Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Znam jednog kamiondžiju koji je sebi stavio kamericu pa kad mu tako prikoče, on više ne koči uopšte. Dosadilo mu da se štreca i nervira i sada pušta pa sudar, sudar. Puna mu fijoka policijskih izveštaja i računa za popravku kamiona. Najviše iz Nemačke, iako snimak sa kamerice nije priznat kao dokaz na sudu, bude dovoljan patroli na uviđaju šta se dogodilo. Nikad nije bio kriv i nije platio ni jednu popravku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

@ProMaster posle toliko vremena u Bg nisi skapirao kad vidis tablice koje pocinju sa PA da se sklonis, nema sviranja, nema raspravljanja, samo se sklonis. Jedno 2km....minimum....:)

  • Haha 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
@ProMaster posle toliko vremena u Bg nisi skapirao kad vidis tablice koje pocinju sa PA da se sklonis, nema sviranja, nema raspravljanja, samo se sklonis. Jedno 2km....minimum....
Ma znam, samo ovo nije bila jedna od onih "svakodnevnih" situacija, već ozbiljna borba za zivot, baš, ali baš je malo falilo, da mi se kretencina pokenja u život..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Evo neki novi mamlaz u gradu, kratka majica, sakrivena SO tablica, R1 il nijedan, kaciga na laktu i JOKER marama preko lica. Zbog takvih retarda nas i mrze

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Ja u Novom Pazaru prekjuce, minimum 10 sam ih sreo apsolutno NIJEDAN nema kacigu, cak sam i dete video vozi skuter, 12-13 godina sigurno.

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
42 minutes ago, pashutin said:

Ja u Novom Pazaru prekjuce, minimum 10 sam ih sreo apsolutno NIJEDAN nema kacigu, cak sam i dete video vozi skuter, 12-13 godina sigurno.

 

 

 

A dobro Novi Pazar, tamo dozvolu kupis bez polaganja :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
5 hours ago, Motorcyclist said:

Iz koje je taj bajke ispao :lol3:

Iz one o Betmenu i Džokeru. :D

Pa kad pljusne ima glava da mu odleti k'o u filmu Srebrni Metak kad vukodlak pukne šapom onog radnika na pruzi s početka filma. :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1023 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Sad moram da idem da tražim taj film... Eto ti šta mi napravi :-)

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Dve nove situacije u dva dana skoro na istom mestu, uz ogradu Belog dvora u Beogradu.

 

Prva situacija - noćna mora svakog bajkera "Hoće li me ovaj lik, u kolima iza mene, videti kada kočim ?" 

Srce mi je sišlo pete kada sam čuo škripu guma...

 

 

 

Druga situacija , doduše u kolima sam bio, .... procenite sami ovaj bezobrazluk i bahatost.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma

Danas na raskrsnici, treći u redu. Bilo mi glupo da obilazim, da idem na početak "kolonice". Pikap ispred mene, a stao sam bliže sredini kolovoza, da bi mogao da me vidi, ladno kreće u rikverc. Sreća pa sam imao rukavice sa štitnicima, pa sam uz obaranje motora na levo, gruvao u zadnja vrata, dok se konj nije zaustavio. I ladno pun gas i kroz raskrsnicu pobeže. Meni malo ogreban blatobran, ali sam mu pošteno ulubio vrata. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

I poslije neki kažu bahat onaj što se provuče na početak... :stabre:

Pa dobro, nek im bude. Ja bih opet radije bio bahat nego pregažen.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Primećujem, pošto sam skoro svakodnevno na putevima, da se sve više vozi bahato, možda i nesvesno, situacija uzima danak... a biće i gore, nadam se da grešim... Obećah sebi, nema više "ludila"... kao... valjda... 

 

Nego ima tu jedan problemčić... mali ali... naime kad krenem u zadatu opuštenu vožnju dešava mi se da odlutam sa mislima, tako i u autu ali ta dva prevozna sredstva su nemerljiva po sigurnosti... Pičim ja, ne grešim ali samo banem, kako do ovde stigoh... da li je to s godinama ili sam zašuntaveo?Ili je to navika... rutina... neopreznost...iskustvo...

Jebemliga?!? 

Edit:  svakako je veća koncetracija u "ludilu" ali je tu onda " hronični nedostatak vremena" za reakciju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Ja sam svesno doneo odluku da jednom mesecno odem na stazu i tu se "ispucam", u zamenu za jedan-dva vikenda ne voznje po Srbiji. Tako da cu mesecno da ispunim neku kvotu adrenalina, a da se malo sklonim sa ulica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Ja sam za dva dana voznje imao 1100km oko Srbije i nijedan incident vredan pomena. U Beogradu, dan posle, 2 puta mi izlecu automobili bez prvenstva, jedan drzi telefon tj nije me ni video, drugi mi se krevelji u retrovizor kad sam mu se ukopao iza njega. Grad je postao totalno ludilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1460 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Komentar na tekst (Južne vesti) o smrti motocikliste sinoć u Nišu :

1095066090_Screenshot2020-07-15at14_19_43.png.3f1095eb6d46561b8d371b03c5ce7947.png

 

Obratite pažnju na to što čovek poziva na "obračunavanje" sa motociklistima, i broj pozitivnih ocena.

Hoću da kažem da verujem da se mnoge situacije sa oduzimanjem prvenstva prolaza, ne davanjem žmigavca, naglim kočenjem itd. uopšte ne dešavaju slučajno. Nažalost ima mnogo mamlaza poput ovog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Komentar na tekst (Južne vesti) o smrti motocikliste sinoć u Nišu :

 

1095066090_Screenshot2020-07-15at14_19_43.png.3f1095eb6d46561b8d371b03c5ce7947.png

 

Obratite pažnju na to što čovek poziva na "obračunavanje" sa motociklistima, i broj pozitivnih ocena.

 

Hoću da kažem da verujem da se mnoge situacije sa oduzimanjem prvenstva prolaza, ne davanjem žmigavca, naglim kočenjem itd. uopšte ne dešavaju slučajno. Nažalost ima mnogo mamlaza poput ovog.

A preskočio si divljanje pola sata tamo vamo ...

 

I treba ih zaustaviti i našamarati, izbušiti gume, iseći lanac...

 

 

Divljanje po gradskim ulicama= ubistvo s umišljajem, tako bi ja tretirao

I eto i ja sam mamlaz poput ovog...

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
54 minutes ago, pashutin said:

Ja sam za dva dana voznje imao 1100km oko Srbije i nijedan incident vredan pomena. U Beogradu, dan posle, 2 puta mi izlecu automobili bez prvenstva, jedan drzi telefon tj nije me ni video, drugi mi se krevelji u retrovizor kad sam mu se ukopao iza njega. Grad je postao totalno ludilo

A meni ljudi ne veruju da pored 2 motora ja i dalje po gradu vise volim kola. Jednostavno nije mi gušt da vozim motor po gradu, oznojim se, iznerviram se, samo čekam da me neko opali... ovako sednem u autic, klima, muzika i lagano. Motor je za dušu, treba ga voziti isključivo u van gradskim uslovima :) moje mišljenje

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
Just now, Biker-Boy said:

A ne iznerviraš se kad nema nigde parking za auto? :D

A motorom lepo laganica, parkiraš skoro pa bilo gde

Pa nije bas tako. Ja se plasim da ostavim motor bilo gde, idem motorom samo tamo gde mogu da ga imam na oku :) a autom ima svuda parking, samo se placa. Ne kazem ja da je ispravno tako, al tako ja volim, auto mi je za sve po gradu, kupovina, posao, bilo koje obaveze... a motor mi je za dušu, vozim ga samo kad nigde ne moram da budem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja