Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Tako je DonToni, uredjaj mozes da prebacujes iz kola u kola, nije vezan za tablicu.

Moja je relacija uglavnom Lajkovac - Obrenovac i nazad i iskren da budem jesam par puta bio bas bahat sa brzinom na toj deonici, ali za sada nista.

 

A one iznad slike sto je Satelis postavio... juuu, ju, ju. Ne znam da li je onaj sa crnim kolima toliko bahat ili ne zna da vozi pa u strahu konstantno sece krivinu. Primetio sam to i kod par neiskusnih vozaca motora koji idu sto blize razdelnoj liniji, a leva je krivina ispred njih. Iz nekog straha i neznanja gledaju da sto pre udju u krivinu umesto da joj pridju sa spoljasnje strane i da onda gadjaju teme krivine.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Ja sebe uhvatim baš u toj situaciji da sam preblizu razdelne linije, ali uvek me je strah u krivini da prelazim sredinu svoje trake zbog sve prljavštine koja se tu nakupi. Znam da mi to nije pametno, ali za sada je tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
Pre 6 sati, ser je napisao:

Kamera koja ocitava tablicu zbog prosecne brzine se nalazi na samom ulazu u rampu (ona plava sto stoji nisko). Ima je na svakom ostrvu.

Interesuje me da li te kamere snimaju u oba pravca ili samo snimaju prednju tablicu, tj. nadolazeći pravac? Ukoliko je takva situacija, uredno skineš prednju tablicu, voziš kako voziš, kad stigneš na destinaciju, vratiš tablicu i kraj. Tag će očitati tablicu na koju je podešen, prolaz na naplatnim rampama je pesma. 

 

Bahati vozač 101 :D Ne bih ovo radio, ali eto, postoji zaobilazni način. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Radnja se odvija od Loznice ka Valjevu. Pratio sam jedan avtomobil na nekim deonicama, dok mi je na nekim umakao zbog sumanutog preticanja i prebrze voznje.... ipak mi je zivot drazi.

Molio sam Boga samo da kolega neki ne naidje iz suprotnog smera u krivini vecom brzinom, tragedija bi sigurno nastala.

 

da pocnemo, crni audi

Screenshot-2020-10-16-09-33-00.png

 

na punu liniju necemo se obazirati, krivina i dva vozila ispred

Screenshot-2020-10-16-09-33-17.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-33-26.png

 

skoro svaka krivina bila mu je ovakva

Screenshot-2020-10-16-09-34-10.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-34-45.png

 

stariji covek za volanom, ne znam koliko se moze videti

Screenshot-2020-10-16-09-36-30.png

 

preticanje u krivini, secenje krivine mozda ne izgleda strasno

strasno je to sto ovaj siledzija to radi ovom brzinom

Screenshot-2020-10-16-09-37-42.png

 

posto ne moze savladati krivinu prevelikom brzinom

koristi suprotnu traku pred krivinu da ga zalomi

Screenshot-2020-10-16-09-38-00.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-38-36.png

 

namerno ga ne preticem

Screenshot-2020-10-16-09-41-06.png

 

gledam koliko manijaci

Screenshot-2020-10-16-09-39-33.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-40-21.png

 

ne popusta gas nikako

Screenshot-2020-10-16-09-42-02.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-42-21.png

 

bez obzira na obavestenje Skola

Screenshot-2020-10-16-09-43-07.png

 

bez obzira na znak

Screenshot-2020-10-16-09-46-47.png

 

levo su 2 devojcice, on jedva drzi pravac

Screenshot-2020-10-16-09-47-05.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-47-36.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-48-39.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-48-57.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-49-23.png

 

e ovde mi je bila prpa

Screenshot-2020-10-16-09-49-53.png

 

samo da ne naidje kolega iz suprotnog smera

onaj osecaj kad gledas i vices..... ne ne ne ne

Screenshot-2020-10-16-09-50-03.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-51-13.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-52-10.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-52-38.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-53-52.png

 

mnogo brzo vozi, preterano 

Screenshot-2020-10-16-09-55-46.png

 

i ondak hoop, ekipa ga ceka

Screenshot-2020-10-16-09-56-49.png

 

Screenshot-2020-10-16-09-57-03.png

 

Stao sam malo dalje da sacekam drugara i cudom se cudio da moze biti ne bahat, ne bezobrazan vec pravi pravcat siledzija za volanom.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Kolega DjoleLo bi triba znat više o spomenutom junaku i pobrinuti se na osnovu priložene dokumentacije za primjereno sankcioniranje.




Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)

Isto kao i kod njih. 

 

Žrtvenu kozu od goveda treba naći. 

Ali i dalje će bahaćenje biti deo tog pojedinca iz razloga što nije vaspitan kad je trebalo....

 

Malo je 80 eur. Oduzimanje vozila, na 60 dana, za ponovljeni prestup a za prvi novu registraciju, pa nek se bahati. A novac od kazne(u oba slučaja), osim troškova policije, u fond za pomoć gde je potrebno....

 

Ali... teško tako nešto s naprdnom postavkom... vladu ne mogu da sastave a imaju 90% parlamenta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Sta mislite da li bi imalo efekta kod nas?
 
122026469_10157105511291853_9120155594656355707_o.thumb.jpg.1b9abd5ef018756c6cf32b15d32bbd4a.jpg
Dobra fora samo da se govedo stidi ne bi ni stalo na mjesto za invalide. Vec to treba novcano kazniti i oduzimanje dozvole dok psiholog ne utvrdi jel normalan, pa pored svih znakova ipak radi ono sto ne smije. Nije problem resenje jer ima lijeka za sve, vec takva slicna goveda odlucuju i donose zakone, pa ako oni nemaju nista od toga, zabole ih da uvode red.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Da li se misli na rezervisano mesto (sa reg. oznakom) ili uopsteno mesto za invalide? 

Ne zaboravite da je 90% "velike kubikaze" registrovano na invalide, naravno na soferci nema nalepnice (sramota, jelte) ali je u kaseti kartica, spremna da se pokaze po potrebi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i
7 hours ago, Woz38 said:

Isto kao i kod njih. 

 

Žrtvenu kozu od goveda treba naći. 

Ali i dalje će bahaćenje biti deo tog pojedinca iz razloga što nije vaspitan kad je trebalo....

 

Malo je 80 eur. Oduzimanje vozila, na 60 dana, za ponovljeni prestup a za prvi novu registraciju, pa nek se bahati. A novac od kazne(u oba slučaja), osim troškova policije, u fond za pomoć gde je potrebno....

 

Ali... teško tako nešto s naprdnom postavkom... vladu ne mogu da sastave a imaju 90% parlamenta.

Ne možeš da oduzmeš imovinu za prekršaj, jedva i za kazneno delo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Može imovina da se barem privremeno oduzme... Na godinu, dve... Kao sredstvo kojim je učinjen prekršaj...

Za druge stvari...
Može i drugačije...

Dokazati imovinu...

Sve se može...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Moze, moze... Znam coveka, bivseg policajca, koji je zbog bahatosti i bezobrazluka vozaca istom privremeno oduzeo auto "zbog sumnje u legalnost". Vratili su mu auto, ali tek kroz koji mesec kad je provera zavrsena...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Dokle god nesto pisemo u ovim temama, razmenjujemo iskustva, savetujemo druge, pomazemo, dobro je, zivi smo... Ne znam kako drugacije da zapocnem ovo pisanije o mom jutrosnjem dogadjaju. Jutros oko 6 sati penjem se ulicom Dragoslava Srejovica, tj.prilazim raskrsnici od bul.Despota Stefana do skretanja za Pancevacki most. Vozim uzbrdo oko 40, ne zurim. Ispred mene fiat stilo ( da ne pisem broj tablice, imam ga), ide uzbrdo i polako bez migavca prelazi u levu traku kao da hoce levo ka Pancevu. Ja ostajem u krajnjoj desnoj traci i produzavam pravo, pored pumpe, do kruznog toka Bogoslovija. Odjednom iz leve trake lik sa stilom daje desni migavac i skrece desno u usku ulicicu iznad pumpe. Nabodem obe kocnice, i da ga ne udarim ( na par milimetara od njegovog branika) padnem na levu stranu, i dalje u svojoj traci. Lik staje, i pocne da vice na mene, gde letim ??? Gledam, da li odmah, ili da prvo skinem kacigu pa njom, da ga prevaspitam, ljudi, to je par sekundi razmisljanja, kazem sebi, cekaj, ima kamera, ljudi prilaze, povuci rucnu... Posle verbalne svadje ko je u pravu a ko nije, lik seda u auto, reko pomerice ga. Ne, on ladno odlazi... Tablica je upisana. Ja gledam, da zovem policiju, pobegao je, steta na motoru mozda 20 evra ( stradao prekidac migavca i plastike izguljene, nista slomljeno) i moje levo koleno malo odrano..kasnicu na posao debelo, a za ovu stetu pitanje je i da li bi dosli...ispravio motor, pregledao, pali i teraj. Da je barem rekao, izvini, nisam te video, ne bih nista ni pominjao ovde. Ne znam, kad ti ovako pocne dan... Jbga, dobro je, ziv sam.

  • Sviđa mi se 3
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Pa to mu je i bila taktika, svadja bla, bla... i kao ljutito odlazi... ih... znao je da je kriv! 

Polako ali sigurno se vraćamo u 90-e...u svim segmentima života! Da da! 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Dobro je da tebi nije nista, a za njega ne znam sta da kazem stvarno... Sta uraditi, otici mu na adresu, sacekati ga negde, iskulirati ga ili nesto cetvrto :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Blazo nemoj to raditi, ne okreci glavu problemu, ne pustaj mamlaza da se izvuce vec udri svom silom (pravno gledano).

Trebao si ga prijaviti, trebao si nekog prolaznika uzeti za svedoka, snimak sa kamere za svaki slucaj da bude tu..... nek plati, nek snosi posledice za svoj prekrsaj.

 

Danas si Ti imao srece, kretao si se malom brzinom, sutra je veliki znak ? kako ce se zavrsiti sa nekim drugim kolegom, mozda nece imati srecu kao sto si je Ti imao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ma znam da sam trebao da zovem policiju ali uvek gledam da se to resi na normalan nacin. Jbga, moja greska. Nije mi bila frka za posao  dva minuta , ma minut kasnije stize me shef sa kolegom, mislili da sam bio na pumpi po gorivo. Nisam u firmi hteo ni da pricam ( koliko sam vise bio besan i ljut) , ali kada sam kasnije rekao sta je bilo, kazu, pa sto nisi rekao da mu mi pokazemo... A znam kakvi su, bice belaja, ne ide mi se u novine u ovim godinama. Da je samo priznao da je pogresio, desava se, ne bih mu nista ni rekao ni trazio, jbga, takav sam ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Uostalom, vozim bager, valjda ce i njemu puci cev za vodu, a ja da mu dodjem... Tu su izgleda neki servisi, neki limari. Nisam zlopamtilo da ga jurim, ali ako mu dodjem ispred radnje, necu mu zaboraviti danasnji dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sve te razumem, znamo se i jasan mi je stav jer si pre sveg dobar i pošten čovek.

Kad pogledaš na kraju, šta imaš od toga? Bes, nervozu, preispitavanje i vraćanje slike, štetu na sebi i motoru.... sranje i to sve tuđom krivicom.

Šta ima mamlaz? Ništa al baš ništa još možda u sebi kaže "jebeš budalu kako pade".... more !

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja