Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja uopste ne shvatam smisao njegovoh moto vlogova, zujanje, smijanje???
I posle se ljuti sto nema pregleda
Moze biti da sam i ja omatorio, ko ce znati

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока



  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Jel ovo onaj sto je prosle godine kupio r6, pa se registrovao na forum da nam kaze kako mu zelimo zlo i da hocemo da izgine?

I ovaj sa mustangom je sto posto pomislio "kakvi su ovo pajseri"

Promenio član ser
  • Haha 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
 
 
 
Zvog ovakvih indijanaca nas ni ne vole posebno...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
Pre 16 sati, ser je napisao:

Jel ovo onaj sto je prosle godine kupio r6, pa se registrovao na forum da nam kaze kako mu zelimo zlo i da hocemo da izgine?

I ovaj sa mustangom je sto posto pomislio "kakvi su ovo pajseri"

Ne, nije taj. Nisu mnogo razliciti, samo razmisljaju trenutno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Mora da je ispao iz njega kada je otvorio vrata

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Ok, danas sam završio sa vožnjom motora. Mislio da odem na Avalu malo al zajebi, ne izazivam sudbinu.
 

1) u Mirijevu idemo lagano u koloni (~30kmh) i likuša obilazi i u susret joj ide bus i ona krene da se vraća u traku, uporedo sa mnom vozi.. ja sirena, bežim desno, kočim, koči i ona jer je crveno na semaforu staje auto ispred nas. Na kraju nisam imao gde više desno od ivičnjaka levom nogom joj šutnem vrata (koleno je i dalje na rezervoaru, u stranu sam pomerio samo potkolenicu), retrovizor joj je na 2 cm od mog rukohvata, toliko je blizu bila, još imam ojačanje na patici metalno, ožuljao joj farbu... Izlazi, gleda i

"šta si mi ovo uradio na vratima, jesi normalan"

krenem da urlam "jesam ja normalan, jebotebog, gde ćeš u mene, koliko si blizu bila da sam te šutnuo u vrata, čula si da sam šutnuo a sirenu i mene ne vidiš".

"Pa ide bus moram da se sklonim". 

"imaš 5 sekundi fore, ako se ne vratiš u auto, ja ću da prevrnem motor na auto, zovem policiju pa se njima pravdaj".

2) Milana Rakića, ležeći policajci kod policijske stanice i zona škole, ograničenje 30kmh. Prolazim ležeći lagano, stajem pre pešačkog da pređe mama sa kolicima sa moje desne na levu stranu, što traje, recimo, 5-6 sekundi dok je spustila kolica i tih par koraka. Čujem iza škripa kočnica i udarac branika/kartera preko ležećeg i proleti džip levom trakom, i pored kočenja slobodna procena 50+ je išao. Žena stala ispred motora, kolica tik do linije..
Dolazim na semafor, stanem, kucnem, opet žensko u autu, spušta telefon, spušta prozor,
"šta oćeš?"
"jesi normalna, znaš koliko je falilo kolica sa bebom da pokupiš šta si se zaletela, još na pešačkom obilaziš"
"tu nije pešački, šta si ti stao na sred puta"
(broj Stefane do 10, sve je ok prošlo sva sreća).

 

3) šlag na današnju tortu od govana...
most na adi, gužva od semafora za b.brdo do Drajzerove, kolone polako idu, utapaju se na kraju mosta u jednu, pomeramo se bukvalno po par metara pa stojimo.
Udarac otpozadi, srećom ruke na kormanu i obe noge bile spuštene. Malo me gurnulo, par cm. Silazim sa motora, opet devojka neka, nov fića kabrio.
"kako si ovo uspela, u koloni smo jedno 100 metara već, bukvalno se jedva pomeramo?"
"joj, okrenula sam se nazad da vratim psa u torbu, izašao je i kad sam se okrenula, vidim da si ti naglo zakočio, nisam uspela da stanem"
ja ne verujem šta čujem.
"stojim bar 10 sekundi u mestu, kakvo kočenje?"
"Pa nisam videla da stojiš"
Pogledam, nema ništa na motoru, udarila u blatobran, njoj spala neka lajsna sa branika
"ja ću sad da krenem, ti ćeš da pustiš 3 auta da uđu ispred tebe, da napravimo distancu, ako Pjer izađe opet, bar da udariš auto. I imaš pojas za psa da kupiš u pet šopu, bolje to nego da zgaziš nekog nedužnog"

Nemam ništa protiv žena vozača (vozače delim na debile i na idiote, nikako polna diskriminacija).
Evo da sam seo da izmislim ovo sad, ne bih mogao.. Sva sreća sam se juče sa sestrom vozao po gradu, nije išla danas sa mnom,sad bi takav strah navukla, a taman se opustila počela da uživa kad se negde vozikamo motorom..
A samo da trknem nešto do grada, brže ću motorom nego da se kuvam u autu...
Društvo, čuvajte se, šta da vam kažem, sve znate.

  • Sviđa mi se 12
  • Tužan 5
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Stvarno treba imati debele živce za vožnju po gradu. Ispred sebe gledaš i moraš/možeš da pretpostaviš šta može da se desi, ali iza...gledamo svi u retrovizore, al džaba, ona gleda Pjera...

Jutros krećem na posao, oko 6, prolazim pored privatne bus garaže, pravac kilometar (posle Ateksa ka Čuk. Padini) i gledam bus koji se sprema da izađe iz garaže. I na 50 metara ispred mene ladno kreće, ne j*be me ni 2 % ...Tek ssm krenuo, ladan motor, ne prelazim 50-60, stanem da se uključi, obiđem ga, na prozor "šta to radiš ? Oduzeo si mi prvenstvo prolaza ", gleda me, nešto mumla, nema izvini, ...

Prošle i preprošle godine su me dvojica isekla odavde iz garaže, do šipražja. Pisao sam ranije. Već sam navikao na njih, ali plašim se, naleteće neko brži od mene...a valjda neće...

Samo debeli živci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

@nafetS
Ja se tebi divim. I ja vozim po gradu i znam šta sve moze da se desi. Ali tebi se sve zgužvalo u jednim danu. Ne znam da li bih ja imao toliko prisebnosti


Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Ne znam, tako se složile kockice. Nema šta za divljenje, samo nisam imao snage da se svađam i da budem đubre iako sam imao pravo, danas je moglo da prođe bilo šta, samo da privedem dan kraju. Nadam se da sam odradio svoj deo za ovu godinu :)

Ima i nastavak, saga continues, stao sa sestrom na pumpu, autom, ona vozila. Natočili sokić u auto, otišao da platim, vraćam se, sedam u auto, dok ja ulazim, ona pali auto, kuplung, prva, i čuješ sirenu iza. A prijatelju... Izađem napolje, priđem autu iza

"Izvolite, nešto nije uredu, vratili smo crevo na mesto, ne curi ništa iz auta, radi signalizacija?"
"pa znaš li ti koliko ja čekam da sipam gorivo, jel možeš da požuriš malo?"
"Mogu naravno, vi ste sledeći svakako"
Okrenem se, otvorim rezervoar sipam još par litara, kažem sestri da se zaključa u auto (ako je lik neki idiot), zatvorim poklopac i odem opet da platim. Da sam se razvlačio pa i da razumem, nego nisam, a matori stigao kad sam ja išao ka kasi, znači samo je čekao dok platim, a moja je krivica što je gužva bila na kasi...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

To na pumpama je izgleda postala svakodnevnica,skoro u Vrnjackoj Banji sipam,nema QR koda i ulazim da platim bez reda na kasi, izlazim i oblacenje lik svira... Naravno bmw i komplet style vozaca iz '93 ali ubrzan sav. Cim sam ga video sve mi je bilo i kasno i zao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ima i onih koji vjerovali ili ne stanu na pumpu i zauzmu 2 mjesta, znaci od svoje pumpe se odmakne vise od metra, pa se i na drugu ne moze stati. Onda kada ih opomenes, evo sad cu ja, pa sta sad ces ti debilu, zar je toliko tesko pogoditi da stanes uz pumpu
Opet ima jedna trgovina u mom komsiluku koja je ispred napravila parking mjesta za kupce, desava se ponekada da dodjem i niko od kupaca nije parkirao na parking mjesto. Najsladje mi je onda kada uparkiram na mjesto, pa nekoga zagradim i mora da me ceka dok dođem

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 632 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

 Najbolji su mi oni koji stoje pored radnika pumpe koji im sipa gorivo. Kada momak zavrsi sa sipanjem i preda im kljuc oni onda zakljucaju auto i krenu ka kasi. Onda se sete da im fale cigarete, neki slatkis, sokic, hleb i mleko... 

 Polako nazad do kola, otkljucavanje, pakovanje robe...  Citava vecnost.

 Ako imaju coveka za sipanje i nije trenutno zauzet ja otvorim cep i odmah ka kasi. Sta ima da ga gledam? 

 Naravno ako sam skuterom sacekam ali tada sipam malo pa ide brzo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Razvlače se, ne žure, lagano, pa šta onda dobri ljudi? Pa šta? Kuda se vama iza njih žuri? Zar se i u najjednostavnije kupovine ide sa nedostatkom fitilja i volje? Završiće i taj ili ta ispred, završićete i vi, nemojte se oko toga nervirati, nije to bahatost, samo nedostatak strpljenja. Nije vredno nerviranja. Opustite se, boga mu poljubim.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 632 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Ne radi se o cekanju. 

Radi se o tome da ljudi vise ne primecuju nista i nikoga oko sebe. 

Nije problem cekati, nekada sam sedeo celu noc u koloni ispred pumpe da bi sipao malo benzina.

 Mnogo ljudi se ponasa kao da ceo svet postoji zbog njih. Nervira me taj nedostatak paznje i obzira prema drugima. 

  Upropascen smo narod. Posledica svih onih sranja koja smo prozivljavali. 

 Uvek nadjemo izgovor za sve sto ruzno uradimo.

 "Pa sta ako sam... i meni su..."  

 "U ovoj zemlji ne mozes drugacije..."

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja