Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Na zalost mislim da je to Aprilija od koleginice sto je gostovala kod Voje u Mudrolijama

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Policijska Škoda, zaustavljena u desnoj traci uz ivičnjak, vozač u sedištu, motor radi. Stao u samoj T raskrsnici, blokirao ulazak u ulicu desno. Bez uključene rotacije i bez četiri žmigavca. Sustižem ga, dajem desni migavac, zaustavljam se iza njega i čekam da primeti i skloni se. Ne dešava se ništa. Samo malo dotaknem sirenu da mu skrenem pažnju ako nije video. Ništa. Onda još jednom malo duže. Ništa. Čekam pa dvaput kratko na sirenu. Ništa. Centar grada, vidim da iza pristiže trola. Shvatam da neće da se pomeri. Sviram duže nekoliko puta. Ne mrda. Razmišljam da izadjem i pitam da li je pri sebi. Tada sa trotoara prema suvozačevim vratima Škode dolazi mladjani kolega u civilu, gleda u mojem pravcu pogledom službenog ovlašćenog lica koje može da mi traži ličnu kartu i pita gde žurim, hoda upadljivo sporim korakom, jednom rukom se hvata za vrata a drugom mi nešto nejasno signalizira. I gleda opasno mnogo. Shvatam da je bio poslom u jednoj od radnji sa desne strane a kolega u kolima ga čeka. Ulazi lagano i kreću. Ostade mi žao što nije prišao da me nešto priupita. Šta god želi. Ceo dan razmišljam da li je ovo moguće i ko su ti ljudi.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Eee to su Marsovci. Ja drugo objašnjenje nemam... Zaista. Ko zna iz kog su sazveždja pali... Svašta danas vozi službeni auto. Svojim očima sam video. Prosto mi bude žao onih poštenih koji poštuju unformu koju nose.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Au, ovo je mogao da bude bilo ko od nas. Niko nije mogao ni izdaleka da očekuje da vozilo skrene levo preko pune linije i 2 trake + ŠINA!!! Nekada neke situacije mogu da se očekuju ili predvide. Nekada na otvorenom putu neko krene malo brže pa se nesreća dogodi. Ovo ovde je jednako obaranju pešaka na pešačkom prelazu.

Ovako nešto može da uradi samo neko ko je kupio vozačku dozvolu i nije shvatio niti jedan koncept bezbednosti saobraćaja, a pogotovo nije upoznao vožnju u gradu (ili recimo zašto nije dozvoljeno levo skretanje na određenim raskrsnicama i zašto).

Gubljenje glava zbog parking mesta nije novijeg datuma ali sama situacija u kome neko prihvati koncept levog skretanja preko pune linije u centru grada je potpuno neshvatljiv.

Nadam se da će se koleginica izvući.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Kakvi bre Marsovci, to kulturan i civilizovan svijet. Ovo su bukvalno ovi nasi iz naslova "MAMLAZI" svaka druga rijec ih ne bi opisala tako vjerodostojno

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
17 hours ago, Bigor said:

Na zalost mislim da je to Aprilija od koleginice sto je gostovala kod Voje u Mudrolijama

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Kako sam pročitao model skutera, tako mi ona pade na pamet. I onda vidim tvoj post...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ne vjerujem da jos koja devojka vozi isti skuter bas iste boje kao Jelena, tako da vjerujem da je ona. Dal zna ko kako je?

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nemam nikakva saznanja, ne poznajem je. Inace, trebao sam ove fotografije i tekst da okacim u posebnu, novu temu, jer bi vise ljudi videlo i lakse bi dosli do informacija. Ali kako ranije nisam mogao da ubacujem slike, postavio sam ovde. Medjutim, kako je sajt osvezen, uspeo sam i fotke da postavim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo

Koliko sam dobio informacije, nije Jelena, koja je gostovala u Mudrolijama. Drug Marko mi je to potvrdio, a kada se cujem sa Jelenom, javljam.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo

Definitivno nije Jelena. Upravo se culi. Nadam se da je devojka koja je imala udes ok!!!!

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 4.2.2021. at 16:18, Blaza je napisao:

IMG-584c697a518547e328fcbcf1ebf1505f-V.jpg

IMG-7cfef0662b390671c3bc01af87520754-V.jpg

Vezano za ovaj udes, sasvim slucajno sinoc sam saznao o kome je rec.

Vlasnik Scarabea je Zoran, brat mog nekadasnjeg kolege iz firme, udes je imao njegov drugar koji nema iskustva, povremeno uzme bajk od Zorana.

 

viber-slika-2021-02-11-09-03-23.jpg

 

Isekao ga je klinac u crnom BMW-u, jos jedno oduzimanje prednosti od strane bahatog mamlaza :grr:

Zokijev drugar posteno se olupao, prelom butne kosti na 2 mesta, veca steta ja na ramenu.... ceka ga dug i nadam se uspesan opopravak, srecne mu rane junacke.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Zašto da ne okačim, zašto da se ne vidi zaista kako jeste?

Razumem da se vidi faca, tad ne bi sigurno il bi zamutio.

A da imam sliku govanceta malog što je izazvao ovo i te kako bi okačio.... jel i tad da gledam poštovanje il jok?

 

 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Raskrsnica kod Airport City na Novom Beogradu.
-Ja s porodicom na biciklama, idemo duž O. Brigada, stajemo na pešački crveni semafor. Pored nas dva kineza pešaka.
-Poprečna ulica, crveno svetlo za automobile. Na liniji stoji i crni motor (čeka svoje zeleno), vozač 25-30 godina obučen full u crno.
------------------------
Kinezi pešaci, krenu na crveno pre nego da se očigledno upali zeleno. Kad su bili korak ispred motora, taj naš "kolega" zavrće gas do daske. Kinez se prepadne i poskoči refleksno, motociklista se ponosno smeje jer je uplašio pešaka.

Upali se i zeleno pešacima (motor i dalje stoji i čeka), ja s decom krenem da prelazim pešački i zaustavim biciklu ispred motora, održim dečku malo predavanje o poštovanju pešaka i kurčenju na motoru. Njegovo opravdanje je bilo "pošli su na crveno".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Kolege,jako obratite paznju i smanjite brzinu na raskrsnici Novosadskog puta i Ugrinovacke ulice. Prosuta je pre semafora ogromna kolicina kukuruza u zrnu koji se razneo svuda u krugu od 200 metara.

IMG-979dd84dcbaa969095a966465d7ba99c-V.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Kolege,jako obratite paznju i smanjite brzinu na raskrsnici Novosadskog puta i Ugrinovacke ulice. Prosuta je pre semafora ogromna kolicina kukuruza u zrnu koji se razneo svuda u krugu od 200 metara.
IMG-979dd84dcbaa969095a966465d7ba99c-V.thumb.jpg.8dbb09d0e163608a872803fae2ebaf0a.jpg
Jel kokičar ?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Da sam ovako parkiran auto video kao na slici, pomislio bi da je neko retardiran ko ne zna da vozi... Ne, gledao sam ga kako staje i non salantno odlazi u Maksi. Mislio sam samo ce nekom nesto da doda i nisam mogao da dodjem sebi...

Ovo je sasvim "normalan" decko za kojeg bi rekli kad ga sretnete da je neki IT-jevac, ali toliko bahatosti da je odsetao u Maksi u fazonu "ko vas sve j..., moze mi se"...

20210403_215048.thumb.jpg.bcbc22180dfbe8730caa2022530e2cd1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja