Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300
Pre 3 sati, VECTRA je napisao:

Sinoc, pred mrak,na putu Mionica- Ljig, grupa maxi skutera obilazili kolonu vozila, treći u grupi,po konstituciji dete, ulazi u preticanje u nepreglednoj krivini, nije mi bilo dobro kada videh..

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 

Moj sin je to radio iza mene, ali sam mu ja preko komunikacije govorio da je cisto i da moze da krece u preticanje. Mozda je to i ovde slucaj, ako nije....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG
GS je dobar motocikl. Svaka cast glavama koji imaju uslove i putuju sa njim po Evropi i svetu. To je lepo za videti i cuti.
 
Ovi sa GSom sto idu sa posla kuci po Beogradu, juce polozili a misle da su bitni, ajde paljba kuci, smesni su majke mi. Devojcice...
 
 
Haha. Daj bre, pa prvi se ponašate kao gomila devojčica tužibaba na "draga saveta" forumu. Pustite ljude, nit znate ko su, nit koliki su "bajkeri" ako se to nekako meri.

Zamisli, neko nekog prestigao i oborio motor u krivini i odmah kuknjava. Neverovatno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

U prošli petak, supruga i ja u kolima u koloni ka Užicu, tačnije pravac u Prijanovićima ispred Požege. Duga kolona, svi čekaju, naizmenično je propuštanje zbog asfaltiranja jedne deonice. Po sredini kolovoza one svetleće rampe. 
 

E sad ono što je Markone jednom rekao. U Srbiji što veći i skuplji džip, više prava imaš u odnosu na druge. Vidim u retrovizoru kreće čovek sa nekim Range Roverom (a nije Bg komunalna milicija) u preticanje. U susret mu dolazi šleper koji nema gde naravno. Pokušava da se uglavi ali svi smo jedni drugima do branika, a i niko ne dozvoljava. Vraća se u rikverc, svi sviraju, srećni jer jedan bahati mamlaz iz naslova teme mora da se vrati na kraj kolone. 
 

Međutim, on ima rešenje, siđe sa onim autom skroz u kanal pored puta u suprotnom pravcu i obiđe celu kolonu po kanalu...:stabre:

 

Ja već toliko iznerviran da počinjem da se smejem...da li je moguće da smo toliko bahati i bezobrazni. 
 

Pa policija samo da stoji na semaforima gde su radovi sa obe strane i da slika svaki put po 5 auta i više koji prođu na crveno da napune budžet. A da ne pričam o ovakvim mamlazima....

 

F755737D-C2AC-4675-A09F-C88F50EA9358.thumb.jpeg.d2bda2c30c47c1ee7293db917c52c0d6.jpeg
 

Evo slike levo kuda je išao, skroz uz prugu...Bože sačuvaj. 
 

E daaaa i na kraju ga sretnem kod Loja u koloni par auta ispred mene...

 

I dođosmo na isto vreme, ništa dobio nisi, samo si bezobrazan...

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1176 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six

Prosle nedelje su na mostu kod Secnja razvukli kompet tu opremu sa svetlecim rampama i baterijskim semaforima zbog nekoliko dzakova koji su ispali verovatno sa traktora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



 
Međutim, on ima rešenje, siđe sa onim autom skroz u kanal pored puta u suprotnom pravcu i obiđe celu kolonu po kanalu...:stabre:


Ima čovek rešenje, lepo kažeš. Neka je prošao, tu može i GS da prođe
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
Just now, mrgud said:

Haha. Daj bre, pa prvi se ponašate kao gomila devojčica tužibaba na "draga saveta" forumu. Pustite ljude, nit znate ko su, nit koliki su "bajkeri" ako se to nekako meri.

Zamisli, neko nekog prestigao i oborio motor u krivini i odmah kuknjava. Neverovatno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Druze taj koji je prestigao u krivini se zove iskusniji i bolji vozac, u krajnjem slucaju ludji. A ovaj je samo (opet kazem ne svi) istripovao da je to neki statusni simbol i jos pritom ako je na njemu ne zna ni da se javi blene ko ovca napred vestacki bre vestacki vidi se sve, ne treba za to biti psiholog. Vreme je pokazalo, dzaba prica dalja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Može i Strom...
Ja sam juče položio, vozam se po Beogradu sa Smorom...
Prdim i brbloćem sa ovim izduvima ...

Gde li ja upadam u grupu...

Moram bre nekog da nerviram.

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Eto...
A otkud ideja da ne može...
Može!
Napunjen akku, ima za sat vremena sigurno!

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
Pre 9 sati, nikvuksa je napisao:

Međutim, on ima rešenje, siđe sa onim autom skroz u kanal pored puta u suprotnom pravcu i obiđe celu kolonu po kanalu...

Ovo je najgori tip čoveka. Sujetan i glup. Zato što se osramotio javno on bi bio spreman da celu kolonu vozila pregazi sa tom svojom protezom samo da bi ispao baja vredan strahopoštovanja. 

Za takve je lek društveno korisni rad u javnom interesu jedno 1000 sati i ponovno polaganje vožnje. Uz obaveznu posetu psihijatru. I drakonska novčana kazna. I probna dozvola 5 godina. Pa da vidite kako bi se spustile kite.

Samo još kad bi neko imao volje da ovakve dilbere privede zakonu. A nema. Policija obično okreće glavu na drugu stranu kad takvi divljaju.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff
pre 7 minuta, Due je napisao:

Za takve je lek društveno korisni rad u javnom interesu jedno 1000 sati i ponovno polaganje vožnje. Uz obaveznu posetu psihijatru. I drakonska novčana kazna. I probna dozvola 5 godina. Pa da vidite kako bi se spustile kite.

Samo još kad bi neko imao volje da ovakve dilbere privede zakonu. A nema. Policija obično okreće glavu na drugu stranu kad takvi divljaju.

Gotovo od reči do reči sam to izgovorio u kolima u tom trenutku...
E onda me iznervira ne samo on koji je to uradio, već i da je pandur regulisao u tom trenutku saobraćaj on bi samo okrenuo glavu...e onda me ta pomisao još više iznervira...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jos jedna scena od prekljuce u blizini Kuceva, prvi nije strasan 

palac opaljuje kratko uzastopno po sireni, dajem do znanja da nisu u svojoj traci

Screenshot-2020-08-04-09-17-15.png

 

prvi se vraca ali ne i drugi, nastavljam sa sviranjem

Screenshot-2020-08-04-09-17-26.png

 

Screenshot-2020-08-04-09-17-35.png

 

nije pomislio da se vrati

Screenshot-2020-08-04-09-17-45.png

 

Ondak mi kroz misli prodje situacija od pre samo 2 nedelje gde kolega nije imao srece :'(

Dal pasulj nositi sa sobom, gledati u karte, nebo..... dal i kad ce prestati il se bar smanjiti ovo ludilo na drumovima.

 

Dan pre toga (subota), isao sam sa Stefanovim kolegom do Uba da vidimo jedan motor. Izmedju ostalog, covek je radio na rampi, iskljucenje sa autobana za Jagodinu.

Dolazi njegov drugara na nekom R motoru, uzima karticu, spusta vizir i gas.

To mu je bila prva krivina za taj dan gde je opleo, ujedno i poslednja. Zena iz suprotne trake koja se iskljucivala, u sred krivine trazi karticu koja je zapala pored sedista, nesvesno prelazi u suprotnu traku...... Po recima Nese, scena je bila jeziva kad je video, pravi uzas, ode mlad zivot.

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



E onda me iznervira ne samo on koji je to uradio, već i da je pandur regulisao u tom trenutku saobraćaj on bi samo okrenuo glavu..


Ne može pandur istovremeno i da reguliše i da kontroliše saobraćaj. Tako su mi oni jednom objasnili kada sam ušao u ovakvu raspravu sa njima kao što si ti pominjao. On je poslat od strane rukovodioca ili da kontroliše i kažnjava ili reguliše, maše rukama i ne zaustavlja nikoga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Jos jedna scena od prekljuce u blizini Kuceva, prvi nije strasan 
palac opaljuje kratko uzastopno po sireni, dajem do znanja da nisu u svojoj traci
Screenshot-2020-08-04-09-17-15.png&key=c44ec9326e1b8d008c0f1328ef3f8557d9a8a1a2729b2dcbf150359622e6d5fa
 
prvi se vraca ali ne i drugi, nastavljam sa sviranjem
Screenshot-2020-08-04-09-17-26.png&key=4d46d5a6cc14d297b70fb8c142213d26cebf10fea8c07e86abf2e78e9bf69e79
 
Screenshot-2020-08-04-09-17-35.png&key=87baaf32d9ebe843c158fd91143976d2cc513483a30630a41beff5ec8e36b1df
 
nije pomislio da se vrati
Screenshot-2020-08-04-09-17-45.png&key=b0fda1c264d6e6327ea40a0c0b262ff37ceaf075be83c4523c6aa2bf93fed4d9
 
Ondak mi kroz misli prodje situacija od pre samo 2 nedelje gde kolega nije imao srece :
Dal pasulj nositi sa sobom, gledati u karte, nebo..... dal i kad ce prestati il se bar smanjiti ovo ludilo na drumovima.
 
Dan pre toga (subota), isao sam sa Stefanovim kolegom do Uba da vidimo jedan motor. Izmedju ostalog, covek je radio na rampi, iskljucenje sa autobana za Jagodinu.
Dolazi njegov drugara na nekom R motoru, uzima karticu, spusta vizir i gas.
To mu je bila prva krivina za taj dan gde je opleo, ujedno i poslednja. Zena iz suprotne trake koja se iskljucivala, u sred krivine trazi karticu koja je zapala pored sedista, nesvesno prelazi u suprotnu traku...... Po recima Nese, scena je bila jeziva kad je video, pravi uzas, ode mlad zivot.
 
 
 
Prijava policiji da je namerno prešao skroz u tvoju traku, kada si mu blicnuo da se vrati u svoju na početku krivine.

Ugrozio ti je bezbednost, i imaš osećaj da je imao nameru da te izbaci sa kolovoza.
Ja bi tako.

Dokaze imaš...
Na tebi je...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1695 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Jooj izvinjavam se zaslepelo me sunce,ispala mi cigara,dete zaplakalo.....nema od tog posla nista,samo motka al pitanje kako a da ne najebes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Jooj izvinjavam se zaslepelo me sunce,ispala mi cigara,dete zaplakalo.....nema od tog posla nista,samo motka al pitanje kako a da ne najebes.
To apsolutno nije moj problem.
To bi onda moglo da bude opravdanje za prekršaj bilo koje vrste.

- Gospodine pogazili ste decu ispred škole ! ! !

- Jao izvinite, nisam ih video od Sunca, a i ovo moje kmeči nazad.

- Ok, izvinite sto smo vas zaustavili, nastavite dalje.

Ne ide to tako, osim ako nisi od Mitrovića mali.. , onda može...

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Sunce, cigara, dete, šta god... Ugrozio je bezbednost, slike to dokazuju...

A motka, a da ne nahebeš, mož' i to... Zavisi koliko si dokon...

 

Imaš par limenki, napunjenih peskom... Spremnih za dejstvo baražnom vatrom... Pa zafrljačiš jednu ovako kad neće da se vrati u svoju traku, kad je ovako bezobrazan... po sred šoferke. Ustvari ne po šoferci, po masci, haubi... Šoferka može da uslovi da se isprevrću, ne bi da imam na duši nekoga... Pogotovo ako nije sam u autu. Nisu putnici krivi što je neko bilmez.

 

Ovaj scenario mi se đasvi... nabaviću par komuda...

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 14 sati, Skiboban je napisao:

Moj sin je to radio iza mene, ali sam mu ja preko komunikacije govorio da je cisto i da moze da krece u preticanje. Mozda je to i ovde slucaj, ako nije....

 

Pre 18 sati, VECTRA je napisao:

Sinoc, pred mrak,na putu Mionica- Ljig, grupa maxi skutera obilazili kolonu vozila, treći u grupi,po konstituciji dete, ulazi u preticanje u nepreglednoj krivini, nije mi bilo dobro kada videh..

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 

Mozda je glupo sto ovo komentarisem kada su tudja deca u pitanju ali i ja sam roditelj pa mi to daje za pravo da iznesem svoje misljenje.

 

Nepregledna krivina je nepregledna i kao takva je sigurno obelezena i podeljena punom linijom.  Reci nekome da je bezbedno obici u njoj je van svake pameti, pa kako ce  taj neko steci osecaj za procenu situacije ako se oslanja na tudju procenu i dozvolu za obilazak.

 

Kolega Sloba neka se ne nadje prozvan jer ne mislim direktno na njega, naslusao sam se svakakvih  prica na relaciji otac sin pa tako i to obilazenje u nepreglednoj krivcini slobodno mogu da izjednacim sa potezom  onog mamlaza u r.roveru

 

Ova tema je prepuna slika mamlaza koji polovinom vozila u krivini predju  na suprotnu stranu pa sad nema logike kada se kaze da bezbedan obilazak u krivini, i to jos nepreglednoj.

 

Uostalom, komentar kolege Vectra da mu nije bilo dobro kada je sve to video je  najbolje docarao sve ono sto sam ja biranim recima hteo da kazem.

 

Nema ljutnje, samo diskutujemo ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Oduvek su me odusevljavali vozaci automobila koji u levoj krivini prelaze u suprotnu traku, i smatraju to najnormalnijom pojavom. Valjda misle da trake tu nisu iste sirine pa mogu malo da ukradu od suprotne. Pre par dana, u okolini bele crkve sam imao slicnu situaciju, baja sa volvom izlazi iz leve krivine i ne hebe da se vrati u svoju traku. Par sati kasnije, pri povratku u ns, po mraku, sporadicno nailazim na vozila iz suprotnog smera sa upaljenim dugim svetlima. Mali blic, i spustaju svetla dok ne prodjem. Osim jednog morona, sa onim "rujna zora" svetlima, gde niste sigurni da li sunce precicom izlazi u 10 uvece ili prisustvujete kakvom biblijskom dogadjaju, a svetlo bije u svim pravcima i pritom menja boju. Debilu nije bilo dovoljno sto sam blicnuo 20-ak puta, nije ni pomislio da ih spusti dok smo se mimoilazili. I bi pocascen sirenom i srednjim prstom... 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff
pre 11 minuta, raps je napisao:

Oduvek su me odusevljavali vozaci automobila koji u levoj krivini prelaze u suprotnu traku,

Čovek me pretekao sa leve unutrašnje strane, na serpentini na uzbrdici. :stabre: 
Iskreno ja ostao zatečen...obojica u kolima i totalno nepregledna serpentina...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Sym symphony 50

Veče u Bgdu. Nema ljudi niti kola. Stajem na crveno. Iza mene batica. Posle 5 sekundi stanke, baja preko mene i pređe na crveno.

"Jbgica, ne mogu više da čekam jeL žurim" prim. prev. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja