Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sve to pocinje od bahatih sitnica. Ajd šta smeta sto sam stao ovde na 5 minuta, pomericu ako zatreba. Sledeći je stigao i misliš se, za 10minuta nije nikome stalo. Treći dolazi i misli se kad mogu ona dvojica mogu i ja, nisam najgori.

Ja to nekako uvek poredim sa našim cevabdZinicama. Otvore prvo kiosk i nema ništa drugo, stojiš u redu i čekaš. Kroz godinu ili dve naći će se tu 2-3 stolica ona visoka da mogu ljudi da se nalakte. Kad krene posao još bolje onda će se izbaciti uz ivicu trotoara 2-3 stola za sedenje tako da može i da se sedne i popije nešto. Prolaznici će moći i dalje da prolaze jer je širok trotoar. Nakon toga sledi lancic oko prisvojene bašte i još par stolova tako da prolaznici mogu da prodju, pa čak i kolica ali jedvaaa.

Kroz koju godinu je basta zastakljena :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Evo nek mi objasni neko ovo,covek parkirao na komsijinu cupriju i ostavio ovako 4 sata,niko ne zna ko je i gde je,pa majku ti jebem da li si normalan:neznam:

20200115-115922.jpg

Stani kao covek ima mesta za sve idiote,idiotski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ne bre, sto .... po nekima nije to nista strasno, nit je ko ugrozen, ima mesta... ajte molim vas ne preterujte.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Možda je u kvaru, pukla letva volana, ili ko zna kakav banalan razlog..., pa otišao po mastora ili da organizuje šlep.

A, možda je stvarno buzdovan. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
20 hours ago, Satelis said:

Ne bre, sto .... po nekima nije to nista strasno, nit je ko ugrozen, ima mesta... ajte molim vas ne preterujte.

I ako neko neko dodje da mu prigovori ili ne daj boze napise kaznu, treba ga nokautirati!

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 2 sati, lestra je napisao:

Makar je kec lagan,dignes zadnji kraj i premestis u kanal npr i resen problem...

Priblizis do drveta pa tocak vezes lancom :) pod drvo stavis staru tupu sekiru i cedulju "ne se sekiraj, kljuc je na sigurnom".

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Evo, i ovaj se bahatio, pa udario u vozilo auto škole:

 

   

policija-traka.jpg
MITROVICA.INFO

Danas oko 15 č. dogodila se strašna saobraćajna nesreća u Rumi gde je došlo do čeonog sudara 2 automobila. Za...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500
Pre 16 sati, lestra je napisao:

Makar je kec lagan,dignes zadnji kraj i premestis u kanal npr i resen problem...

Proveren sistem, više puta. Osim ako nema 2 meteora cementa u gepeku. Onda je malo teze... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS

Imao sam slicnu situaciju dok sam putovao Makedonijom, od Skopja do Tetova, u tri trake, gde je srednja za preticanje za oba smera, lik mi je usao u moju, njegovu trecu traku,i to u krivini meni na levo, da nisam bio motorom nego autom, poginuo bih u direkt sudaru jer su sve tri trake u tom momentu bile zauzete.
Takodje na nasoj Ibarskoj je lik vozio bez prelaska u njegovu traku, suprotnom trakom prosavai pored mene, a mene terajuci da se pomerim skroz uz ivicu. Za ovaj drugi mi je zao sto nisam imao nesto da mu razbijem soferku... Za ovaj prvi slucaj sam u trenutku zaboravio kako se zovem pa mi ni top ne bi pomogao jer ga se ne bi setio...
Uzas

Evo jednog primera.
 
 https://youtu.be/DuuzfJfyt60
 
I još jedan.
 
 
 https://youtu.be/JX3v7V_GTnw
 
Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
 
 
 
 
 
 
 


Sent from my COL-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Redovna pojava kod mene u naselju, onda se parkiram tako da mu "olizem" vrata pa ulaze kroz suvozacka, kod jednog komse je vec evidentan pomak u zauzimanju parking mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nikad ne mogu da shvati ljude koji zauzmu dva parkin mesta, dođi mi da im miniram auto. Sreća pa je uglavnom žena sa mnom pa mi da lekove za smirenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
On 1.9.2019. at 23:32, shoyyka je napisao:

Da budem iskren, to i mene malo brine... on na mene, ja na njega... kad prodje situacija i bes zapitam se onako glasno pod kacigom:Da li si ti (ja) normalan? 

Primetio sam da to radim i dok auto vozim kad me neki majmun iznervira... samo još hladnije,skoro i ne trepnem... valjda da bi osetio prpu pa da to više ne radi? Nemam neko racionalno objašnjenje... :neznam::lud:

Nisam takav bio ranije! 

mislio da sam jedini a vidim isti smo

jos crnjak sto smo slabiji motorima na auta

zato sam pobegao na autoput

izduvam se 

napucam adrenalina i

miran kuci do sledeceg vikenda

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 7 sati, zarekg je napisao:

A ona 2 kombija su parkirana propisno?

Parking u ovoj ulici se nalazi između 2 trake pa za vreme trajanja pijace kombiji, koji donose robu, su dugački i ne mogu da stanu redovno parkirani, pa onda oni parkiraju ˝popreko˝. Ni to nije idealno rešenje, jer i oni zauzimaju po 2 parking mesta tako, ali oni nemaju ni izbor. Ovaj vozač Juga je samo bahat, a itekako ima izbora, obzirom na veličinu vozila.

Kombi iza je parkiran na kućni prilaz i tamo je zabranjeno parkiranje, ali opet zbog svoje veličine (dužine) mislim da ni nema puno izbora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
On 1/16/2020 at 10:26 AM, piki said:

Evo nek mi objasni neko ovo,covek parkirao na komsijinu cupriju i ostavio ovako 4 sata,niko ne zna ko je i gde je,pa majku ti jebem da li si normalan:neznam:

20200115-115922.jpg

Stani kao covek ima mesta za sve idiote,idiotski.

They see me rollin they hatin.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
9 hours ago, ThePainkiller said:

Parking u ovoj ulici se nalazi između 2 trake pa za vreme trajanja pijace kombiji, koji donose robu, su dugački i ne mogu da stanu redovno parkirani, pa onda oni parkiraju ˝popreko˝. Ni to nije idealno rešenje, jer i oni zauzimaju po 2 parking mesta tako, ali oni nemaju ni izbor. Ovaj vozač Juga je samo bahat, a itekako ima izbora, obzirom na veličinu vozila.

Kombi iza je parkiran na kućni prilaz i tamo je zabranjeno parkiranje, ali opet zbog svoje veličine (dužine) mislim da ni nema puno izbora...

 

Pa da, ovi koji nemaju izbor, jer to i nije parking za njih nisu bahati a ovaj sa Jugom jeste. 

A ako naidje sleper, moze da stane i na celu ulicu jer nema izbora. I onda je sve u redu. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 55 minuta, zarekg je napisao:

 

Pa da, ovi koji nemaju izbor, jer to i nije parking za njih nisu bahati a ovaj sa Jugom jeste. 

A ako naidje sleper, moze da stane i na celu ulicu jer nema izbora. I onda je sve u redu. 

Kolega, ja ni u jednom trenutku nisam rekao da ovi vozači kombija nisu bahati, niti ih opravdavam, samo iznosim činjenice kako stvari stoje na tom parkingu...A pored toga, ako malo bolje pogledaš fotografiju, videćeš da pored kombija, sa njegove leve strane, ima mesta da se parkira još jedno vozilo (uostalom, tako i rade), a pored Juga ne može ni motocikl da se parkira...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova

Sve je to lepo. Samo ne znamo da li je i taj sa Jugom morao tako da stane jer mozda nije mogao tog trenutka drugacije. Onda se oni pomerili, novi se parkirali kako treba i on ostao ona stranka. 

 

Stalno nalazimo izgovor za neko nezakonito ponasanje. Ali izgovori ne vaze za sve. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja