Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
42 minutes ago, Pingvin37 said:

7:12

 

 

Lazni moralisti sa BJ Bikers foruma. Inace na ovaj kanal sam se preplatio i dobijao sam obavestenja o novim klipovima, bio mi je zanimljiv, posle ovoga, nije mi nesto privlacan. 

 

Cak covek kaze da mu neko sa ovog foruma zeli zlo. Ja iskreno smatram da ovde ne postoji covek koji nekome zeli zlo. Pogotovo ne kolegama na 2 tocka. 

 

U najmanju ruku razocarao sam se. Ne zato sto sam ja ili bilo ko drugi prvobranitelj BJB foruma, vec zato sto nisu skapirali kritike i odmah okrenuli na provokaciju. 

 

Ma ko ih jebe na kraju krajeva...

A taj isti sto sedi i sto se smeje Bjbu je na klipu kod @Sachmo ako se ne varam. Jbg grade momci karijete YT. Svakako ce vise njih pratiti i slusati nego nas ovde. A ta ista sto nas je "drukala" ne treba da bude clanica ovog foruma!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
39 minutes ago, Pingvin37 said:

Cak covek kaze da mu neko sa ovog foruma zeli zlo. Ja iskreno smatram da ovde ne postoji covek koji nekome zeli zlo. Pogotovo ne kolegama na 2 tocka. 

 

U najmanju ruku razocarao sam se. Ne zato sto sam ja ili bilo ko drugi prvobranitelj BJB foruma, vec zato sto nisu skapirali kritike i odmah okrenuli na provokaciju. 

Pogledao sam sad, takođe razočaran.

Ladno lik kaže da mu neko želi smrt i da je bilo poruka " neka mu je laka zemlja " :zbunjen:  (kao da se to na njega odnosi) .  A zapravo je tema bila o smrti onog klinca u Dobanovcima - i naravno - poruke su bile upućene tom prerano poginulom momku...

Ali je valjda ovako više skandalozno. Više pregleda i lajkova - to je ipak najbitnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
A taj isti sto sedi i sto se smeje Bjbu je na klipu kod @Sachmo ako se ne varam. Jbg grade momci karijete YT. Svakako ce vise njih pratiti i slusati nego nas ovde. A ta ista sto nas je "drukala" ne treba da bude clanica ovog foruma!

A koja je to sto nas je drukala?

Nisam gledao ceo klip, nešto mi se nije dalo da trošim vreme.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
40 minutes ago, drmilan_ said:

A taj isti sto sedi i sto se smeje Bjbu je na klipu kod @Sachmo ako se ne varam. Jbg grade momci karijete YT. Svakako ce vise njih pratiti i slusati nego nas ovde. A ta ista sto nas je "drukala" ne treba da bude clanica ovog foruma!

Ma ovo je javni forum, nema ovde drukanja. Niti iskreno ja smatram da je neko nesto "drukao". 

 

Nije problem neka misle sta hoce. A prvi taj Jovan Dasic cije sam klipove gotivio vozi covek umereno i normalno. Ne znam sto podrzava neko manijacenje kad sam nije deo te price. Al ok, staje uz drugare, "sve kul"...

 

Niko ne spori da su momci zeleli da se dobro provedu i da se druze svaka cast, al ako oni stvarno misle da je 240 km/h na putu Paracin Zajecar "malo brza voznja" i bez cenzure to da prikazujes deci (da da, bas kao sto pise - deci, jer i da ih prati stara garda samo budali nije jasno da YT i takve klipove najvise ipak omladina gleda) onda ne znam sta da kazem...

 

I uopste vise ne treba da okrivljujemo samo vozace na 4 tocka, jer izgleda da smo mi sebi najgori neprijatelji. 

 

Ova tema to pokazuje, i pokazuje koliko smo mi na 2 tocka samo jos jedni u nizu iskompleksiranih bahatih mamlaza...

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
41 minutes ago, Savan said:


A koja je to sto nas je drukala?

Nisam gledao ceo klip, nešto mi se nije dalo da trošim vreme.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Neka gaga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Takođe ne doživljavam ovo kao drukanje. Stojim iza svega što sam napisao, predpostavljam i ostali, a forum je javni. Čak je i dobro što su videli.

Ali evo opet gledam tu temu, i ako sam juče možda i pomislio da je moguće da se pogrešno protumači - kad bolje pogledam - vidim da nije tako.
A to izvlačenje poruka iz konteksta i pravljenje neke žrtve od sebe zarad par lajkova mi je toliko jadno da nemam reči.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Takodjer sam gotivio Dasiceve klipove dok je picio 11K onu voznju od pre godinu/dve dana.

Ima tema, dobio je ogromnu podrsku bas iz ove zajednice koju pominje sad u ovom klipu. Odgledao sam klip ^ ..... sta reci, nemam komentar sem da vrati brod na pravu putanju.

 

Pre 8 sati, Pingvin37 je napisao:

I uopste vise ne treba da okrivljujemo samo vozace na 4 tocka, jer izgleda da smo mi sebi najgori neprijatelji. 

 

Ova tema to pokazuje, i pokazuje koliko smo mi na 2 tocka samo jos jedni u nizu iskompleksiranih bahatih mamlaza...

Mamlaz nije postao od 2 il 4 tocka, mamlaz je kod kuce nastao a smrad mozga, ponasanja se samo siri kad izadje iz avlije, smrdi na svakom koraku.

 

Zbog bahate i brze voznje "kolega", taj dan vise sam pratio situaciju iza sebe nego ispred.

Dobro sam morao pregledati retrovizore pre nego krenem u preticanje jer su njihove brzine bile zaista velike, stra me bilo da ne udjem u suprotnu traku dok torpedo ide iza.

 

tu nije bio kraj, naleteh na jos jednog nandzarastog trkaca baju

na njegovom mestu nikad ne idem u preticanje 

Screenshot_2020-10-03_22.19.41.png

 

jok mori, drugu politiku broji

Screenshot_2020-10-03_22.03.13.png

 

brzina situacije 

Screenshot_2020-10-03_22.06.34.png

 

jos malo pa ostra krivina na levo i suzenje preko mosta, borbu je vodio da umiri auto

Screenshot_2020-10-03_22.07.11.png

 

Screenshot_2020-10-03_22.08.15.png

 

dete na pesackom, beogradjanin koci al kasno, ne moze se zaustaviti

par puta kratko a brzo opaljujem po sireni da mala ne krene na pesacki

Screenshot_2020-10-03_22.09.35.png

 

ode mamlaz

Screenshot_2020-10-03_22.10.10.png

 

nandzara trkac tu je iza mene

Screenshot_2020-10-03_22.10.46.png

 

pi*do jedna mala

Screenshot_2020-10-03_22.11.28.png

 

Ovakvu istu situaciju sam imao pre mnogo godina jos iz doba Osnovne skole (Dragojlo Dudic u MML)  gore na smederevcu kod Nis pumpe gde je racvanje puteva.... znate sigurno, prosli ste milion puta.

Par nas je htelo da predje ulicu (jer je preko puta pekara) na pesackom prelazu, drugar je nastradao ali bez vecih povreda. 

Mamlaz nije gledao, poceo je da koci ali kasno, drugar je mislio da ce se zaustaviti (sta zna dete da proceni) i tras, ode koska.

Tu je mnogo dece stradalo tokom godina i godina jer je velika frekventnost saobracaja i tako je bilo sve dok nisu napravili most, metalnu konstrukciju kako bi deca bezbedno prelazila sa jedne na drugu stranu jer drugog resenja nije bilo.

 

Ta situacija mi je bila u glavi kad sam video devojcicu na pesackom i mamlaza kako koci i ne moze da se zaustavi.... samo da ne krene, pa sam otud opaljivao po sireni :neznam: frka mi bila.

 

za kraj truba bi bilo ne pomenuti sekace krivina :)

Screenshot_2020-10-03_22.12.23.png

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Jutjuberi,tiktokeri,influenseri,vlogasi i oni drugi sto ni ne znam kako se zovu,kurci,palci,muka mi je od njih i od ovog konzumentskog doba i nek opizdi vise meteor pa da se krene od pocetka,jer svet u kome se na akcijama i sms porukama skupljaju pare da jedno zivo bice ostane u zivotu a na drugoj strani neka kurava pokaze debelo dupe i zaradi milion dolara po slici nije mesto za zivot,a bice sve gore i gore.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
pre 5 minuta, Satelis je napisao:

dete na pesackom, beogradjanin koci al kasno, ne moze se zaustaviti

I eno juce citam onaj idiot sto je ubio dete na divcibarama dobio 2 godine,ko zna da li ce i biti u zatvoru,citam kaze jadna majka bilo je sramota slusati ga kako je lagao i izvrtao stvari-nema pravde,jadno dete,jedino odrobijati kretena ne znam sta reci,suze su mi krenule>:(.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 14 sati, drmilan_ je napisao:

Ova moja je neka zlatna sredina, vec posle su duduci od generacija

Tako se to dozivljava iz generacije u generaciju

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG
14 hours ago, Satelis said:

Neka neka samo nek prozivaju, za takve se ne brinem.... nek nastave merenje patke.

Tu su dve teme, motoristi na drumu i crna hronika.... pa gde upadnu.

Samo cu reci da ovo ne zvuci lepo. Kao da zbog nekih svojih licnih frustracija prizeljkujes tako nesto da bi pokazao da su tvoji stavovi o saobracaju ispravni? Pustite ljude oko sebe, nemojte samo drvlje i kamenje ako nisu kao vi.

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Da, nije lepo, dok voze na stazi.

U saobracaju smo svi ravnopravni ucesnici i takvi se ne kockaju samo sa svojom glavom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre sat vremena, mrgud je napisao:

Samo cu reci da ovo ne zvuci lepo. Kao da zbog nekih svojih licnih frustracija prizeljkujes tako nesto da bi pokazao da su tvoji stavovi o saobracaju ispravni? Pustite ljude oko sebe, nemojte samo drvlje i kamenje ako nisu kao vi.

Jok, poslužiću ih kafom?

U prevodu si rekao nemoj po braću bajkere, bahate doduše.....bio si pored mene pa si video kolika je to doza bezobrazluka od strane istih, manijačenje bez ikakve potrebe!

Može meriti patku kod mame i tate u svom dvorištu, suviše je mnogo bezobrazluka na ulici....samo toliko i najblaže rečeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Mene grča, jača, čemeruša

Ako već biramo i poručujemo

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Al sto me uzjeba jedan u Nsu sad. Silazimo ka miseluku, mi sa Bjba, dvojica na Ru cekaju semafor, mi prolazimo, baja preko crvenog izlece, sece nasu kolonu, mota levo uz kolonu i gas pored nas i izleti dole. Uzeti i nasamarati idiota

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Slušaj...

Krilaš...

Sada već provociraš i izazivaš...

A to nije lepo...
Mogu ja da budem i mamlaz i bilmez i bahat...

Nije to lepo, nekome ko je vazda gladan šećera...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Cut be, dobar im ovaj djem od kajsiju :ljubav: i ne se vataj za vrata od frizider il spajz il podrum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

@Satelis citam i sticem utisak da si bas bas popizdeo i dok si vozio i dok si kacio slike pa vracao film. Sledeca slika dok citam meni izlazi pred ocima, pojavljuje se jedan od njih kod tebe na servisu uf uf uf :rat3: (i naravno pocinjem da se smejem na glas, zeni nista nije jasno, verovatno razmislja za koju se budalu udala :lol2:)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX

Apropo priče o provlačenju između kolona na semaforu u kontextu bahatosti... 

Prošle nedelje, raskrsnica Bulevara oslobođenja i Kneginje Zorke u smeru ka Slaviji (prvi semafor posle onog kod Hrama)... Hvata me žuto i mada sam mogao da prošem glat, nisam hteo, ionako je gužva ispred u oba smera, samo bih se vucarao u koloni. Reko' bolje da sačekam na semaforu, da malo odmaknu. Stojim, držim nožnu kočnicu, zablenuo se negde, ne znam ni ja. Saobraćaj iz K. Zorke naveliko piči i maltene se bliži trenutak da mi se upali zeleno, kad, tras! Čovek me čukne otpozadi novim Pasatom. Srećom, meni je stradala samo tablica, koju sam ispravio rukom, a njemu je malo branik. Udarac je bio vrlo lagan, ali me je ipak onako nespremnog cimnuo. Izvinjavao se, nije pokušavao da se pravda, nudio da nadoknadi štetu. Prošao je uz obećanje da će više voditi računa o motoristima, jer nisam imao nameru da se ciganišem za slomljem ram tablice i malo oguljene boje sa nosača i same tablice. 

To je sve prošlo super, ali moglo je da bude i drukčije... Da je išao malo brže ili da ja nisam bio tako čvrsto oslonjen na pedalu kočnice, mogao je da me baci na vozila koja baš tu, skrećući ulevo, prolaze tik ispred zaustavne linije. Ili, da je bilo neko vozilo ispred mene na semaforu. 

Neću nikome da solim pamet, ali ako se dešava da nas neko ne vidi dok smo sami na semaforu, pretpostavljam da smo još više kamuflirani ako ima nekog ispred nas, a i posledice takvog udarca sigurno su teže, pa zato planiram da i ubuduće stajem na čelo kolone kad god je to moguće ili da se makar malo provučem, čisto da nisam poslednji. Ovoga puta nisam imao izbora, jer sam bio sam, ali sam imao sreće i još sam odlično prošao. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)
Pre 10 sati, TAZZ je napisao:

Slušaj...

Krilaš...

Sada već provociraš i izazivaš...

A to nije lepo...
Mogu ja da budem i mamlaz i bilmez i bahat...

Nije to lepo, nekome ko je vazda gladan šećera...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk
 

Nasmeje me sa ovo vazda.... djete jedan veliko...

 

Provlačismo se po BG, od Obrenovačko/Surčinske raskrsnice do Košutnjaka i do Varadero kluba na Savi tj Adi...izlaz hteo da ne idem u BG već na ostružnicu (a napravih par neiskusnih poteza, treba se terat kroz gužvu više...)

 

Posle malo i po Novome Sadu, koliko su dozvolili ostali četvorotočkaši od početka Kralja Petra I do Kopernikove i posle preko sajma i bulevara do Promenade i posle za autoput 38min od NS izlaza do Bikovo odmorišta...(puno sviranja ali nije bilo problema)

 

Uzvratno se javismo na autoputu, obojica besmo u brzoj traci, ja za aerodrom a on ka NSu pre slikanja uz Teslu...

 

A sad da napišem i molbu i izjavu za mamlaza kera....i posle robija u hotelu Serbia(Cp6uja)...

20201007_083114.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja