Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

@TAZZ zvuci malo, ali posle tvog posta mogu samo da zamislim mojih recimo 3min, ustvari bolje da ne zamisljam i da se ne nadjem i nekoj situraciji.

 

Mozda bi mogli da uvedu uz kurs bezbedne voznje i kurs za samo kontrolu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Burazer posle 15 godina vožnje Punta I, rešio da se časti lizingom i novim automobilom. Pre 4 dana ga uzeo iz salona i juče krenuo sa porodicom za Bg preko Rudnika. 

Tamo neki udes plus se kamion “nakecio” pa policija naizmenično propuštala kolonu. U suprotnom pravcu nailazi neka stara Mazda i vozač sa flašom u ruci mortus pijan. Kako je video policiju da pokazuje da stane uplašio se da ga zaustavljaju, pun gas, nastavi i obiđe policiju pun gas i sa nekih 40-50kmh se zakuca u burazerov auto u levo krilo i baci ga nazad na kamion i udari desni ćošak.
Srećom, dete, žena i on nepovređeni, malo ugruvani, auto propisno oštećen sa samo 150km na satu. 
 

Bogu hvala svima je glava na ramenima, *ebeš nov auto, lizing, kasko, skrpiće se nešto. A kada pomislim da su krenuli Puntom...plašim se šta bi bilo...

 

Ako 40-godišnji mortus pijani vozač Mazde nije definicija bahatosti ja ne znam šta je...

 

Nek nam je Bog upomoć svima u saobraćaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@nikvuksa Po meni...

Pokušaj ubistva opasnim sredstvom sa umišljajem!

 

Ja bi tako optužio, sudio i presudio.

30 godina zatvora, posle 10 može uslov, trajno oduzimanje dozvole. Isplata odštete oštećenima 50.000€.

 

Ali to sam samo ja...

A ja nisam ni sudija, ni država, ni porota, ni tužilac.

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1700 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Ima li kolicima bahatosti veze sa mestima ili je svugde isto?Danas se vracan iz Nisa preko Krusevca i Kraljeva,voznja po Nisu kako-tako,u Krusevcu milina jedna voziti,dok u Kraljevu katastrofa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Iskreno, uglavnom ne čitam postove u ovoj rubrici - dosadni su mi. Akteri se menjaju, ali su priče uvek iste.

 

Teško da će neko mlad (i po godinama i po kilometrima) prihvatiti savet starijih. A redak je taj stariji koji nema u (saobraćajnoj) biografiji neki događaj koji danas ne bi ponovio.

Živimo u paradržavi, okruženi bezakonjem svake vrste pa ni saobraćaj ne može biti bolji nego što jeste. Ko to ne shvata na taj način u problemu je. Pre svega po svoju bezbednost.

 

Ne bacam kamen ni na koga, jer ni za sebe ne mogu da garantujem. Ali ne mogu da ne primetim da je silna podrška ličnom "dovođenju u red" bahatih mamlaza jasan pokazatelj kako ne funkcionisanja države tako i nedostatka svesti da to kapilarno sprovođenje pravde, na vagi samo dodaje na tas opšte nepravde.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Тако је, када не постоји држава, полиција не ради свој посао, онда с времена на време човек узме ствар у своје руке... 

 

А замислите само да се снимак са камере прихвата као доказ? 

Свако камерицу, неко те исече, ти пошаљеш мејл полицији, цап-казна. 

 

Милина. 

 

Овако... Ролетна падне понекад. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Upravo tako, kad nema policije, hebe im se da nesto ucine povodom nenormalno povecanog bahacenja na drumovima, ondak ti nista drugo ne preostaje nego da uzmes pravdu u svoje ruke. Pa kako bude bice ili okrenes glavu na drugu stanu pretvarajuci se da nista nije bilo a bilo je i to mnogo, previse cak.

 

Ajd nek mi neko kaze jedno.....

Dodje ti lopov u kucu, zateknes ga tj uhvatis, sta raditi?

Okrenuti glavu na stranu il posluziti ga ratlukom i kavom ili istamburati?

Lopov je tu da te pokrade, nije tu da te ubije.

 

Ajd nek mi neko kaze nesto drugo.....

Dodje ti mamlaz na drumu koji nije tu da te pokrade al hoce da te ubije, osakati, obogalji za ceo zivot.

Sta raditi, okrenuti glavu na drugu stranu il posluziti ga kao lopova ili istamburati?

 

Ovde koja god tema da je bila o kradji motocikla ili druge imovine.... sve jedan komentar je bio u fazonu "kosti bi mu slomio jednu po jednu".

Svaki akter koji je Lopova dobro istamburao bio je podrzan.

 

Znaci, da se Lopov moze lomiti opusteno al zato Mamlaz koji umalo nije il jeste ubio... od njega treba glavu okretati, praviti se da nista bilo nije?

 

Ko je tu lud?

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova

Nema ovde pomoci dzaba, treba se izolovati i ignorisati bahate debile. Cuvati sebe i porodicu jer bahate idiote ne mozes promeniti jer ne zele da se menjaju.

 

Idem sinoc, kao i obicno nedeljom uvece da se provozam, jos nije potpuni mrak, evo ti lik sa frezom, neosvetljenom. Verovatno ne vozi prvi put jer mu nesto gori pod nogama, nego je navikao, verujem da cepa svako vece tako. Pa majku mu jebem, 2020. je godina toliko pizdarija imas sada kod Kineza da kupis, svetla u svim bojama, led pizdarije, kamionske 3m trake mozes da svetlis ko las vegas za 500 dinara. Ali ne ide.

 

Posle njega ide baba na elektro bajsu putem bez svetla. Gde ces jbt? A ima pesacku stazu van puta koja povezuje 2 naselja, znaci ako nemas svetlo idi bar tom stazom manji je rizik da ces napraviti neko sranje. Opet tesko je dati 200 dinara za bar neko osvetljenje. Ne ide, nema to u glavi odgovornost niti kulturu.

 

Onda idu neki klinci po naselju sa onim ekejtro pizdarijama na 2 tocka, ne znam ni kako se zove, kao trotinet. Doduse oni imaju neke neonke ispod pa se nesto i vide, ali im nije mesto na putu po noci. 

 

Sledeca je porodica koja se seta po putu zauzevsi celu traku kao da je korzo jbt. Sa sve decom. Opet, ima pesacka staza. 

 

Ma ne treba tu vaspitanje iako mnogo pomaze, treba samo malo mozga. Mene niko nije naucio da uvek nosim full opremu, pa cak ni kacigu. Ni cale je nikad nije stavljao pa me to nije sprecilo da je stavim pa makar isao do prodavnice 500m. Nije me niko ucio da ne bacam smece gde god stignem, valjda to treba sam da skontas da nije normalno... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova
1 hour ago, Zuba87 said:

Тако је, када не постоји држава, полиција не ради свој посао, онда с времена на време човек узме ствар у своје руке... 

 

А замислите само да се снимак са камере прихвата као доказ? 

Свако камерицу, неко те исече, ти пошаљеш мејл полицији, цап-казна. 

 

Милина. 

 

Овако... Ролетна падне понекад. 

Odlicna ideja, naravno to ne bi eliminisalo one zasticene ali bar ove nezasticene bi. Cudi me da vec nisu uradili nesto tako s obzirom na nedostatak novca a jako ga vole. Evo sad su ulozili u ova cuda za parkiranje. Za ovo im ne treba apsolutno nikakva investicija jer ce drugi da im salju snimke ali opet treba im odredjeno vreme i volja da se to unese u zakon, formira neko telo koje bi bilo zaduzeno za verifikaciju tih snimaka, naravno to bi malo i zakrcilo sudove itd. 

A zamisli jos da te i na neki nacin nagrade za teze prekrsaje, pa to bi bio hobi u Srbiji, idi se vozaj i ZARADI! :sampion:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma

Au, koliko tu ima mesta za zloupotrebu. A zapitajte se da li i vi baš uvek vozite po propisu ( brzina, provlačenje). Ne moze kamera kao dokaz selektivno. Hoću bahate - neću prekršaje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2824 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

"Spustam ga do druge brzine, da li sam 40 na sat isao, gledam levo, ulazim u kruzni polako, okrecem glavu na desno a sa desne strane majstor taksista krvavog pogleda jurisa ka meni."

 

Nisam nikada vozio u kontra smijeru u kruznom toku, zbog ove price je pocela polemika. Ako me ikad neko nahvata da sam to uradio, slobodno neka me izsamara uzme kljuceve i vozacku i baci.

Nema nikog ko nije napravio prekrsaj ako nista onda nesvjesno se nekada desilo ali to nije za poredjenje sa ovakvim divljastvom i ugrozavanjem tudjih zivota

 

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova
1 hour ago, VelikaBeba said:

Au, koliko tu ima mesta za zloupotrebu. A zapitajte se da li i vi baš uvek vozite po propisu ( brzina, provlačenje). Ne moze kamera kao dokaz selektivno. Hoću bahate - neću prekršaje. 

Ima onda i u Rusiji, ali kod njih su obavezne ili? Doduse ne znam da li se koriste u te svrhe da prijavljujes prekrsaje, ne verujem, ili samo u slucaju saobracajke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21
12 hours ago, mradomir said:

Govorim ti iz najbolje namere.

Statistika kaže da je 40 puta veća verovatnoća da ćemo poginuti na motoru nego u autu, to moraš da imaš na umu.

To što se tebi desilo je uobičajena situacija - nažalost.

Oduzimanja prvenstva prolaza sa zabadanjem kočnice do kraja, više i ne brojim.

Ozbiljnija lupanja brojim i pitam se šta mi to treba.

I da sam jurio za svakom budalom koja mi je izletela, mislim da ne bih bio među živima.

 

Sa druge strane u autu pored desne ruke imam poveći šved.

Nisam bio u situaciji da ga upotrebim, ali ako mi neko gurne ruku kroz prozor nema drugog rešenja.

Vidim da je dosta kolega ovde moju situaciju shvatilo pogresno a mene verovatno doziveli kao nekog lokalnog kabadahiju koji bije sve redom na sta naidje. 

Situacija koje navodite sam imao milion, secenja, oduzimanja prvenstva, ma svega na sta sam od samog pocetka oguglao, znam da toga ima i mora biti, jezu u guzu, cuvaj glavu i cao. Ali ova konkretna situacija nije ni slicna bilo cemu od toga. 

Lik mi je prisao skoro otpozadi, polu desno od pozadi da kazem preciznije, znaci ja kad sam bio u sred kruznog on je tek ulazio, nije mogao da me ne vidi, jednostavno ga je boleo kurac, on je sracunao u glavi da je jaci, da prolazi i jebe mu se, stisni gas. E pa nes' rodjace. 

Inace vazim za veoma mirnu i stalozenu osobu, zivce imam kao konj i treba neko jaaako dugo da mi jase po glavi da bih prespojio na masu, redovno treniram i nemam nekog besa, tenzije i nervoze nakupljene u sebi ali sto ne moze da se tolerise, jednostavno ne moze.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3974 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Nekad davno sa bio osoba sa podvojenom ličnošću.

U normalnom životu smiren, staložen, ladovina. U prometu sušta suprotnost, agresivan, netolerantan, nestrpljiv.

Obično sam prakticira ispravljanje krive Drine.

 

Onda sam se oženio, nakon prve epizode u ženinoj nazočnosti ona meni jezikovu juhu.....

Da nisam normalan, da sam isti neki psihopata, jel ja sebe čujem i vidim....

nisam se ja za takvog udala, ti si neko drugi, druga osoba...???...

 

 

Onda mi je malo proradio mozak, često sam razmišlja o njenim riječima.

A kako su se rađala naša dica i pogotovo.

Od tada sam ladovina i u takvim situacijama.

 

Zašto, zbog koga, čemu sve to????

Ne vrijedi to sve mojih živaca, mojih riječi, mog vremena.

 

Od tada na cesti vozim defanzivno.

 

Veći je ugođaj i doživljaj, nema psihološkog opterećenja, sve stigneš vidit predosjetiti reakcije bahatih mamlaza, naučija san ih čitat ka čitanku.

 

Pomalo ljudi

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1700 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Taksisti su takvi,oni jednostavno guraju,na znak stop ne staju idu polako ne bi li se drugi vozac uplasio i prikocio da on prodje.Isto rade  i u kruznom toku,tako da razumem kolegu potpuno.Za njih mena kazne,za takvu voznju nema leka,nazalost samo povremeno samaranje resava ovakvu bahatost.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2824 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

 

13120_smrskani-fiat-2-foto-avaz_f.jpg&key=c4a6883662c0dbdf592cb2d494832d48888de091a535a398840eb79c407d4a41

WWW.NOVOSTI.RS
GORAN Bijelac (20) iz Teslića, koji je, kako se sumnja, izazvao stravičnu saobraćajnu nesreću u kojoj su poginuli Svjetlana Livnjak (37) i njena kćerka Dragana (19), a teško povređeni suprug Zoran Livnjak (45) i mlađa kći Sofija (4) iz Banje Vrućice, nije imao vozačku dozvolu, jer mu je oduzeta zbog prebrze vožnje!

 

 

 

Imao sam potrebu da ubacim ovu vijest kao primjer koliko je i sudstvo nemocno prema debilima, dzaba kazna. Eto vi recite i procijenite dal se ovo ikako moglo sprijeciti prekrsajnom prijavom ili mozda nekom drugom metodom koja nije bas legalna ali je djelotvorna

 

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21

Ako sam dobro ispratio vest na licu mesta dva ugasena zivota i potencijalno jos dva vise o koncu.... Gde su sad ovi moralisti sto su oguglali na bahate mamlaze, pomirili se da tako mora, smatraju da nista nikad ne treba da se preduzme za svoj i potencijalno tudji zivot....

Osudjujte vi koliko vam volja ali, uz duzno postovanje prema stavovima Vas starijih i iskusnijih kolega, ovaj da je meni samo jednom dopao saka kako treba sigurno vise nikad ne bi tako vozio, pitanje i da li bi uopste vise ikada vozio bilo sta...

Bahati balavac od 20 godina u audiju kog roditelji nisu vaspitali i usmerili, da me smesti u kolica ili ubije, ili ne daj boze sutra moje ili vase dete na pesackom. Kad vidite takve u saobracaju pustite film kroz glavu sta potencijalno moze da uradi i vama i nekome vama bliskom, pa onda, dragi moji pacifisti, razmislite da li bi ste mu razmazali lobanju po asfaltu da ga naucite pameti kad vec nije ko treba ili bi ste samo mirno posmatrali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ma najbolje da svi izadjemo na ulice sa bejzbol palicama i da "razmazujemo" face po ličnoj i slobodnoj proceni za pravdom... 

 

Kada čitam ovakve postove, koji pozivaju na nasilje na svaku grešku u saobraćaju, prosto se zapitam da li isti ti ljudi, koji pozivaju na nasilje, prvo sebe išamaraju pre polaska u vožnju, da slučajno ne prekorače dozvoljenu brzinu u gradu ili na otvorenom...da li bi sebi "razmazali" facu ukoliko obiđu drugo vozilo preko pune linije, ili u nepreglednoj krivini...?

 

Najviše od svega na ovom svetu mrzim licemerstvo...a vidim da je to sve više ukorenjena pojava među kolegama...

 

Edit: Da, treba nešto da se preduzme - da se obezbede bolji putevi, veće saobraćajnice, više tranzitnih zona, više policajaca koji (stvarno) rade svoj posao, efektivnije i ažurnije sudove, strožije kazne za učestale prekršaje...

A uzeti pravdu u svoje ruke nas vodi samo u čistu anarhiju i bezakonje...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ja ću iskoristiti svoje demokratsko pravo da odćutim. Prošlo 15 sekundi.

Sve si ti kolega rekao, samo mnoooogo umerenijim tonom.

 

Ovaj je tempirana bomba.

Nadam se da nam se neće ukrstiti putevi.

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran
pre 20 minuta, Bigor je napisao:

 

13120_smrskani-fiat-2-foto-avaz_f.jpg
WWW.NOVOSTI.RS

GORAN Bijelac (20) iz Teslića, koji je, kako se sumnja...

 

 

 


Imao sam potrebu da ubacim ovu vijest kao primjer koliko je i sudsto nemocno prema debilima, dzaba kazna. Eto vi recite i procijenite dal se ovo ikako moglo sprijeciti prekrsajnom prijavom ili mozda nekom drugom metodom koja nije bas legalna ali je djelotvorna

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

 

 

 

Sudstvo je jako moćno...ali selektivno sprovodi svoju moć.

Kako je klinac od 20 godina došao do Audija A6? Dobro to nije pravo pitanje...ima on na to pravo, sve je to ok, al' da se ne lažemo...nisu tu čista posla. Takva osoba, nakon što joj je oduzeta dozvola i ponovo uhvaćena za volanom, se lišava slobode ISTOG TRENUTKA. 

No, kako kažeš, za puno toga je sada kasno....bez obzira na sve zakone. Izgubljeni životi se neće vratiti. Ovo je sjajna prilika da se izrekne drakonska kazna, kojom bi se sudstvo (da ne kažem, pravda) prosto rečeno usralo u život ovog bahatog mladića i dalo primer kako se u ovakvim situacijama postupa. 

Sumnjam da će se to dogoditi i da ovakvih epizoda više neće biti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ja mogu da dodam samo da sam u zadnjih nedelju dana prosao od NS, BG, SD, Velike Plane, Jagodine, Cuprije, Nisa do Pirota i nazad, moram priznati da sam video svega... Od kombi vozaca koji namerno nece da se pomere, preticanja u suprotnom pravcu gde ide pravo na vas, do ljudi koji se pomere stvarno kad vas vide, takodje papucara po gradovima na trkalicama koji zavrcu do blokade... Svako treba da bude svestan da i mi i "oni" pravimo greske i da ima svega.
Jedino sto mi u svemu ovome fali jeste definitivno neka akcija asocijacija i dizanje svesti obe strane.
Toga mora da bude uvek, mislim da je to najbolje, najefikasnije za obe strane a nesto mi se cini da nema aktivnosti.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2824 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Ma najbolje da svi izadjemo na ulice sa bejzbol palicama i da "razmazujemo" face po ličnoj i slobodnoj proceni za pravdom... 
 
Kada čitam ovakve postove, koji pozivaju na nasilje na svaku grešku u saobraćaju, prosto se zapitam da li isti ti ljudi, koji pozivaju na nasilje, prvo sebe išamaraju pre polaska u vožnju, da slučajno ne prekorače dozvoljenu brzinu u gradu ili na otvorenom...da li bi sebi "razmazali" facu ukoliko obiđu drugo vozilo preko pune linije, ili u nepreglednoj krivini...?
 
Najviše od svega na ovom svetu mrzim licemerstvo...a vidim da je to sve više ukorenjena pojava među kolegama...
Kolega tebe bas postujem i molio bi te da me ne shvatis pogresno.
Nije svaku gresku, vec onu koja ugrozava zivot tu dolazimo do zabune. Znaci svi grijesimo ali pojedinci i pored ukazane greske nastavljaju po starom. Ne znam jesi li procitao kompletnu vijest gore.
Licemjerno je bilo i osudjivati poginulog kolegu kod Bubanj Potoka zato sto je vozio sa zenom, a imao je troje djece kod kuce. Znavi i ovaj lik sto je izgubio kcer i zenu i sto se bori za zivot je potencijalno kriv jer je vozio u autu porodicu.
Sve neko kriv, a krivac prav, pa kud ide to nase razmisljanje, kada ce se dici glas protiv takvig, a da ne budemo isprozivani.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Pošteni i savesni ljudi su više puta u ovoj banani od države izvukli deblji kraj, ni krivi ni dužni. I sad u nekim zrelim godinama, prelije se čaša lako. Ja sam uvek bio za mirno rešenje al sve ređe je tako. Pre par noći me probudi neko čukanje, kad majstor mi obija auto. 3 ujutro. Prozor otvoren, roletne razmaknute, ja dreknem da se gubi odatle a magarac mi kaze :marš! Dok sam izašao na ulicu pobeže govno. Jeste, trebao sam zvati policiju ili već nešto pametnije, ali meni je bilo samo na umu gde da bacim leš posle. Niti sam mrga nit batinaš, potukao se 2 puta u životu, al u tom momentu....jbg.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja