Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ma ajde, u redu kad bas bas smetas pa dignu brisac, svakako mi nista nisi uradio prilikom toga. Da sam parkiran pa ajd. Al stanem pred zgradu upalim sva 4 i uletim i izletim za 2 eventualno 3min i vec je neko stigao sve brisace da mi digne. I ne znam ko jer nikog nema. Tu poludim, ovako gledam uvek da ne smetam nikom.

 

A cujem da ce oko sokolovo uskoro i u druge gradove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1459 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

@saillor @boki.64 Ispada da pričamo o različitim stvarima. Ja sam odmah naglasio da podrazumevam da se ništa ne ošteti na kolima. Ovo o čemu vi pričate je isto što i lomljenje retrovizora, grebanje, skidanje lajsni - i tu se slažemo: da vidim nekog da to radi ne bi bilo nikakve priče. Nažalost to mi se više puta dogodilo od toga da mi neko podigne brisač (2x i oba puta je bilo sa razlogom, iskreno)

Sa druge strane ovo o čemu mi ostali pričamo je nešto sasvim drugo. Ne mislim da bilo ko ide redom, glumi komunalca i diže brisače nepropisno parkiranim vozilima. U mom slučaju radi se o jednom prolazu između zgrada, i događa se da ljudi, koji tu iznajme stan, ili dolaze u posete to ne shvate i zatvore ga. I ja sad treba da glumim policajca, da zovem pauka, ostavljam podatke itd, i da čoveku napravim štetu i problem ? Nije mi to cilj.

 

Podignut brisač nije opomena - nego poruka da nešto nije u redu sa tvojim parkiranjem. Svaki normalan vozač to zna i shvata, i zato i funkciniše - konkretno ovde kod nas stvarno nisam primetio da isto vozilo zatvara taj prolaz više puta.
Da se to dogodi, i čovek nastavi tu da parkira, pozvao bih pauka.
Da me neko vidi kad mu podižem brisač - bez ikakve nervoze bih mu objasnio ovo što sam ovde opisao.

Da me napadne - branio bih se, šta bih drugo :) I naravno pozvao policiju.
 

Pozdrav svima!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 961 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT
On 10/5/2020 at 11:57 PM, Pingvin37 said:

7:12

 

 

Lazni moralisti sa BJ Bikers foruma. Inace na ovaj kanal sam se preplatio i dobijao sam obavestenja o novim klipovima, bio mi je zanimljiv, posle ovoga, nije mi nesto privlacan. 

 

Cak covek kaze da mu neko sa ovog foruma zeli zlo. Ja iskreno smatram da ovde ne postoji covek koji nekome zeli zlo. Pogotovo ne kolegama na 2 tocka. 

 

U najmanju ruku razocarao sam se. Ne zato sto sam ja ili bilo ko drugi prvobranitelj BJB foruma, vec zato sto nisu skapirali kritike i odmah okrenuli na provokaciju. 

 

Ma ko ih jebe na kraju krajeva...

Na stranu tema o kojoj pricaju ali...kakvi debili jeboteeeee ahahahaha

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Bahatom idiotu koji ne mari za nikoga...

Nije mu jasno i boli ga Paja...

 

Zato takvom, izduvati gume...

Ako ponovi, iseći gume...

 

Ja imam dva idiJota... U zgradi od 23 stana dva su idoJoti... Na žalos' 10% je veliko... Parkiraju se popreko na parkinge, parkiraju se tako da umesto 7 išpartanih mesta, može da se parkira 5... Parkiraju se na ulaz, a imamo 4 bebe u zgradi... Ljudi(majke) ne mogu sa decom u kolicima vani... Stariji par koji takođe živi u zgradi ne može sa hodalicom da prođe...

 

I onda...

 

Neko par puta dizao brisače...

Par puta ostavljao poruke ...

Oni još bahatiji...

Dva bilmeza od po 23-24 godinice, u iznajmljenim stanovima...

 

Onda jednog dana, noći, neko našao perorez...

 

Mislim da je po tragovima koje je ostavio u gumama 100% onaj Švajcarac multipraktik...

 

Isekao im po jednu...

 

Oni počeli da dreče, prete, bogoradaju, kunu...

Sledeće jutro...

Sve gume isečene, ali sada sa različitim sredstvima...

 

Posle toga, nisu više zucnuli...

Suznim očima gledali u mene kako otkrivam motor, palim, stavljam kacigu, rukavice, sedam, klizim lagano...Skapirali su da je vrag odneo šalu i da je sledeće što može da se desi da u mraku dobiju po labrnji...

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Obožavam da čitam pisanja na ovom forumu. Svi sve najbolje znaju i upinju se da objasne ovima što ništa ne znaju.

Moja imovina je samo moja. I niko ne sme da je dira. Ko je gde parkirao propisno ili ne, ne odlučujem ja nego saobraćajna policija.

Da se jasno ogradim. Vozim što-šta 36 godina i nikada nisam nepropisno parkirao. O ostalim saobraćajnim prekršajima ne želim sada da pišem. Kada sam pogrešio i bio uhvaćen u toj grešci, bio sam i sankcionisano.

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Lomljenje brisaca i unistavanje imovine osudjujem kao sto sam rekao. 

 

Znak upozorenja bahatim mamlazima ne osudjujem. 

 

A to ko ce koga da polomi, je diskutabilno ako cemo realno. Moguce da je to neki lak protivnik kome ce se lupiti samar i pocece da cmizdri, a moguce da je i neko ko se nece libiti da te isecka na komade skakavcem,ili neko ko jos vise ceka kavgu nego sto je necija trenutna nervoza i bes oko automobila. Ima raznih, nisu svi dobar materijal za lomljenje.

 

Kako kaze Njegos, tvrd je orah vocka cudnovata...

 

Ovo je nasilan sistem i drustvo. Niko vise ovde odavno nije naivan, niti se ovde vise zna ko je ko...

 

Zato je uvek najbolje prvo biti pametan, pa tek onda ono drugo. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ja nikome nisam svesrdno objašnjavao...

 

Ja sam probušio gume...

I stavio im do znanja da sam ja.

Samo drugo veče je bilo još ljudi...

 

Kada si bezobrazan, premnogo i presnažno, a pritom si u iznajmljenom stanu, i kurčiš se... Pretiš...

Onda popiješ po pičku od lokalnih bilmeza...

 

Prosto...

Poštuješ me, poštujem te...

 

Kad si toliko bezobrazan, onda dobiješ vaspitno-popravnu...

Uvek bilo, uvek će biti...

Ne opravdavam nasilje, ali nekad se od njega ne može pobeći.

 

 

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1459 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
7 minutes ago, saillor said:

Vozim što-šta 36 godina i nikada nisam nepropisno parkirao.

Ovo bolje u Viceve da je išlo :lol2:

Šalu na stranu - koliko ljudi toliko ćudi, slažem se da nema svrhe da se ubeđujemo.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW




 
Kako kaze Njegos, tvrd je orah vocka cudnovata...
 
Ovo je nasilan sistem i drustvo. Niko vise ovde odavno nije naivan, niti se ovde vise zna ko je ko...
 
Zato je uvek najbolje prvo biti pametan, pa tek onda ono drugo. 
 


Slažem se...

"Ne bojim se vražijega kota, neka ga je ka na gori lista, no se bojim od zla domaćega"
P.P.NJ.
Ista lektira...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1649 postova
  • Motocikl: /

Imao ja takvu situaciju na poslu, samo sto sam video ko je.

Letos, B. brdo, stajem na parking ispred zgrade, prazan, svi na poslu, zauzeto par mesta, lepo parkiran, ostavljam upaljen kombi (dajem do znanja da sam tu i necu da se zadrzavam), istovarim sa kolegom sta treba i odosmo u zgradu na dostavu. Kako izlazimo iz zgrade, vidim mota se neka "gospodja" pozadi oko kombija i odlazi i seda u auto koji stoji pored. Kako prilazim, sisti zadnja guma na kombiju na ventilu skroz dole do felne! Znaci u trenutku ka njoj i pogled oci u oci, jebacu ti celu familiju. Nisam video da ga je zalomila, al znam da je ona, a i u njenom pogledu se to vidi! Krece ona i parkira se par mesta iznad. Kolega sisti vise od gume, besan, hoce da se obracunava, kolje, reko mani je, ulazi idemo gumu da sredimo dok nije skroz legla... I onako natovaren (necu da se raspravljam, a mogao sam i da prijavim, vozim kvarljivu robu, al prijave, pa dok dodju, kurci palci, gubljenje vremena, ona bi naravno izjavila da nije) pun gas do prvog vulkanizera, sredim to i nazad na parking.

Nasa steta je bila 1000din, a njena oba fara za noviji C4 i soferka koja ne prolazi tehnicki pregled!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1695 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 17 minuta, ser je napisao:

sisti zadnja guma na kombiju na ventilu skroz dole do felne

Ajde malo pojasni,malo mi cudno da je bas tu rasekla ventil.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd - Vidikovac
  • Motocikl: BMW F 750 GS
Pre 1 sat, ProMaster je napisao:

Juce se vraćam s posla, i u Zarkovu kod ugla sa Vodovodskom, provučem se između par auta, krajnje oprezno, jer postoji rupa, koju kad vide zavrcu volane kao da će u Etnu da upadnu. Stojim na semaforu i čujem prasak.

Policajac magarac na RT-u forsirajući provlačenje na pun gas (radio to od Ade, gde god je stigao), crash bar-om udari u auto. Stane ispred gleda motor, nije se ni okrenuo da vidi šta je sa autom. Izlazi dečko iz auta i govori mu da stanu desno. Krećemo i lik kao muva bez glave smota desno i u mene, i krene da se dere "Beži, beži", naravno ne pomeram se, jer ako se mrdnem, auto pored me penje na haubu.. Koči, seče dva auta i penje se na trotoar... Kako su rešili ne znam, znam da me nedugo zatim pretekao i prošao na crveno..

Kako mi nekad bude žao što nemam naviku da montiran svaki put kameru, da se malo zavrti snimak kako se ponašaju usijane glave..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 

Ček, jesam li dobro razumeo, pandur zakačio i posle bežao? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Nije bezao.. Udario je u branik auta, nastavio na čelo kolone, gde je samo iskontrolisao svoj motor... Vlasnik auta je izašao (dok je trajalo crveno) i rekao mu da ima oštećenje na autu i da stanu desno kada prodju raskrsnicu.

Kada smo krenuli sa semafora, ovaj ludak od policajca je skrenuo naglo desno (verovatno da bi se parkirao) uošte ne gledajući da će uleteti u mene. Još je samo falilo da beži..


Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Na stranu tema o kojoj pricaju ali...kakvi debili jeboteeeee ahahahaha
Ma prdi, kada mu nije stalo sta mislimo sto se onda opravdava i poredi s vozacima koji su presli 10-20 preko ogranicenja, a on 160.
Vec nisam. Htjeo da komentarisem jer se milion debila zakaci da ga brane. Dasic kao nesto ga opravdava ali ono kiselo jer i sam zna da mali nije u pravu

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Gledam kad god mogu da izbegavam probleme, citaj ponasam se kao kukavica, jedino kad me priteraju uza zid i ne daju mi da pobegnem.

 

Ne dizem tudje brisace. Lomim ih. I fici i ferariju, padne mi klapna i ne vidim.

 

Ako je neko bahat i bezobrazan - treba da dobije lekciju.

Daj sva cetiri, ostavi otkljucano vozilo, u leru po ravnom, ostavi broj telefona.. nesto! ostavi.. Ako me samo zagradis i nema te vise od minut-dva, ne pojavljujes se na moje trubljenje.. Sledi ti lomljenje brisaca kao dobar dan :|

 

Ne lomim soferku, farove, ne grebem auto.. cini mi se nepotrebno velikom stetom, ali kupovaces nove brisace. Jednom sam autobusu izlomio brisace.

 

Nekoliko puta mi se desilo da se vlasnik vozila pojavi dok jos nisam otisao.. Sto me uvek obraduje. Ja sam spreman na sve, dajem licnu, zovi policiju, mozes auto da mi lupas, mozes da probas batine, pucaj.. Sve mi kul.

 

Nisam cvecka u saobracaju, kad pogresim - a to se desava i na dva i na cetiri tocka  - izvinim se. A i meni su se izvinjavali, ne ljutim se, svima se nekad desi.. (jedan me je isekao autom iz sporedne ulice, ja skuterom.. sam od sebe se izvinjavao tri naredna semafora, stvarno se videlo da mu je bilo neprijatno, na kraju sam ja rekao ok, druze, svima se desi..)

Ali, kad je neko namerno bezobrazan - to je faul. Nikad nisam nekoga zagradio i otisao tako da mi auto nije u vidnom polju. I cim samo vidim da se neko priblizava, trkom se vracam.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

E sad je pitanje jesi li dosledan kada izlomis brisace sacekati i nekog od 2 metra koji je fizicki jako sposoban? Ako jesi onda zasluzujes moje postovanje, ako ne oda dzaba prica, brisaci ne uzvracaju udarace cak i kad zasluze da budu izlomljeni.
Meni su jednom polomili brisace za sitnicu, a da sam ga vidjeo kako ih lomi, pobio bi se s njim taman da je medjed

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre sat vremena, TAZZ je napisao:

Ja nikome nisam svesrdno objašnjavao...

 

Ja sam probušio gume...

I stavio im do znanja da sam ja.

Samo drugo veče je bilo još ljudi...

 

Kada si bezobrazan, premnogo i presnažno, a pritom si u iznajmljenom stanu, i kurčiš se... Pretiš...

Onda popiješ po pičku od lokalnih bilmeza...

 

Prosto...

Poštuješ me, poštujem te...

 

Kad si toliko bezobrazan, onda dobiješ vaspitno-popravnu...

Uvek bilo, uvek će biti...

Ne opravdavam nasilje, ali nekad se od njega ne može pobeći.

 

 

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Nema veze sto je u iznajmljenom stanu...on ga placa i ima ista prava kao i stanari koji su vlasnici stanova.Ovako ispada da vlasnici stanova mogu da budu bahati i parkiraju a ovi sto su podstanari ne mogu.Bitno je da takvi ljudi shvate da nisu sami na svetu ....

Postali smo jedna bahata nacija...nazalost...sve vise sebicnih ljudi koji misle samo na sebe...

 

Pre sat vremena, saillor je napisao:

 

Moja imovina je samo moja. I niko ne sme da je dira. Ko je gde parkirao propisno ili ne, ne odlučujem ja nego saobraćajna policija.

 

Bas tako ali i taj koji podigne tvoj brisac isto misli-Da li je podizanje brisaca ispravno ili ne,ne odlucujes ti nego policija.....i tako u krug.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Nikad nikog ne cekam, da imam vremena da cekam, ne bih lomio. Slucaj je hteo da je jedan koji se pojavio bio mojih gabarita, a drugi (koji je vozio range rovera) je bio krupniji, u civilu i poceo da mi mase policijskim stopkom i preti da ce mi zapaliti auto.. Njemu sam jedinom zapamtio tablice, mislim da ih i danas imam negde upisane.

 

Nemam ja zelju da steknem bilo cije postovanje, ja sam vec otvoreno priznao da sam kukavica.

 

Bilo bi zanimljivo cuti sta ti smatras sitnicom, ako opises situaciju rado cu ti reci da li bih tebi lomio ili ne..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 3 sati, Gagiii je napisao:

Danas idem motorom 60 kmh ,POLICIJA  me prestize i vozi usporedno sa mnom ,  odjednom prema meni i udare u moj prednji kraj njihovim zadnjim , Ja samo otklizem a motor samo plastike i rezervar udubljen i volan ,

Iz auta izlaze dvojica sa XXL glavama i kazu sto sam ih prestizao sa desne strane, i Jedan me udari u stomak bez razloga 

Nisam mogao izdrzati i prebijem ih , i netko tko je gledao zovne drugu policiju i oni su dosli 

Po ovu dvojicu policajaca dosla hitna i odvezla ih na sivanje , Meni su ovi drugi sto su dosli  napisali kaznu od 1970 eura za vrjedanje sluzbene osobe i rekli da budem sretan jer ovi ozlijedeni nisu rekli da je bilo fizickog kontakta

 

Znaci udarili su me autom , slagali da sam ja njih udario , i jos me udario u stomak i napisali 2000 eura a pise u zakonu za vrjedanje da je puno manja kazna ,  ,i jos sad nemam imena onih policajaca jer su mi ovi drugi napisali kaznu 

Jbt treci put citam i ne verujem sta citam :staa2:

Gde se ovo desilo, SLO?

 

pre 59 minuta, ivica744 je napisao:

Ajde malo pojasni,malo mi cudno da je bas tu rasekla ventil.

Mozda je nagazila vrhom cipela na ventil, prelomila ga i cao. Ne mora se savijati i seckati, polu truli ili truli ventili lako se ostete.

 

Sto se dizanja brisaca i savijanja retrovizora tice, to podrzavam jedino ako je vozilo bas bezobrazno parkirano. Svi znamo sta to znaci, ne treba crtati i takvim mamlazima treba podici brisace (mozda skontaju al u vecini slucaja bas ih bole patka).

Kad vozilo nije parkirano kako treba, ne remeti nikog.... nema problema, ne diram, ne reagujem.

 

Mogao sam videti i sve je cesca pojava kod mene u kraju da su podignti brisaci na automobilu koji apsolutno nikom ne smeta tako kako je parkiran.

Al gle cuda, izgleda da je stao nekom ko tu godinama parkira svoj automobil pa mu sad daje do znanja da tu vise ne sme stati. To recimo ne razumem nit podrzavam.

Iz ovakvog scenarija je mamlaz koji bez razloga dize brisace jer misli da mu je ulica dedovina.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)

Farbanje košta više od zamene plastike? 

 

Bitna je poruka. Ko ne zna da je bahata fukara treba da sazna da je bahata fukara. 

I način. 

 

Mada ja lično nikad namerno nisam oštetio ničije vozilo osim svoje nenamernim greškama. A videh idiotska ponašanja. Spačekom razvalio kapiju, jbg prebrzo hteo u dvorište prvi put. Jurio njime po pesku Subotice pre toga... ali sve dok budemo ćutali i trpeli bahatost će se širiti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
3 hours ago, saillor said:

Moja imovina je samo moja. I niko ne sme da je dira. Ko je gde parkirao propisno ili ne, ne odlučujem ja nego saobraćajna policija.

Moja sloboda je samo moja, samo zakon i sud mogu da mi je uzmu. Svako drugi ko to proba ce dobiti odgovor. A ako je, nedajboze, nekom mom pozlilo i sl. pa mi se zivotno zuri, sumnjam da ce cenu platiti samo brisaci/vozilo.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1649 postova
  • Motocikl: /
Pre 6 sati, ivica744 je napisao:

Ajde malo pojasni,malo mi cudno da je bas tu rasekla ventil.

I meni bilo. Pitam vulkanizera dal je moguce, kaze zalomljen. Kad ga mrdas levo desno smanjuje se i pojacava sistanje al se ne vidi fizicki ostecenje. Ko da je cupala. Ja sam pomislio kako je to moguce rukama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
Pre 11 sati, Gagiii je napisao:

Danas idem motorom 60 kmh ,POLICIJA  me prestize i vozi usporedno sa mnom ,  odjednom prema meni i udare u moj prednji kraj njihovim zadnjim , Ja samo otklizem a motor samo plastike i rezervar udubljen i volan ,

Iz auta izlaze dvojica sa XXL glavama i kazu sto sam ih prestizao sa desne strane, i Jedan me udari u stomak bez razloga 

Nisam mogao izdrzati i prebijem ih , i netko tko je gledao zovne drugu policiju i oni su dosli 

Po ovu dvojicu policajaca dosla hitna i odvezla ih na sivanje , Meni su ovi drugi sto su dosli  napisali kaznu od 1970 eura za vrjedanje sluzbene osobe i rekli da budem sretan jer ovi ozlijedeni nisu rekli da je bilo fizickog kontakta

 

Znaci udarili su me autom , slagali da sam ja njih udario , i jos me udario u stomak i napisali 2000 eura a pise u zakonu za vrjedanje da je puno manja kazna ,  ,i jos sad nemam imena onih policajaca jer su mi ovi drugi napisali kaznu 

 

 

 

 

Kristijane, ti li si??

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Bas tako ali i taj koji podigne tvoj brisac isto misli-Da li je podizanje brisaca ispravno ili ne,ne odlucujes ti nego policija.....i tako u krug.
 
Da li je moguće da od svega što napisah, samo se vidi da su bilmezi u iznajmljenom stanu?
Ne da parkiraju na ulazu u zgradu?
Ne da bahato parkiraju preko dva polja?
Ne da su bezobzirni?

Valjda ako si kod nekoga privremeno (iznajmljen stan) treba da poštuješ kućni red, treba da se ponašaš u skladu sa načelima i nekim normama. Niko ne traži da pomažeš starijima, da ribaš zgradu i ulaz. Ali ne možeš da se bahatiš i ponašaš da je to tvoja prćija.

Ah da...

Od tih 7 mesta, 4 su u privatnom vlasništvu, kupljena kroz ugovor...

Kada je neko što bi babe rekle BREZOBRAZAN, samo varjača pomaže i čupanje zulufa...

Pozdrav

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG

Priznajem da sam alergičan na bahato parkiranje kada se pešacima skroz blokira trotoar ili kada se staje na mesto za invalide. Nisam cvećka u saobraćaju ali iz nekog razloga ove dve stvari me svaki put iznerviraju i bukvalno nikad tako ne parkiram.

Jednom mi se desilo da ne znajući "lokalna pravila" parkiranja (iako sam regularno stao) ostanem bez zadnjeg brisača. Kad sam video da ga nema znao sam i ko ga je odlomio, vratio se nazad i našao polomljene delove. Fora je što nije predviđen da se diže a ta osoba je verovatno vukla kao sivonja. Ostavio sam poruku na autu dotične osobe da ostavi kontakt podatke da mi nadoknadi štetu. Naravno da ništa nije bilo od toga, zato je kasnije morala da sređuje slomljenu šoferku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja