato ovaj forum treba da sluzi kao pozitivno dobronamerno orudje, a ne kao "nacin zivota fazon po svaku cenu". 

 

Vidim klinci se tu tetoviraju glume mangupe, bahati su najjaci su, to je tako bilo oduvek. Ne zameram im to, al postoji neka granica kad covek mora da presece i kaze - e sad imam dovoljno godina iako sam mlad da javno ne zastupam i ne pricam budalastine, jer ovo cita i neko mladji. 

 

Iako je i to nekad tesko. Pogotovo nama mladima naspram vas starijih (pricam za sve za foruma). 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3085 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

S obzirom da u ovoj državi stvari funkcionišu onako kako funkcionišu,keš završava posao gde god teško je iskontrolisati afekat, taj nakupljeni bes i frustaciju... Očekujem još gore stanje...

Treba reagovati ali kako...taj ako se izvuče sad biće gori drugi put... znači to činite za njegovo dobro:)

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja