Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Strpljenje..
Strpljen, spašen

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pre 8 sati, Motorcyclist je napisao:

Levo desno, sviraj, ma ne vredi.

118940889_241172273883074_972426369715808418_n.jpg

A sto da mu sviras? Valjda ides iza njega dok on ne skrene negde ili ako je uvidjavan se pomeri malo udesno na nekom delu puta gde je to moguce? Ovde bas i nije moguce.

Bas sam vozio dosta ovih nedelja i bilo dosta kombajna i velikih traktora na lokalnim putevima kojima sam prolazio, lepo vozimo iza i kad skrene negde mi nastavimo ili se on pomeri pa mi polako jedan po jedan predjemo. Niti jedna osoba nije svirala.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

Evo i ja da se zapljunem u ovoj temi. Danas sam imao kratku vožnju po Novom Beogradu i dve situacije.

Prvo mi gospođa sa ćerkom u kolima koja radi polukružno oduzme prednost, ja je izbegnem, prestrojim se u desnu traku koja je srećom bila prazna i sednem na sirenu. Obe me gledaju i krevelje se kao dva kretena. 

Posle toga vidim u retrovizoru majmuna kako se zaleće na mene pa naglo koči kada mi priđe na 1-2m i tako par puta, ja mu mahnem rukom i prestrojim se u traku za skretanje levo a on prolazi pored mene i kao nešto mi maše rukom, dal se izvinjava ili šta već :neznam:

Katastrofa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4305 postova
47 minutes ago, СајберГастарбајтер said:

A sto da mu sviras? Valjda ides iza njega dok on ne skrene negde ili ako je uvidjavan se pomeri malo udesno na nekom delu puta gde je to moguce? Ovde bas i nije moguce.

Bas sam vozio dosta ovih nedelja i bilo dosta kombajna i velikih traktora na lokalnim putevima kojima sam prolazio, lepo vozimo iza i kad skrene negde mi nastavimo ili se on pomeri pa mi polako jedan po jedan predjemo. Niti jedna osoba nije svirala.

Ima mesta i pre ovoga ali mu se jebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
Pre 11 sati, Motorcyclist je napisao:

Ima mesta i pre ovoga ali mu se jebe.

Ако је то у питању ја га не би  ризиковао са свирањемо а  са обилажењем ни да помислим.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
On 9/8/2020 at 11:33 PM, Pingvin37 said:
wWXk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

Autobus je udario motociklistu u Trgovačkoj ulici u Žarkovu...

 

 

juče je bio neki lud dan, po celom BGu padali, ne ponovilo se.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovo je Stefan pao? Upredu se stapovi u trokutu, zovite da pomognem/pokazem kako se nivelisu. Jbg.
Ne terajte kod "majstora" po Kg dok ne vidimo sta se tu uprelo.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Jutros u 5:50h, Kneza Milosa (Bgd), idem na posao, desnom trakom. U srednjoj crni dzip Hundai PA tablice (da ne pisem broj tablice) vozi pored mene i sustize auto ispred , bez migavca obilazi ga sa desne strane i mene izgura na ivicnjake ! Sviram, povuce se nazad i pusti me. Ajde reko, jos svi spavaju, necu da dramim.

Stajem na semafor, crveno, na uglu sa Nemanjinom, i dalje u desnoj traci. Pali se zeleno, krecem, i iz zute desne trake kojom se inace skrece desno u Nemanjinu projuri siva Fabia BG table (znam broj) i oduva me, isece me, kao da nisam tu ! Stignem ga do Beogradjanke, crveno, pitam vozaca (dva bilmeza u autu, zapricali se) prijatelju, sta radis, hoces da me ubijes ? Dobijem odgovor da se teram u tri lepe...bukvalno ga prekidam u razgovoru...

Kad ti dan ovako krene...uh.

Mislim da nam treba dopuna ove teme da kacimo i tablice bahatih namlaza, nada ne znam sta bi to pomoglo...

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jbg dzaba nama prica kad nemamo sliku a gde je slika tu je i tablica, mora kamera.

 

Juce sam gledao klip, decko je prebio drugog decka koji je dosta sitniji. Onako, dok je lezao onesvescen, ovaj mamlaz je uzeo da mu lomi obe ruke u predelu lakta.... vrlo mucno za gledanje

 

evo klipa....

thumb3.jpg?thumbId=1389203
DIREKTNO.RS

Nesvakidašnji incident viđen je na ulicama Srbije, kada je jedan mladić bukvalno do nesvesti tukao drugog, da bi mu onesvešćenom lomio ruke. Nije poznato gde je nastao ovaj...

 

Zamisli ovu dileju u saobracaju, ako ne ubije kolima, ubice te rukama.

Ne znam sta bi mogao reci za ovakvo ponasanje jer ne znam sta ga je dovelo do te tacke kljucanja al da je normalno pa bas i nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Danas mi kolega prepricao do detalja snimak tuce, nisam mogao da verujem. Ne mogu da gledam takve stvari... Mozda i bolje sto nisam ovde kacio tablice oba auta, pa da me posle traze...

Kameru nemam, samo ova dva oka u glavi da vidim i malo vijuga da memorisem. Dok se nisu pojavile kamere, i to je bilo dovoljno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Pa sto mu ne rece da curi i ne pokaza nekako,mozda mu je ventil sjeban mozda nije namerno(bilo bi bolesno da je namerno ali ko zna).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 514 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Svesno je to uradio.

To nije retka  pojava i pokazuje koliko treba da radimo na sebi...

Cesto sadrzajem iz septicke jame "djubre" njive.  Cak i one sa kojih su usevi za licnu upotrebu.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


prijatelju, sta radis, hoces da me ubijes ? Dobijem odgovor da se teram u tri lepe...bukvalno ga prekidam u razgovoru...



Pitanje je suvišno, odavno sam prestao da ga postavljam. Šta bi radio da ti je rekao da baš hoće da te ubije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Juče na ulasku u Leskovac, na obilaznici, ograničenje 80kmh, vozim 100kmh, u retrovizoru vidim motor u niskom letu, obilazi me batica na plavom motoru, to je sve što sam video, brzina skoro sigurno blizu 200kmh.

 

Stajemo obojca na prvu pumpu, na ulasku u grad.

 

Yamaha R1, bajica sa 130kg+, majica, šorc, papuče.

 

Danas ga sretnem, ide na neki BMW skup, bez kacige kroz grad.

 

Dijagnoza uspostavljena: MALA KITA.

 

 

 

 

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

@X8 Vračar posle onog snimka (koji nisam odgledao) ne bih mu nista rekao. Nisam svadjalica kad me tako iseku, gledam, dosta gledam i iza i ispred, cuvam se max. Nisam od onih koji skacu na prvu loptu... Gledam da druge ne ugrozavam svojim ponasanjem u saobracaju. A svaki dan sam vrlo aktivan.

I gledam da, ako bog da, pozivim sto duze, bez nervoze i sekiracije...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja