Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Trudim se kolega..

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
Pre sat vremena, glavonja sa Mercedesom, vraća se iz restorana Aleksandar na Košutnjaku, jednosmernom naravno, pravac na mene. Nemam pojma kako sam ga promašio, ulazio sam u levu krivinu. Mrzi debila da odvoza nizbrdo do Rakovice. Tu kad bi saobraćajna stajala, nafatirali bi se para. 

Ti kad bi samo znao koliko njih to radi

Ali je pregledno i naravno, treba biti obazriv.

Problem nastupa u drugom delu jednosmerne, kada krenes dole iz podnozja Kosutnjaka uz prugu ka Hajduckoj cesmi.

Dva puta sam u životu tu naisao na ludake,jednom u autu pa sam nekako odreagovao, drugi put na skuteru pre nekih 3 god, na izlazu iz krivine mi ide auto u susret , malo je falilo da sletim u sumu, bukvalno par cm. Stao da se pozdravim sa njim kako dolikuje, a on pun gas da pokusa jos nekog da ubije u produzetku.

 

Poslato sa BAH-L09 pomoću Tapatoka

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 279 postova
  • Lokacija: Boka Kotorska-Boogie street
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

Sa portala Vijesti.

 

Obavljajući poslove kontrole učesnika u drumskom saobraćaju, policijski službenici Grupe za bezbjednost saobraćaja su danas, zbog prekoračenja dozvoljene brzine, na dijelu puta Virpazar - Bar, registrovali i sankcionisali vozača P.B. (29) iz Bara, saopšteno je iz Uprave policije. 

Oni su kazali da se P.B. kretao vozilom marke BMW, brzinom od 192 km/h na dijelu puta gdje je dozvoljena brzina 100 km/h.

 
 

"Takođe, juče, na istom dijelu magistralnog puta, sankcionisan je vozač D.A. (50) iz Podgorice koji se kretao motociklom marke Ducatti brzinom od 181 km/h, na dionici puta gdje je dozvoljena brzina 100 km/h", saopšteno je iz UP.

 

Oni su naveli da su zbog pocinjenog prekršaja, vozači u skladu sa Zakonom o bezbjednosti saobraćaja na putevima, isključeni iz saobraćaja, lišeni slobode i privedeni nadležnom sudu za prekršaje u Baru.

"Apelujemo na vozače da poštuju saobraćajne propise i neodgovornim ponašanjem tokom vožnje, ne ugrožavaju svoje i živote drugih učesnika u saobraćaju", kaže se u saopštenju. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ubi nas danas HITNA skoro. Negde oko Prnjavora. Obilazi budala kolonu, a ja nailazim iz krivine, koja je dugacka, al opet ne vidis ko dolazi, nabadam punu, bezim desno, i ovi sto ih je obilazio isto, i budala prolazi, i dobija srednjak i sve po spisku. Da naglasim nije imao rotaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

 

 

saopšteno je iz Uprave policije. 

Oni su kazali da se P.B. kretao vozilom marke BMW, brzinom od 192 km/h na dijelu puta gdje je dozvoljena brzina 100 km/h.

   

"Takođe, juče, na istom dijelu magistralnog puta, sankcionisan je vozač D.A. (50) iz Podgorice koji se kretao motociklom marke Ducatti brzinom od 181 km/h, na dionici puta gdje je dozvoljena brzina 100 km/h", saopšteno je iz UP.

 

Taj deo je ravan i prav koliko se sećam, a opšte je poznato da je BMW najbrži...   

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Mal' me ne ubi danas budala za upravljačem šlepera/kipera. Izađe sa sporednog puta, i to je u redu, ali prikolica nije pokrivena i na vetrini leti pesak kao u komori za peskiranje. Čujem samo kako pucketa po motoru i viziru i sve to u oblaku prašine.

Čim se ukazala prilika pokušam da ga preteknem, ali čim sam krenuo on počne da ide na mene i gura me na bankinu. Opet prašinčina, ulazi kroz luftere i ispod brade u kacigu i oči.

Probam opet preticanje, ista situacija, daje gaščinu i gura me na bankinu.

Vidim da je budala spremna da ubije i sačekam naseljeno mesto i ležeći policajac, kad je usporio stanem pored kabine, svirnem i raspitam mu se za mamu, sestru, ženu, ćerku, strinu, šurnjaju, snaju i normalno - svastiku. On nešto gestikulira rukama, ja uzvratim srednjim prstom u više pravaca prema njemu za pozdrav i raspalim po gasu. Rešen da nađem prvu patrolu i da im objasnim da je opasna luda na drumu i da se ogrebu bar za ručak o njega.

Do skoro sam imao šmirglu u očima a vizir je bio presvučen finom prašinom.

 

Možda nije on kriv, već onaj ko mu je potpisao lekarsko uverenje da upravlja teškim kamionima?

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Vrlo se retko iznerviram u saobraćaju ali danas jesam, malo... dva potpisivanja prednjeg točka u 15 km( jbg. nema ABS, prva serija:)) ....prvo se uključuje neko dete (poznajem je, 20-ak godina) sa BMW-om... sreća pa je išla na desno, da je na levo... verovatno bih ukočio ali... stignem je:Pa takvo mi uključenje...na uzbrdici 90 stepeni... zato gledaj, ćeri dva-tri puta... Prvo joj je mama bila ne tapetu... šta ćeš, mora neko... 

Drugi, pre Baroševca, zovu ga Cerovito... Kolubara,skoro pravac...isto uključenje, sa kopa, široko, pregledno baš... tip opušteno usporava pa kreće... ja na 50-ak metara... kao da me nema... potpis, on diže ruku... po faci bi rek'o da je pod "gasom"... 

Možda sam išao oko 80-ak!

 

Treći "najslabiji"... vozim ka centru Lazarevca, nizbrdo... 200m pre semafora, auta ispred, auta u susret...'oće da me obidje neki stari BMW, krš... koči uz škripu,ne može idu auta u susret... pogledam, upitam rukom gde ćeš... deluje mi pod onim drugim "gasom"... 

Šta reći... a ne zaplakati... 

 

Što bi rek'o moj pokojni starac (laka mu zemlja) :Sve ludo i šašavo!

 

Sve normalno... danas!?! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
Pre 8 sati, nedokazani je napisao:

Ovo kao da vozi auto-putem u suprotnom smeru

 

I ja sam imao taj utisak kad sam prvi put gledao, a onda sam gledao jos 3x :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Citam  Temu svaki dan  i svako vece bih mogao da se upisem sa novom pricom , pocnem da pisem i toliko se iznerviram da skoro pred kraj, obrisem. 
Tipa na semaforu crveno lik ubaci u rikverc i pored skoro 2m odstojanja prisloni  branik na tocak ....

Pretice me lik B7 kao da je ferari ok’ ne smeta mi ali kad je u traci za preticanje a ne  u pola moje , ne znam kakav komplex ga bode od motora. 
Iskakanja sa parkinga u rikverc kao dobar dan. 
itd itd ...

Uglavnom kuliram, navikao sam, u kolima sam non-stop pa sam se nagledao svega za 25god.  retko me neko bas izvede iz takta, a bude tu i tamo pickaranja  u bradu koje zaboravim u sl. 300m
Ali juce situacija gde mi je pala klapna, da nisam bio sa suprugom na motoru i da nije pocela da panici , verovatno bih dobio po p... jer ih je bilo dvoje ali adrenalin me je puko zlo i mogao je i Konan da se pojavi pored mojih 70kg ne bih se povukao, ali zena je zena. 
Radovi na putu, 1-na traka u opticaju , semafor se crveni i stajem 3 u koloni, lagano se krece na zeleno, deonica nekih 20-30m nasuta sljaka , nemam iskusta sa takvim terenom, nisam sam na motoru, 2-ga i lagano .... lik sa Golf 2 kojeg snimim na retrovizoru kao manit se priblizava, valjda vata semafor da ga ne doceka crveno, stize me naglo usporava i provlaci se po sljaci pored mene i pretice me ( drzao sam vise desno), znaci 1-na traka , samo sto me ne izgura, prolazi napred i dodaje gas “gadjajuci” me sljakom  kako gume bacaju i podizuci prasinu da se skoro put ne vidi.Pucam , prelazim u traku koja se asvaltira i gas, stizem ga na kraju semafora i ide redom po spisku , suvozac uzvraca jos se naginje kroz prozor ne bi li me satro dohvatio, sledi prst, kocenje , supruga vristi, odustajem, sabiram se i nastavljam u svojih dozvoljenih 80km/h a broj tablica memorisem u glavi  :P

Idemo dalje ....
Kretena ko salate. 
PS. Nista mi lepse i draze nego kada sam u kolima i snimim kolegu na motoru, sklonim se, dam mu desni zmig ili ako je prozor otvoren , mahnem rukom kad mu je cistac da me pretekne, a on me odpozdravi i mogu reci mnogi prosto sa cudjenjem pogledaju i mislim i sami skontaju da i ja vozim motor jer prosto ne ocekuju to od vozaca automobila, tacno se vidi po reakciji. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

А како да зна да је крив, када нема дозволу? 

Не зна ништа, сем да заврне гас. 

 

 

Ах, да, то нема везе, ти подржаваш вожњу без дозволе и извлачење ако те ухвате. А ако некога убијеш тако, нема везе... 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

 

А како да зна да је крив, када нема дозволу? 

Не зна ништа, сем да заврне гас. 

 

Ahahahahaaaa ovaj hahahaha

Mislim da si zaključio temu, a može i internet da se ugasi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
Pre sat vremena, branko_stefanovic je napisao:

. Izgleda da ovde ima dosta onih koji su seli prvi put na motor u 35+, i ne razumeju tu ljubav i zelju ka necemu nedostiznom. 

Није недостижно, само мало стрпљења. 

Цео свет је у једном тренутку стао, због короне, а он баш не може да се стрпи? 

Јеби га, јасно је то све, али не може у граду који врви од саобраћаја. 

Десиће му се нешто, осећаћеш се одговорним до краја живота. 

Не подржавај то, осим ако савести немаш... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Evo danas zamalo lik ne otrese ženu na pešačkom po metra ispred mene. 

Svi stali, crveno im je, i ovaj lik odluči da to za njega ne važi. Gaščina,kroz crveno preko pešačkog i slalom medju pešake.Znači na pešačkom i kad je zeleno za pešake,zverati i levo i desno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Gde izvuče sve te komplimente... :kafa:

Slalom preko pešačkog je "bezbedno kršenje zakona" koje pojedinci razumeju i podržavaju. Osim kad bi da pređu taj isti pešački. E, onda je podsetnik "mator, sujetan i detinjast". Odoh da se stidim

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja