Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. CB500X (prethodno '98. Transalp xl600v)
7 hours ago, Gajo Sevojno said:

Ništa lepše nego kad debelog gs-ovca maltretiraš sa 3x slabijim motorom... 😅👍.. 

Haha ili to ili kada presisas R motor po nekom malo losijem, krivudavom putu, a on mora da vozi kao po jajima 😀

Promenio član Blackened
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: 2020 KTM 790 Adventure
15 hours ago, punisa 16 said:

 Ladi se prasetina u nekoj sumadijskoj pecenjari mora da se pozuri. 

Video sam coveka koji je bio toliko pijan da nije mogao da sedne na motor. Drugari mu digli nogu, prebacili ga na sediste, covek upali motor i ode. 

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
Pre 9 sati, h0use je napisao:

Video sam coveka koji je bio toliko pijan da nije mogao da sedne na motor. Drugari mu digli nogu, prebacili ga na sediste, covek upali motor i ode. 

To mu nisu drugari, ja mom drugu bi bacio kljuc od motora da ga vidim da takav planira da sedne da vozi.. Mada kad je čovek dijalabola, ne može mu niko pomoći...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
pre 15 minuta, Gajo Sevojno je napisao:

To mu nisu drugari, ja mom drugu bi bacio kljuc od motora da ga vidim da takav planira da sedne da vozi.. Mada kad je čovek dijalabola, ne može mu niko pomoći...

A šta ćeš sad kad imaš ove keyless motore, a on turio ključ u gaće da ne izgubi?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Električni skuter i bubice u ušima? :tras2:

Preteče me kretenčić sa desne strane, 'ajde nisam reagovala, znam da je 90% njih nenormalno i nepredvidivo u saobraćaju.

Op, ispred mene će malo da vozi pa će da ide levo, a nije upalio migavac, ipak neće levo, aj nazad desno i pravo na mene (a ja vozim po sredini).

Sreća pa CBF ujeda kako koči inače bi ga pokupila, nisam išla brzo. Nije ni skontao da sam tu dok mu nisam svirala i zavrnula gas... :tras1:

Kad bi uvodili zakon da se za njih ne odgovara isto kao za mušice na viziru, prva bi glasala.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Sad me podseti, ja sad uBosni, magistralni put, ogranicenje 60, za neverovati svi idu 60, i onda odjednom klinci na skuteru/mopedu na jedvite jade prolaze tik uz mene po sredini puta, u susret sleper, u sekundi se pomerim koliko mi ivica puta dozvoljava, sleper na sirenu, a balavci izmedju mene i slepera koji se mimoilazimo, obojica bez kaciga. Dadem gas, jebem sve po spisku kroz prozor i vicem da stanu da ih nasamaram obojicu, i opet idioti isekose me i pobeze u neku ulicicu. Balavci, da odgovaram za neciji zivot, mamicu im jbm 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Katastrofa... Sve ih je više, a poznavanje saobraćajnih propisa jedna velika nula.

Dok sam ga preticala gledam ga, on mrtav 'ladan k'o da se ništa nije desilo. Posle toga je vozio iza mene sve po P.S.-u. 😂

Moraću kad-tad da nabavim neku kamericu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 966 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Jeftini skuteri, roditelji klincima ispunjavau želje i kupuju im,oni voze magistralama, ne poznajući saobraćajne osnove i propise, naravno bez opreme! Puna ih Banja Luka, prigradska naselja posebno, gdje policija uđe jednom godišnje ili po pozivu... Jao majko kad me kao krenu preticati, ja na CBF-u 1000.. ,samo usporim... nemoj da te nosim na duši, sunce ti dječije!!  Ja da sam skuter tražio u njegovim godinama, em bi m stari namlatio što valjam gluposti, pa bi me namlatio forme radi, da mi takva glupost ne padne na um više!!  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS
pre 40 minuta, mali_zmaj je napisao:

Jeftini skuteri, roditelji klincima ispunjavau želje i kupuju im,oni voze magistralama, ne poznajući saobraćajne osnove i propise, naravno bez opreme! Puna ih Banja Luka, prigradska naselja posebno, gdje policija uđe jednom godišnje ili po pozivu... Jao majko kad me kao krenu preticati, ja na CBF-u 1000.. ,samo usporim... nemoj da te nosim na duši, sunce ti dječije!!  Ja da sam skuter tražio u njegovim godinama, em bi m stari namlatio što valjam gluposti, pa bi me namlatio forme radi, da mi takva glupost ne padne na um više!!  

Već sam pisao o tome ovde, lično sustigao devojčurak na skuteru kako vozi magistralom sa šlemićem na glavici i - priča na mobilni telefon.

 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 1 minut, ironhorse je napisao:

Već sam pisao o tome ovde, lično sustigao devojčurak na skuteru kako vozi magistralom sa šlemićem na glavici i - priča na mobilni telefon.

 

I ovde je to redovna pojava, šteta što nemam kameru da sve to snimim. :tras1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 966 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Cjenim ja da se djeca upoznaju sa saobraćajem još dok su djeca, ali na pravi način, da ih roditelji suoče sa posljedicama, da ih upoznaju sa propisima,osnovnim znakovima, zabranama, da koriste barem kacigu i rukavice .. Ništa više. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 7 sati, mali_zmaj je napisao:

Jeftini skuteri, roditelji klincima ispunjavau želje i kupuju im,oni voze magistralama, ne poznajući saobraćajne osnove i propise, naravno bez opreme! Puna ih Banja Luka, prigradska naselja posebno, gdje policija uđe jednom godišnje ili po pozivu... Jao majko kad me kao krenu preticati, ja na CBF-u 1000.. ,samo usporim... nemoj da te nosim na duši, sunce ti dječije!!  Ja da sam skuter tražio u njegovim godinama, em bi m stari namlatio što valjam gluposti, pa bi me namlatio forme radi, da mi takva glupost ne padne na um više!!  

Ništa se nije promenilo. Kada sam bio dete, tako je bilo sa Tomosima. Neki stariji 14+ su prelazili na Mz. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 966 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702
Pre 11 sati, mrle je napisao:

Ništa se nije promenilo. Kada sam bio dete, tako je bilo sa Tomosima. Neki stariji 14+ su prelazili na Mz. 

Istina ali ,ja sam živjeo u Puli i masa klinaca je vozalo,APN-ce,automatike,14-ke, ali mislim da je intenzitet saobraćaja bio drugačiji, da je vladala drugačija saobraćajna kultura, i da su klinci malo više pazili na sebe, ne znam.., to je neko moje viđenje. Možda griješim..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1846 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Pre bih rekao da smo cvikali od policije.Jer,ako te navataju,sleduje šljaga,ispuštanje guma,i guranje do kuće.Sad klinci ne vide policiju a kamoli nešto drugo .

Promenio član gebee&co
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 10 sati, mali_zmaj je napisao:

Možda griješim..?

Ne grešiš ništa, tako je bilo svuda. Ja sam vozio Jawu 350 (doduše, više je gurao da upali :grr:) bez kacige, kategorije, neregistrovanu, pa kad me startuju plavci u stojadinu, znam da ću je gurati do kuće bez ventila... Nisam ni razmišljao da im bežim. Setim se kad su jurili kecom po naselju nekog momka na tomosu 15. Jeste im pobegao, par dana kasnije ga navatali, nije dobro prošao...

Bilo drugo vreme...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja