Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Čitam i flešbek pred očima, u autu sam tako izbegavao lika koji je stajao na raskrsnici jedno 20 sekundi i rešio da skrene levo tik ispred mene, izbegavam njega i udaram u kombi koji je stajao iza njega. Naravno p*** je pobegla, ja "skrivio" jer ga policija nije našla (nisu ni pokušali, izbacili iz zapisnika a svi koji su davali izjave dali u moju korist).. al ovaj nije imao gde da ti makne, tačno ga ne bih pustio da ode. Cimao bih ga na suočavanja, veštačenja, realno on i jeste skrivio sudar, iako se to teže dokazuje jer niste imali kontakt (što je glupost, al olakšava policiji, označe te kao krivca jer ti i jesi udario drugi auto), ali dobar advokat bi to (možda) mogao. Samo iz principa bih gurao do kraja, mada, što pre se oladiš, lakše je, ovako je manje živaca.

Elem, cela ova priča je sad nebitna, prošao si, ne dobro, odlično, nema povreda, motorić dovedeš u perfekciju i uživaš dalje, sezona tek počinje fino :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

Moja bivsa suzana. Salje mi jutros decko sto je kupio od mene. Sva sreca njemu nije nista...

Cuvajte se...

2baff9db-2d38-4ec0-925a-9571427bd2eb.jpg

81ad35e3-2a00-40b7-a7aa-273683517d81.jpg

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Biće da ga nije video ( ovaj sa autom)...dobro je da kolega nije povredjen, sigurno vozio malom brzinom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Velika, ogromna sreca da nije niko stradao, valjda?

Ovakvom idiotu treba dati direkt metak u celo ili dozivotni zatvor.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne smem ni da zamislim da je neka učiteljica vodila 20, 30 prvaka...i da niko nije povredjen, ipak je stres za sve, na ulici...strašno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Onaj ko prati emisiju SAT verovatno zna za akciju koja traje već 8 nedelja. SAT sa sponzorima dodeljuje nagrade za "najbolje" prekršaje snimljene kod nas auto-kamerama, mobilnim telefonima... Uglavnom, za one koji nemaju FB ili ne prate pomenutu emisiju, sakupio sam sav materijal na jednom mestu, "uživajte"... :/

 

 

  • Hvala 4
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Strasna kompilacija. Dok sam gledao snimke sa (mahom) ruskih puteva nekako sam ih dozivljao "tamo daleko". Sada, kada ovo gledam, bukvalno me hvata odredjena doza straha da ponovo sednem na 2 ili 4 tocka.

 

Ima snimaka na kojima se vidi da su ljudi odsutni pa prave prekrsaje, ima dosta i bahatih, ali je i nemali broj onih koji nisu ni za posmatranje vec za direktno sprovodjenje u Lazu Lazarevica. Stvarno strasno za gledanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Све, све, бахато, лудо и остало, али снимак 57 ми је утисак дана! :)

 

Тај краљ одмах у НАСА-у, дотерао би и оне фаличне ракете до Марса када ово вози! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
gde je Rusija a gde smo mi! Da li je realno?
Ovo su sve nasi snimci iz Srbije.
Sto se tice snimka 57 imao samnpriliku istu situaciju vidjeti kod aerodroma. Lik prodje, potpuno odvaljen tocak i podmotao se pos auto, samo prste varnice. Nista lik, lezerno vozi ne obraca paznju. Mislio sam da sam snimio ali mi bat crkla na kameri, bas mi zao sto nisam.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

@Bigor vidim da su iz Srbije. Napisao sam tako jer sam do sada kao i svi gledao snimke iz Rusije i nije me toliko brinulo koliko sada kada vidim sta se desava na nasim putevima.Svi mi pravimo greske u saobracaju ali da preteknem kolonu i da prodjem na crveno, ne znam,jedino ako nekome zivot zavisi od toga. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
1 hour ago, Bigor said:

Ovo su sve nasi snimci iz Srbije.
Sto se tice snimka 57 imao samnpriliku istu situaciju vidjeti kod aerodroma. Lik prodje, potpuno odvaljen tocak i podmotao se pos auto, samo prste varnice. Nista lik, lezerno vozi ne obraca paznju. Mislio sam da sam snimio ali mi bat crkla na kameri, bas mi zao sto nisam.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Video sam snimak tog lika,mislim da je bio Opel Omega i vozio dok ga nije policija zaustavila.

 

Evo ipak sam uspeo da ga nadjem jel si na ovog mislio?

 

Promenio član Interceptor BP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Haha, pa koliko ih je Nije taj, ovaj moj je prosao bas pored muzeja avijacije u smjeru prema surcinu, cini mi se Mercedes nekakav, sad se tacno ne sjecam ima pola godine od tad

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pre 15 sati, yogibear je napisao:

Onaj ko prati emisiju SAT verovatno zna za akciju koja traje već 8 nedelja. SAT sa sponzorima dodeljuje nagrade za "najbolje" prekršaje snimljene kod nas auto-kamerama, mobilnim telefonima... Uglavnom, za one koji nemaju FB ili ne prate pomenutu emisiju, sakupio sam sav materijal na jednom mestu, "uživajte"... :/

 

 

Slika i prilika drustva u kom zivimo trenutno...strasno i tuzno u isto vreme...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Strasno sta se desava na ulicama! 

Dzaba novcane kazne, plati budala, mamlaz, idiot i nastavi istom merom kao da se nista nije desilo.

 

Izmeniti zakon, tvorza momentalni na min 6 meseci ali ne ovaj gde ce "leskariti" vec retarde slati gde je najtezi fizicki rad. Ako se ne opasulji, vratiti ga na 1 god. ako se ni tad ne opoasulji.... dozivotna.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Sve mogu da razumem, desi se svakom da se zablentači i napravi prekršaj, ali za obilaženje vozila koji je stao da propusti pešaka na pešačkom, za to bih oduzimao dozvole trajno, plus zatvor. To je direktan pokušaj ubistva. 

Promenio član Atorn
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1168 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six
On 4/27/2021 at 6:18 PM, yogibear said:

Onaj ko prati emisiju SAT

Gledam one patrole do mora ponekad, od Beograda do Paralije su u prekrsaju, sve dokumetovano video zapisom,

odstojanje od vozila u proseku 7-8m :lol3:

 

Patrola-do-Bugarske.thumb.jpg.dfb2027877e9efddbde0739fdf05dc35.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Evo sadim i pijem kafu u basti kafica.Staje neki fensi lik sa vespom(nema kacigu) i ulazi u ulaz zgrade,posle 2 min izlazi sa dva deteta( oko 8-9god).Stavlja ih oboje na motor i odlazi.....ej BUDALA....sedim i ne verujem sta sam video.Centar grada,kola prolaze a budala stavila 2 deteta na motor(bez bilo kakve zastitne opreme)e to je BAHATA BUDALA...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

I pored toga, moram da kazem da smo se mi, bar po tom pitanju, solidno kultivisali u odnosu na period od pre 10-15 godina...

Vecina odavde je bila bar jednom u Grckoj...tamo videti nekog sa kacigom je verovatno koliko i sansa da naletis na delfina dok plivas :)

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja